| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, WAR gr.2 Baza aktów prawnych. Kurs w ramach certyfikacji LEX - Ewa Pomian-Jażdżewska | | 8:00, CW gr.5 Prawo rzymskie i tradycja romanistyczna - Agnieszka Stępkowska | | 8:00, CW gr.3 Prawo administracyjne cz. I ogólne - Joanna Róg-Dyrda | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:45, WAR gr.2 Baza aktów prawnych. Kurs w ramach certyfikacji LEX - Ewa Pomian-Jażdżewska | | 9:45, CW gr.2 Prawo rzymskie i tradycja romanistyczna - Agnieszka Stępkowska | | 9:45, CW gr.4 Prawo administracyjne cz. I ogólne - Przemysław Mroczkowski | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 11:30, CW gr.4 Prawo administracyjne cz.III rzeczowe - Sebastian Juszczak | | 11:30, CW gr.5 Prawo administracyjne cz. I ogólne - Przemysław Mroczkowski | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
13:15, CW gr.7 Prawo administracyjne cz. I ogólne - Piotr Gołaszewski | | 13:15, CW gr.5 Prawo administracyjne cz.III rzeczowe - Sebastian Juszczak | | 13:15, WYK gr.1 Procedury administracyjne i sądowoadministracyjne - Rafał Stankiewicz | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | 15:00, KON gr.1 Nauka o administracji - Bartosz Wilk | | 15:00, CW gr.3 Prawo konstytucyjne - Marcin Stębelski, Katarzyna Gaczyńska | | 15:00, CW gr.8 Prawo cywilne: część ogólna i rzeczowa, dobra niematerialne - Włodzimierz Bendza | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:45, WAR gr.3 Postępowanie administracyjne i sądowo-administracyjne - warsztaty - Marcin Dyl | | 16:45, WYK-SPE gr.1 Blok specjalizacyjny - Prawo bankowe, usługi płatnicze i innowacje finansowe - Hanna Gronkiewicz-Waltz | 16:45, WYK-SPE gr.1 Prawo usług płatniczych i technologii finansowych (fintech) - Paweł Widawski | | 16:45, WYK-SPE gr.1 Intellectual property in international and EU law - Łukasz Żelechowski | 16:45, WYK-SPE gr.1 Intellectual property in international and EU law - Łukasz Żelechowski | 16:45, WYK-SPE gr.1 Intellectual property in international and EU law - Łukasz Żelechowski | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:30, CW gr.2 Prawo pracy - ćwiczenia - Gabriela Gospodarek | | 18:30, WYK-SPE gr.1 Blok specjalizacyjny - Prawo bankowe, usługi płatnicze i innowacje finansowe - Hanna Gronkiewicz-Waltz | 18:30, WYK-SPE gr.1 Prawo usług płatniczych i technologii finansowych (fintech) - Paweł Widawski | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|