Plan zajęć odbywających się w sali S.S01 - gimnastyczna (2024-03-25 - 2024-03-31) BUW - Dobra 56/66 (1230)
Ustawienia planu
Poniedziałek
WF, gr. 1 (S.S01 - gimnastyczna)
8:00
Wychowanie fizyczne, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala S.S01 - gimnastyczna, budynek nr 1230
WF, gr. 2 (S.S01 - gimnastyczna)
9:30
Wychowanie fizyczne, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala S.S01 - gimnastyczna, budynek nr 1230
WF, gr. 3 (S.S01 - gimnastyczna)
11:00
Wychowanie fizyczne, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala S.S01 - gimnastyczna, budynek nr 1230
WF, gr. 4 (S.S01 - gimnastyczna)
12:30
Wychowanie fizyczne, grupa 4
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala S.S01 - gimnastyczna, budynek nr 1230
WF, gr. 5 (S.S01 - gimnastyczna)
14:00
Wychowanie fizyczne, grupa 5
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30
Sala S.S01 - gimnastyczna, budynek nr 1230
WF, gr. 6 (S.S01 - gimnastyczna)
15:30
Wychowanie fizyczne, grupa 6
każdy poniedziałek, 15:30 - 17:00
Sala S.S01 - gimnastyczna, budynek nr 1230
WF, gr. 7 (S.S01 - gimnastyczna)
17:00
Wychowanie fizyczne, grupa 7
każdy poniedziałek, 17:00 - 18:30
Sala S.S01 - gimnastyczna, budynek nr 1230
WF, gr. 1 (S.S01 - gimnastyczna)
20:00
Wychowanie fizyczne, grupa 1
każdy poniedziałek, 20:00 - 21:30
Sala S.S01 - gimnastyczna, budynek nr 1230
Wtorek
WF, gr. 8 (S.S01 - gimnastyczna)
8:00
Wychowanie fizyczne, grupa 8
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala S.S01 - gimnastyczna, budynek nr 1230
WF, gr. 9 (S.S01 - gimnastyczna)
9:30
Wychowanie fizyczne, grupa 9
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala S.S01 - gimnastyczna, budynek nr 1230
WF, gr. 10 (S.S01 - gimnastyczna)
11:00
Wychowanie fizyczne, grupa 10
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala S.S01 - gimnastyczna, budynek nr 1230
WF, gr. 11 (S.S01 - gimnastyczna)
12:30
Wychowanie fizyczne, grupa 11
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala S.S01 - gimnastyczna, budynek nr 1230
WF, gr. 12 (S.S01 - gimnastyczna)
14:00
Wychowanie fizyczne, grupa 12
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala S.S01 - gimnastyczna, budynek nr 1230
WF, gr. 13 (S.S01 - gimnastyczna)
18:30
Wychowanie fizyczne, grupa 13
każdy wtorek, 18:30 - 20:00
Sala S.S01 - gimnastyczna, budynek nr 1230
WF, gr. 1 (S.S01 - gimnastyczna)
20:00
Wychowanie fizyczne, grupa 1
każdy wtorek, 20:00 - 21:30
Sala S.S01 - gimnastyczna, budynek nr 1230
WF, gr. 2 (S.S01 - gimnastyczna)
20:00
Wychowanie fizyczne, grupa 2
każdy wtorek, 20:00 - 21:30
Sala S.S01 - gimnastyczna, budynek nr 1230
Środa
WF, gr. 14 (S.S01 - gimnastyczna)
8:00
Wychowanie fizyczne, grupa 14
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala S.S01 - gimnastyczna, budynek nr 1230
WF, gr. 15 (S.S01 - gimnastyczna)
9:30
Wychowanie fizyczne, grupa 15
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala S.S01 - gimnastyczna, budynek nr 1230
WF, gr. 16 (S.S01 - gimnastyczna)
11:00
Wychowanie fizyczne, grupa 16
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala S.S01 - gimnastyczna, budynek nr 1230
WF, gr. 17 (S.S01 - gimnastyczna)
12:30
Wychowanie fizyczne, grupa 17
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala S.S01 - gimnastyczna, budynek nr 1230
WF, gr. 18 (S.S01 - gimnastyczna)
14:00
Wychowanie fizyczne, grupa 18
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala S.S01 - gimnastyczna, budynek nr 1230
WF, gr. 19 (S.S01 - gimnastyczna)
15:30
Wychowanie fizyczne, grupa 19
każda środa, 15:30 - 17:00
Sala S.S01 - gimnastyczna, budynek nr 1230
WF, gr. 20 (S.S01 - gimnastyczna)
17:00
Wychowanie fizyczne, grupa 20
każda środa, 17:00 - 18:30
Sala S.S01 - gimnastyczna, budynek nr 1230
WF, gr. 21 (S.S01 - gimnastyczna)
20:00
Wychowanie fizyczne, grupa 21
każda środa, 20:00 - 21:30
Sala S.S01 - gimnastyczna, budynek nr 1230
Czwartek
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: BUW - Dobra 56/66