Uniwersytet Warszawski, Wydział Nauk Ekonomicznych - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Język angielski - poziom ponad średnio zaawansowany 4024-ANGOB2
Lektorat (LEK) Semestr zimowy 2023/24

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 60
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Zaliczenie na ocenę

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Miejsca Liczba osób w grupie / limit miejsc Akcje
1 każdy czwartek, 13:15 - 14:45, Pałac Zamojskich - Nowy Świat 69, sala 22
każdy wtorek, 13:15 - 14:45, Pałac Zamojskich - Nowy Świat 69, sala 22
Anna Cegiełka 20/20 szczegóły
2 każdy czwartek, 15:00 - 16:30, Pałac Zamojskich - Nowy Świat 69, sala 22
każdy wtorek, 15:00 - 16:30, Pałac Zamojskich - Nowy Świat 69, sala 22
Anna Cegiełka 20/20 szczegóły
3 każdy czwartek, 13:15 - 14:45, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 3
każdy wtorek, 13:15 - 14:45, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 6
Agnieszka Harrison 18/18 szczegóły
4 każdy czwartek, 15:00 - 16:30, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 3
każdy wtorek, 15:00 - 16:30, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 6
Agnieszka Harrison 18/18 szczegóły
5 każdy czwartek, 13:15 - 14:45, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 24
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 6
Magdalena Richards 20/20 szczegóły
6 każdy czwartek, 15:00 - 16:30, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 24
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 6
Magdalena Richards 20/20 szczegóły
7 każdy piątek, 13:15 - 14:45, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 6
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 24
Elżbieta Grzyb 20/20 szczegóły
8 każdy piątek, 15:00 - 16:30, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 6
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 24
Elżbieta Grzyb 20/20 szczegóły
9 każdy piątek, 16:45 - 18:15, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 6
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 24
Elżbieta Grzyb 19/20 szczegóły
10 każdy piątek, 9:45 - 11:15, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 3
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 21
Monika Czerwińska 18/18 szczegóły
11 każdy piątek, 11:30 - 13:00, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 3
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 21
Monika Czerwińska 18/18 szczegóły
12 każda środa, 10:45 - 12:15, Gmach Wydziału Biologii - Miecznikowa 1, sala 14A
każdy poniedziałek, 10:45 - 12:15, Gmach Wydziału Biologii - Miecznikowa 1, sala 6B
Anna Orzyłowska 20/20 szczegóły
13 każdy czwartek, 8:30 - 10:00, Gmach Wydziału Biologii - Miecznikowa 1, sala 14A
każdy wtorek, 11:45 - 13:15, Gmach Wydziału Biologii - Miecznikowa 1, sala 14A
Anna Orzyłowska 17/20 szczegóły
14 każdy czwartek, 10:15 - 11:45, Gmach Wydziału Biologii - Miecznikowa 1, sala 14A
każdy wtorek, 13:30 - 15:00, Gmach Wydziału Biologii - Miecznikowa 1, sala 14A
Anna Orzyłowska 21/21 szczegóły
15 każdy wtorek, 8:30 - 10:00, Budynek Dydaktyczny - Podchorążych 20, sala 32
każdy czwartek, 8:30 - 10:00, Budynek Dydaktyczny - Podchorążych 20, sala 32
Ewa Kościuk 20/20 szczegóły
16 każdy piątek, 13:15 - 14:45, Pałac Czetwertyńskich-Uruskich, sala 126
każdy wtorek, 13:15 - 14:45, Pałac Czetwertyńskich-Uruskich, sala 126
Paweł Ozyra 21/21 szczegóły
17 każdy piątek, 15:00 - 16:30, Pałac Czetwertyńskich-Uruskich, sala 126
każdy wtorek, 15:00 - 16:30, Pałac Czetwertyńskich-Uruskich, sala 126
Paweł Ozyra 20/20 szczegóły
18 każdy piątek, 9:00 - 10:30, Gmach Wydziału Biologii - Miecznikowa 1, sala 14A
każda środa, 9:00 - 10:30, Gmach Wydziału Biologii - Miecznikowa 1, sala 6B
Agnieszka Czubla 18/20 szczegóły
19 każdy piątek, 10:45 - 12:15, Gmach Wydziału Biologii - Miecznikowa 1, sala 14A
każda środa, 10:45 - 12:15, Gmach Wydziału Biologii - Miecznikowa 1, sala 6B
Agnieszka Czubla 20/20 szczegóły
20 każda środa, 13:15 - 14:45, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 3
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 3
Lidia Malczewska-Garsztkowiak 18/18 szczegóły
21 każda środa, 15:00 - 16:30, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 3
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 3
Lidia Malczewska-Garsztkowiak 18/18 szczegóły
22 każda środa, 16:45 - 18:15, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 3
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 3
Lidia Malczewska-Garsztkowiak 18/18 szczegóły
23 każdy czwartek, 11:30 - 13:00, Pałac Zamojskich - Nowy Świat 69, sala 22
każdy wtorek, 11:30 - 13:00, Pałac Zamojskich - Nowy Świat 69, sala 22
Agnieszka Sadłowska-Sołowiej 20/20 szczegóły
24 każda środa, 12:00 - 13:30, W.Fizyki budynek A i B CeNT II - Pasteura 5, sala B0.03
każdy wtorek, 12:00 - 13:30, W.Fizyki budynek A i B CeNT II - Pasteura 5, sala B0.03
Kinga Kasperczyk-Pliszka 15/20 szczegóły
25 każda środa, 13:45 - 15:15, W.Fizyki budynek A i B CeNT II - Pasteura 5, sala B0.03
każdy wtorek, 13:45 - 15:15, W.Fizyki budynek A i B CeNT II - Pasteura 5, sala B0.03
Kinga Kasperczyk-Pliszka 20/20 szczegóły
26 każdy piątek, 9:45 - 11:15, Budynek Pomuzealny, sala 125
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 24
Renata Orłowska-Charszlak 20/20 szczegóły
27 każdy piątek, 11:30 - 13:00, Budynek Pomuzealny, sala E
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 24
Renata Orłowska-Charszlak 20/20 szczegóły
28 każdy piątek, 8:00 - 9:30, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 21
każda środa, 8:00 - 9:30, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 21
Waldemar Sikorski 17/18 szczegóły
29 każdy piątek, 8:00 - 9:30, Budynek Dydaktyczny - Karowa 18, sala 400
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30, Budynek Dydaktyczny - Karowa 18, sala 400
Edyta Wysocka 20/20 szczegóły
30 każdy piątek, 9:45 - 11:15, Budynek Dydaktyczny - Karowa 18, sala 400
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15, Budynek Dydaktyczny - Karowa 18, sala 400
Edyta Wysocka 20/20 szczegóły
31 każdy piątek, 11:30 - 13:00, Budynek Szkoły Głównej, sala 1.10
każdy czwartek, 11:30 - 13:00, Budynek Szkoły Głównej, sala 1.10
Kinga Kasperczyk-Pliszka 20/20 szczegóły
33 każdy czwartek, 16:45 - 18:15, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 3
każdy wtorek, 16:45 - 18:15, Budynek Szkoły Języków Obcych, sala 14
Urszula Kozyra 19/19 szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet Warszawski, Wydział Nauk Ekonomicznych.
ul. Długa 44/50
00-241 Warszawa
tel: +48 22 55 49 126 https://www.wne.uw.edu.pl/
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-3 (2024-06-10)