Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr B104 (2022-01-17 - 2022-01-23)
Budynek Dydaktyczny B - Długa 44/50 (1355)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2022-01-17 - 2022-01-23  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
7:00
8:008:00, CW gr.301
Teoria wymiany międzynarodowej - Jan Hagemejer
8:00, CW gr.101
Algebra liniowa - Jakub Zarzycki
8:00, CW gr.201
Makroekonomia II - Joanna Siwińska-Gorzelak
8:00, CW gr.101
Algebra liniowa - Jakub Zarzycki
8:00, KON gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Mikroekonomia zaawansowana cz. 1 - Katarzyna Sałach
8:00, KON gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Metody matematyczne - Maria Ogonek
9:00
9:45, CW gr.302
Teoria wymiany międzynarodowej - Jan Hagemejer
9:45, CW gr.102
Algebra liniowa - Jakub Zarzycki
9:45, CW gr.202
Makroekonomia II - Leszek Morawski
9:45, CW gr.102
Algebra liniowa - Jakub Zarzycki
10:00
10:30, KON gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Makroekonomia zaawansowana - Michał Brzozowski, Leszek Wincenciak
10:30, KON gr.1
Rachunkowość zarządcza i finansowa - Renata Gabryelczyk
11:00
11:30, CW gr.303
Teoria wymiany międzynarodowej - Grzegorz Wesołowski
11:30, CW gr.103
Algebra liniowa - Filip Rupniewski
11:30, KON gr.1
Matematyczne modelowanie przewozów lotniczych - Jacek Tomaszewski
11:30, CW gr.104
Mikroekonomia I - Natalia Starzykowska
11:30, CW gr.103
Algebra liniowa - Filip Rupniewski
12:00
13:0013:00, KON gr.1
/w każdą sobotę i niedzielę/ Ekonometria - Stanisław Cichocki
13:00, KON gr.1
/w każdą sobotę i niedzielę/ Ekonometria - Stanisław Cichocki
13:15, CW gr.309
Teoria wymiany międzynarodowej - Grzegorz Wesołowski
13:15, CW gr.104
Algebra liniowa - Filip Rupniewski
13:15, KON gr.1
Przygotowanie strategii przedsiębiorstwa na rynkach Dalekiego Wschodu na przykładzie linii lotniczej - Jacek Tomaszewski
13:15, KON gr.1
Przygotowanie strategii przedsiębiorstwa na rynkach Dalekiego Wschodu na przykładzie linii lotniczej - Jacek Tomaszewski
13:15, CW gr.112
Mikroekonomia I - Adam Piłat
13:15, CW gr.104
Algebra liniowa - Filip Rupniewski
14:00
15:0015:00, CW gr.308
Teoria wymiany międzynarodowej - Łukasz Matuszczak
15:00, CW gr.105
Algebra liniowa - Robert Śmiech
15:00, CW gr.113
Mikroekonomia I - Patrycja Janowska-Widomska
15:00, CW gr.105
Algebra liniowa - Robert Śmiech
16:00
16:45, CW gr.304
Teoria wymiany międzynarodowej - Łukasz Matuszczak
16:45, CW gr.106
Algebra liniowa - Michał Skrzypecki
16:45, CW gr.5
Probability Calculus - Anna Lewczuk
16:45, CW gr.106
Algebra liniowa - Michał Skrzypecki
17:00
18:00
18:30, KON gr.106
Pozyskiwanie funduszy unijnych - Piotr Modzelewski
18:30, KON gr.1
Audit and Assurance (ACCA) - Waldemar Majek
18:30, CW gr.2
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Teoria gier - Michał Krawczyk
18:30, CW gr.231
Makroekonomia II - Paweł Gierałtowski
19:00
20:00