| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | 8:00, KON gr.1 Accounting part I - Grażyna Bukowska | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 9:45, KON gr.2 Accounting part I - Grażyna Bukowska | | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 11:30, KON gr.3 Accounting part I - Grażyna Bukowska | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | dr Zabarina | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | 15:00, WYK gr.1 Advanced Macroeconomics - Marcin Bielecki | | 15:00, KON gr.1 Development and management of Credit Risk Models in the banking area - Marcin Chlebus | | 15:00, WYK gr.1 Monetary Economics - Michał Brzozowski | | 15:00, KON gr.3 Communication and Autopresentation - Jarosław Górski | | 15:00, CW gr.1 Algorithms for Data Science - Krzysztof Fleszar | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:45, WYK gr.1 International Trade Policy - Jan Michałek | | 16:45, KON gr.6 Accounting part I - Agata Kocia | | 16:45, WYK gr.1 Advanced Macroeconomics - Marcin Bielecki | | 16:45, KON gr.1 Ryzyko kredytowe - ujęcie modelowe - Natalia Nehrebecka | | 16:45, CW gr.5 Macroeconomics I - Mahmut Akarsu | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:30, CW gr.1 International Trade Policy - Mahmut Akarsu | | 18:30, KON gr.4 Accounting part I - Agata Kocia | | | 18:30, KON gr.4 Communication and Autopresentation - Jarosław Górski | | 18:30, CW gr.6 Macroeconomics I - Mahmut Akarsu | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|