Uniwersytet Warszawski, Wydział Nauk Ekonomicznych - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Informacje o sali nr A104 (2022-10-03 - 2022-10-09)
Budynek Dydaktyczny A - Długa 44/50 (1354)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2022-10-03 - 2022-10-09  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, KON gr.2
Communication and Autopresentation - Iwona Żółtowska
9:00
9:45, CW gr.114
Algebra liniowa - Tomasz Pełka
9:45, KON gr.1
Communication and Autopresentation - Iwona Żółtowska
9:45, KON gr.3
Microeconomics III - Katarzyna Metelska-Szaniawska
10:00
11:00
11:30, KON gr.1
Matematyczne modelowanie przewozów lotniczych - Jacek Tomaszewski
11:30, SEM-LIC gr.1
Digital Finance and Economics - Umair Ashraf Rana
11:30, KON gr.4
Communication and Autopresentation - Iwona Żółtowska
11:30, KON gr.1
Microeconomics III - Katarzyna Metelska-Szaniawska
11:30, KON gr.1
Microeconomics III - Katarzyna Metelska-Szaniawska
12:00
13:00
13:15, KON gr.1
Przygotowanie strategii przedsiębiorstwa na rynkach Dalekiego Wschodu na przykładzie linii lotniczej - Jacek Tomaszewski
13:15, KON gr.1
Przygotowanie strategii przedsiębiorstwa na rynkach Dalekiego Wschodu na przykładzie linii lotniczej - Jacek Tomaszewski
13:15, SEM-MGR gr.1
Quantitative Methods in Corporate Finance - Natalia Nehrebecka
13:15, SEM-LIC gr.1
Rząd, polityka fiskalna i makroekonomia - Joanna Siwińska-Gorzelak
13:15, SEM-LIC gr.1
Macroeconomic policy & development - Joanna Siwińska-Gorzelak
13:15, KON gr.2
Microeconomics III - Ewa Zawojska
14:00
15:0015:00, CW gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Teoria gier - Krzysztof Szczygielski
15:00, KON gr.2
Rachunkowość podatkowa II-CIT (ACCA) - Marek Żukowski
15:00, KON gr.1
Innowacyjne modele biznesowe - Bartłomiej Dessoulavy-Śliwiński
15:00, KON gr.1
Innowacyjne modele biznesowe - Bartłomiej Dessoulavy-Śliwiński
zajęcia dla Dziennikarstwa
15:00, KON gr.4
Microeconomics III - Ewa Zawojska
16:00
16:45, KON gr.1
Economics of Art and Culture - Aleksandra Wiśniewska
16:45, KON gr.1
Economics of Art and Culture - Aleksandra Wiśniewska, Bartosz Jusypenko
16:45, CW gr.121
Algebra liniowa - Bohdan Petraszczuk
16:45, KON gr.310
Zamówienia publiczne i pomoc publiczna - Piotr Modzelewski
16:45, CW gr.121
Algebra liniowa - Bohdan Petraszczuk
16:45, KON gr.5
Microeconomics III - Ewa Zawojska
17:00
18:00
18:30, KON gr.203
Rachunkowość finansowa - Paulina Szymanek
18:30, KON gr.1
Kryzysy bankowe i walutowe. Ich geneza i konsekwencje - Cecylia Leszczyńska
18:30, KON gr.1
Kryzysy bankowe i walutowe. Ich geneza i konsekwencje. - Cecylia Leszczyńska
18:30, CW gr.305
Ekonometria - Rafał Walasek
19:00
20:00
ul. Długa 44/50
00-241 Warszawa
tel: +48 22 55 49 126 https://www.wne.uw.edu.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 6.8.0.0-4 (2022-09-15)