| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, CW gr.1 Prawo cywilne: część ogólna i rzeczowa, dobra niematerialne - Lech Jaworski | | 8:00, CW gr.3 Prawo konstytucyjne - Marcin Stębelski | | 8:00, CW gr.3 Prawo handlowe - ćwiczenia - Marta Litwińska-Werner | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:45, CW gr.2 Prawo cywilne: część ogólna i rzeczowa, dobra niematerialne - Lech Jaworski | | 9:45, CW gr.4 Prawo konstytucyjne - Marcin Stębelski | | 9:45, CW gr.3 Prawo rzymskie i tradycja romanistyczna - Mateusz Nocuń, Aleksander Grebieniow | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:30, CW gr.1 Prawo cywilne: część ogólna i rzeczowa, dobra niematerialne - Maciej Domański, Paulina Wolszczak | | 11:30, CW gr.5 Prawo konstytucyjne - Marcin Stębelski | | 11:30, CW gr.5 Prawo cywilne w administracji - Adam Stopyra | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
13:15, CW gr.2 Prawo cywilne: część ogólna i rzeczowa, dobra niematerialne - Maciej Domański, Paulina Wolszczak | | 13:15, CW gr.6 Prawo konstytucyjne - Marcin Stębelski | | 13:15, WAR gr.8 Postępowanie karne - warsztaty - Justyna Głębocka, Marcin Muszyński | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | 15:00, CW gr.3 Prawo cywilne: część ogólna i rzeczowa, dobra niematerialne - Kamil Zaradkiewicz | | 15:00, CW gr.15 Prawo administracyjne - Katarzyna Zalasińska | | 15:00, KON gr.1 Publiczne prawo gospodarcze - Krzysztof Jaroszyński | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:45, CW gr.12 Prawo administracyjne - Przemysław Iżycki | | 16:45, CW gr.5 Prawo cywilne: część ogólna i rzeczowa, dobra niematerialne - Michał Warciński | | 16:45, CW gr.7 Prawo cywilne: część ogólna i rzeczowa, dobra niematerialne - Włodzimierz Bendza | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:30, CW gr.2 Prawo administracyjne - Michał Jabłoński | | 18:30, WYK-SPE gr.1 Prawo karne i etyka - Krzysztof Szczucki | | 18:30, SEM-SPE gr.1 Seminarium specjalizacyjne (proseminarium) - Prawo rodzinne - Jacek Wierciński | | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|