| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | 8:00, LEK gr.1 Język starogrecki I - Magdalena Popiołek | | | 8:00, LEK gr.1 Język starogrecki I - Magdalena Popiołek | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:45, CW gr.1 Etyka - Agata Łukomska | | 9:45, CW gr.1 Filozofia umysłu - Michał Barcz, Stanisław Jędrczak | | 9:45, CW gr.3 Etyka - Magdalena Środa | | | 9:45, SEM gr.1 The Desire for Reality and the Reality of Desire: Sexuality as a Problem for Philosophy - Marcin Rychter | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:30, CW gr.1 Metody etyki - Agata Łukomska | | 11:30, CW gr.2 Etyka - Magdalena Środa | | 11:30, CW gr.3 Lingwistyka II - Justyna Grudzińska-Zawadowska | | 11:30, KON gr.3 Wprowadzenie do filozofii - Krystyna Krauze-Błachowicz | | 11:30, KON gr.3 Wstęp do filozofii - Marcin Trepczyński | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
13:15, PSEM gr.1 Academic Philosophical Writing - Kamil Lemanek | | 13:15, CW gr.1 Historia filozofii II - Michał Barcz, Tomasz Ludwicki | | 13:15, TUT gr.1 Philosophy of Action - Marta Zaręba | | 13:15, TRAN gr.1 Translatorium filozoficzne angielskie - Michał Herer | 13:15, TRAN gr.1 Translatorium filozoficzne angielskie - Michał Herer | | 13:15, WYK gr.1 Prawo medyczne i ochrony zdrowia - Maria Boratyńska | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | 15:00, SEM-LIC gr.2 Seminarium licencjackie - Wojciech Rostworowski | | 15:00, TUT gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Philosophy of Mind - Krzysztof Piętak, Michał Barcz | | 15:00, SEM gr.1 Philosophy and Social Sciences - Michał Kozłowski | 15:00, SEM gr.1 Philosophy and Social Sciences - Michał Kozłowski | | 15:00, SEM gr.1 Introduction to Phenomenology: Reading Husserl and Heidegger - Przemysław Bursztyka | | 15:00, WYK gr.1 Filozofia średniowieczna - Krystyna Krauze-Błachowicz | 15:00, WYK-MON gr.1 Filozofia średniowieczna - Krystyna Krauze-Błachowicz | 15:00, WYK-MON gr.1 Filozofia średniowieczna - Krystyna Krauze-Błachowicz | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | 16:45, CW gr.5 Historia filozofii I - Krystyna Krauze-Błachowicz, Rafał Tichy | | 16:45, WYK-MON gr.1 Ontologia w klasycznej filozofii indyjskiej - Piotr Balcerowicz | | 16:45, CW gr.1 Filozofia średniowieczna - Krystyna Krauze-Błachowicz | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|