Plan zajęć pracownika — Maciej Wódkiewicz (2024-03-25 - 2024-03-31)
Ustawienia planu
Poniedziałek
CW, gr. 1 (145A)
9:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:00 - 12:00
Andrzej Mikulski, Barbara Pietrzak, Mirosław Ślusarczyk, Maciej Wódkiewicz, Halina Galera, Robert Mysłajek, Ingeborga Jarzyna,
Sala 145A, budynek nr 3109
CW, gr. 2 (145A)
12:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 12:45 - 15:45
Andrzej Mikulski, Barbara Pietrzak, Mirosław Ślusarczyk, Maciej Wódkiewicz, Halina Galera, Robert Mysłajek, Ingeborga Jarzyna,
Sala 145A, budynek nr 3109
CW, gr. 1 (2A)
13:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:30 - 16:00
Sala 2A, budynek nr 3109
CW, gr. 1 (201A)
13:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:30 - 16:00
Sala 201A, budynek nr 3109
CW, gr. 2 (201A)
16:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 16:30 - 19:00
Sala 201A, budynek nr 3109
CW, gr. 2 (2A)
16:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 16:30 - 19:00
Sala 2A, budynek nr 3109
Wtorek
CW, gr. 3 (201A)
9:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 9:15 - 11:45
Sala 201A, budynek nr 3109
CW, gr. 3 (2A)
9:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 9:15 - 11:45
Sala 2A, budynek nr 3109
CW, gr. 4 (2A)
13:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 13:30 - 16:00
Sala 2A, budynek nr 3109
CW, gr. 4 (201A)
13:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 13:30 - 16:00
Sala 201A, budynek nr 3109
Środa
CW, gr. 3 (145A)
8:45
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 8:45 - 11:45
Andrzej Mikulski, Mirosław Ślusarczyk, Barbara Pietrzak, Halina Galera, Maciej Wódkiewicz, Ingeborga Jarzyna, Robert Mysłajek,
Sala 145A, budynek nr 3109
CW, gr. 4 (145A)
12:15
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 12:15 - 15:15
Barbara Pietrzak, Andrzej Mikulski, Mirosław Ślusarczyk, Halina Galera, Maciej Wódkiewicz, Robert Mysłajek, Ingeborga Jarzyna,
Sala 145A, budynek nr 3109
CW, gr. 5 (145A)
16:15
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 16:15 - 19:15
Andrzej Mikulski, Barbara Pietrzak, Mirosław Ślusarczyk, Maciej Wódkiewicz, Halina Galera, Robert Mysłajek, Ingeborga Jarzyna,
Sala 145A, budynek nr 3109
Czwartek
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Gmach Wydziału Biologii - Miecznikowa 1