Plan zajęć pracownika — Karolina Archacka (2024-03-25 - 2024-03-31)
Ustawienia planu
Poniedziałek
CW, gr. 1 (203A)
9:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:00 - 12:00
Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Małgorzata Zimowska-Wypych, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Karolina Archacka, Łucja Kowalewska, Michał Bykowski, Bartosz Mierzejewski, Joanna Wójtowicz, Daria Zdżalik-Bielecka,
Sala 203A, budynek nr 3109
CW, gr. 2 (203A)
9:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:00 - 12:00
Łucja Kowalewska, Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Małgorzata Zimowska-Wypych, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Michał Bykowski, Bartosz Mierzejewski, Joanna Wójtowicz, Daria Zdżalik-Bielecka,
Sala 203A, budynek nr 3109
CW, gr. 3 (203A)
12:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 12:30 - 15:30
Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Małgorzata Zimowska-Wypych, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Karolina Archacka, Łucja Kowalewska, Michał Bykowski, Bartosz Mierzejewski, Joanna Wójtowicz, Daria Zdżalik-Bielecka,
Sala 203A, budynek nr 3109
CW, gr. 4 (203A)
12:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 12:30 - 15:30
Katarzyna Gieczewska, Łucja Kowalewska, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Małgorzata Zimowska-Wypych, Iwona Grabowska-Kowalik, Karolina Archacka, Michał Bykowski, Bartosz Mierzejewski, Joanna Wójtowicz, Daria Zdżalik-Bielecka,
Sala 203A, budynek nr 3109
WYK, gr. 1 (103B)
14:00
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30
Danuta Solecka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Iwona Grabowska-Kowalik, Małgorzata Zimowska-Wypych, Karolina Archacka, Bartosz Mierzejewski,
Sala 103B, budynek nr 3109
Wtorek
CW, gr. 5 (203A)
8:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 8:45 - 11:45
Katarzyna Gieczewska, Łucja Kowalewska, Małgorzata Zimowska-Wypych, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Karolina Archacka, Iwona Grabowska-Kowalik, Michał Bykowski, Bartosz Mierzejewski, Joanna Wójtowicz, Daria Zdżalik-Bielecka,
Sala 203A, budynek nr 3109
CW, gr. 6 (203A)
8:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 8:45 - 11:45
Katarzyna Gieczewska, Łucja Kowalewska, Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Małgorzata Zimowska-Wypych, Iwona Grabowska-Kowalik, Michał Bykowski, Bartosz Mierzejewski, Joanna Wójtowicz, Daria Zdżalik-Bielecka,
Sala 203A, budynek nr 3109
CW, gr. 7 (203A)
12:15
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 12:15 - 15:15
Katarzyna Gieczewska, Łucja Kowalewska, Małgorzata Zimowska-Wypych, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Iwona Grabowska-Kowalik, Karolina Archacka, Michał Bykowski, Bartosz Mierzejewski, Joanna Wójtowicz, Daria Zdżalik-Bielecka,
Sala 203A, budynek nr 3109
CW, gr. 8 (203A)
12:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 12:15 - 15:15
Katarzyna Gieczewska, Łucja Kowalewska, Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Małgorzata Zimowska-Wypych, Iwona Grabowska-Kowalik, Michał Bykowski, Bartosz Mierzejewski, Joanna Wójtowicz, Daria Zdżalik-Bielecka,
Sala 203A, budynek nr 3109
Środa
CW, gr. 9 (203A)
8:45
Ćwiczenia, grupa 9
każda środa, 8:45 - 11:45
Katarzyna Gieczewska, Łucja Kowalewska, Małgorzata Zimowska-Wypych, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Karolina Archacka, Iwona Grabowska-Kowalik, Michał Bykowski, Bartosz Mierzejewski, Joanna Wójtowicz, Daria Zdżalik-Bielecka,
Sala 203A, budynek nr 3109
CW, gr. 10 (203A)
8:45
Ćwiczenia, grupa 10
każda środa, 8:45 - 11:45
Katarzyna Gieczewska, Łucja Kowalewska, Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Małgorzata Zimowska-Wypych, Iwona Grabowska-Kowalik, Michał Bykowski, Bartosz Mierzejewski, Joanna Wójtowicz, Daria Zdżalik-Bielecka,
Sala 203A, budynek nr 3109
CW, gr. 11 (203A)
12:15
Ćwiczenia, grupa 11
każda środa, 12:15 - 15:15
Łucja Kowalewska, Katarzyna Gieczewska, Karolina Archacka, Małgorzata Zimowska-Wypych, Iwona Grabowska-Kowalik, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Michał Bykowski, Bartosz Mierzejewski, Joanna Wójtowicz, Daria Zdżalik-Bielecka,
Sala 203A, budynek nr 3109
CW, gr. 12 (203A)
12:15
Ćwiczenia, grupa 12
każda środa, 12:15 - 15:15
Katarzyna Gieczewska, Łucja Kowalewska, Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Małgorzata Zimowska-Wypych, Iwona Grabowska-Kowalik, Michał Bykowski, Bartosz Mierzejewski, Joanna Wójtowicz, Daria Zdżalik-Bielecka,
Sala 203A, budynek nr 3109
Czwartek
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Gmach Wydziału Biologii - Miecznikowa 1