| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, SEM-MGR gr.1 Seminarium magisterskie III - Agnieszka Dudzińska-Jarmolińska, Mirosława Czerny | | 8:00, PSEM gr.1 Proseminarium licencjackie - Agnieszka Dudzińska-Jarmolińska | | 8:00, SEM-LIC gr.1 Seminarium licencjackie (Ścieżka geoinformatyczna) - Anna Jarocińska, Jolanta Korycka-Skorupa | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:45, KON gr.1 Marketing miejski i regionalny - Maciej Misztal, Sylwia Dudek-Mańkowska | | 9:45, SEM-LIC gr.1 Seminarium licencjackie II - Agnieszka Dudzińska-Jarmolińska, Magdalena Mostowska | | 9:45, SEM-MGR gr.1 Seminarium magisterskie II - Mirosława Czerny | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:30, WYK gr.1 Problemy mieszkaniowe - Magdalena Mostowska | | | 11:30, SEM-LIC gr.2 Seminarium licencjackie (Ścieżka społeczno-ekonomiczna stosowana) - Magdalena Fuhrmann, Waldemar Wilk | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
13:15, WYK gr.1 Architektura krajobrazu - Agnieszka Dudzińska-Jarmolińska | | 13:15, SEM-LIC gr.3 Seminarium licencjackie II - Sylwia Dudek-Mańkowska, Aleksandra Korpysz-Wiśniewska, Małgorzata Durydiwka | | 13:15, WYK gr.1 Teledetekcyjny monitoring środowiska - Adrian Ochtyra, Adriana Marcinkowska-Ochtyra, Bogdan Zagajewski, Marlena Kycko | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | 15:00, PSEM gr.2 Proseminarium licencjackie - Anna Grzegorczyk, Tomasz Wites | | 15:00, KON gr.1 Planowanie przestrzenne jako komponent społecznego wytwarzania przestrzeni - Monika Pękalska, Mirosław Grochowski | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:45, CW gr.1 Ekologiczna urbanistyka - Agnieszka Dudzińska-Jarmolińska | | | 16:45, WYK gr.1 Metodologia i współczesne kierunki badań w geografii społeczno-ekonomicznej - Tomasz Wites, Marta Derek, Barbara Jaczewska, Izabela Karsznia, Ewa Wilk, Ewelina Biczyńska | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 18:30, KON gr.1 Struktura społeczna miasta i style życia mieszkańców - Łukasz Bukowiecki | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|