| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, CW gr.1 Prawo cywilne: zobowiązania - Marcin Krajewski | | 8:00, CW gr.2 Postępowanie administracyjne - Joanna Róg-Dyrda | | 8:00, CW gr.4 Prawo rzymskie i tradycja romanistyczna - Mateusz Nocuń, Aleksander Grebieniow | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:45, CW gr.1 Prawo konstytucyjne - Zbigniew Gromek | | 9:45, CW gr.3 Postępowanie administracyjne - Mariusz Rypina | | 9:45, WYK gr.1 Kontrola finansowa i skarbowa - Marek Waluga | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:30, CW gr.2 Prawo konstytucyjne - Zbigniew Gromek | | 11:30, WYK-SPE gr.1 Blok specjalizacyjny - Interdyscyplinarne prawo medyczne i farmaceutyczne - Przemysław Konieczniak | 11:30, WYK-SPE gr.1 Prawo medyczne - wykład systematyczny - Maria Boratyńska, Przemysław Konieczniak | | 11:30, WYK-SPE gr.1 Blok specjalizacyjny - Prawo antydyskryminacyjne - Anna Zawidzka-Łojek | 11:30, WYK-SPE gr.1 Zakaz dyskryminacji w zatrudnieniu - Dorota Dzienisiuk | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | | |
|
|
13:15, CW gr.1 Prawo konstytucyjne - Zbigniew Gromek | | 13:15, WYK-SPE gr.1 Medyczne prawo karne z zagadnieniami praw pacjenta i prawa farmaceutycznego - Przemysław Konieczniak, Katarzyna Syroka-Marczewska | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | 15:00, CW gr.2 Prawo konstytucyjne - Zbigniew Gromek | | | 15:00, WYK-SPE gr.1 Blok specjalizacyjny - Prawo rynku kapitałowego - Aleksander Chłopecki | 15:00, WYK-SPE gr.1 Podstawowe konstrukcje rynku kapitałowego - Aleksander Chłopecki, Michał Romanowski | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
16:45, CW gr.3 Prawo karne - Magdalena Błaszczyk | | 16:45, CW gr.3 Prawo administracyjne - Jarosław Maćkowiak | | 16:45, WYK-SPE gr.1 Instytucje rynku kapitałowego - Marcin Dyl, Jacek Jastrzębski | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
18:30, CW gr.4 Prawo karne - Julia Berg-Bajraszewska, Michał Macidłowski | | 18:30, CW gr.5 Prawo cywilne: zobowiązania - Bogusław Lackoroński | | 18:30, WYK-SPE gr.1 Nadzór nad rynkiem kapitałowym, odpowiedzialność karna i jej przesłanki - Joanna Róg-Dyrda | | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|