Uniwersytet Warszawski, Wydział Nauk Ekonomicznych - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Informacje o sali nr 010 (2022-11-28 - 2022-12-04)
"Szara Willa" - Wybrz. Kościuszkowskie 47 (1231)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:    
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2022-11-28 - 2022-12-04  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
7:00
8:008:00, LEK gr.1
Język angielski - poziom ponad średnio zaawansowany, profil prawniczy - Marzena Zykubek
8:00, LEK gr.1
Łacina - Jan Laskowski
9:00
9:45, KON gr.1
Anthropology and Intercultural Aspects of Humanitarian Action - Małgorzata Wosińska
9:45, SEM-SPE gr.1
Seminarium specjalizacyjne (proseminarium) - ochrona sądowa w Unii Europejskiej i europejskie prawo publiczne gospodarcze - Piotr Bogdanowicz
9:45, WYK-SPE gr.1
Blok specjalizacyjny - Konstytucjonalizm demokratycznego państwa - Marek Zubik
9:45, WYK-SPE gr.1
Konstytucja ustawą zasadniczą państwa - Marcin Stębelski
9:45, LEK gr.2
Język angielski - poziom ponad średnio zaawansowany, profil prawniczy - Marzena Zykubek
9:45, LEK gr.2
Łacina - Magdalena Popiołek
10:00
11:00
11:30, KON gr.1
Klinika Prawa – pomoc dla studentów, doktorantów, pracowników UW z Ukrainy - Małgorzata Dziewanowska
11:30, SEM gr.1
Seminarium magisterskie - ochrona sądowa w Unii Europejskiej i europejskie prawo publiczne gospodarcze - Piotr Bogdanowicz
11:30, WYK-SPE gr.1
Zagrożenie demokracją "nieliberalną" - Ryszard Piotrowski
11:30, SEM-SPE gr.1
Seminarium specjalizacyjne (proseminarium) - prawo cywilne i medyczne - instytucje i stosowanie - Maria Boratyńska, Przemysław Konieczniak
11:30, LEK gr.3
Łacina - Magdalena Popiołek
12:00
13:00
13:15, WYK gr.1
Legal Dimensions of Humanitarian Action - Elżbieta Mikos-Skuza, Aleksander Gubrynowicz
13:15, CW gr.2
Doktryny polityczno-prawne - ćwiczenia - Dariusz Mańka
13:15, WYK-SPE gr.1
Prawo parlamentarne - Marek Zubik
13:15, CW gr.4
Teoria i filozofia prawa - ćwiczenia - Marcin Romanowicz
13:15, KON gr.1
Polish Constitutionalism - Adam Ploszka
14:00
15:0015:00, WYK gr.1
Management in humanitarian action - Jowanka Jakubek-Lalik
15:00, WYK gr.1
Rozwój lokalny i regionalny - Miłosz Kłosowiak
15:00, SEM-DYP gr.1
Współczesna administracja w świetle nauki administracji - Julia Zdanukiewicz
15:10, CW gr.2
Prawo pracy - Jakub Rumian
16:00
16:45, CW gr.6
Prawo pracy - ćwiczenia - Wojciech Ostaszewski
16:45, CW gr.6
Prawo ubezpieczeń społecznych - ćwiczenia - Andrzej Szybkie
17:0017:00, KON gr.1
Szkoła Prawa Niemieckiego - Maria Szpor
17:00, KON gr.1
Szkoła Prawa Niemieckiego - Maria Szpor
17:00, CW gr.1
Prawo pracy - Jakub Rumian
18:00
18:30, SEM gr.1
Seminarium specjalizacyjne (proseminarium) - Prawo karne - Anna Zientara
18:30, CW gr.2
Prawo ubezpieczeń społecznych - ćwiczenia - Andrzej Szybkie
19:00
20:00
ul. Długa 44/50
00-241 Warszawa
tel: +48 22 55 49 126 https://www.wne.uw.edu.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 6.8.0.0-7 (2022-11-16)