Plan zajęć grupy przedmiotów
- Jednostka:
- Wydział Biologii
- Grupa przedmiotów:
- Przedmioty obowiązkowe, BIOTECHNOLOGIA, I rok, I stopień
- Cykl dydaktyczny:
- Semestr letni 2022/23
Ustawienia planu
Poniedziałek
CW, gr. 1 (129, bud. 8068)
8:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:30 - 12:00
Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz-Mocydlarz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Lidia Lipińska-Zubrycka, Karolina Łabędzka-Dmoch, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek,
Sala 129, budynek nr 8068
CW, gr. 2 (203A, bud. 3109)
9:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:00 - 12:00
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Michał Bykowski, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Bartosz Mierzejewski, Joanna Wójtowicz, Małgorzata Zimowska-Wypych,
Sala 203A, budynek nr 3109
CW, gr. 1 (203A, bud. 3109)
9:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:00 - 12:00
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Michał Bykowski, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Bartosz Mierzejewski, Joanna Wójtowicz, Małgorzata Zimowska-Wypych,
Sala 203A, budynek nr 3109
CW, gr. 4 (203A, bud. 3109)
12:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 12:30 - 15:30
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Michał Bykowski, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Bartosz Mierzejewski, Joanna Wójtowicz, Małgorzata Zimowska-Wypych,
Sala 203A, budynek nr 3109
CW, gr. 3 (203A, bud. 3109)
12:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 12:30 - 15:30
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Michał Bykowski, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Bartosz Mierzejewski, Joanna Wójtowicz, Małgorzata Zimowska-Wypych,
Sala 203A, budynek nr 3109
CW, gr. 2 (129, bud. 8068)
12:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 12:30 - 16:00
Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz-Mocydlarz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Lidia Lipińska-Zubrycka, Karolina Łabędzka-Dmoch, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek,
Sala 129, budynek nr 8068
CW, gr. 1 (2A, bud. 3109)
13:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:30 - 16:00
Sala 2A, budynek nr 3109
CW, gr. 1 (201A, bud. 3109)
13:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:30 - 16:00
Sala 201A, budynek nr 3109
CW, gr. 2 (201A, bud. 3109)
16:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 16:30 - 19:00
Sala 201A, budynek nr 3109
CW, gr. 2 (2A, bud. 3109)
16:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 16:30 - 19:00
Sala 2A, budynek nr 3109
Wtorek
CW, gr. 3 (129, bud. 8068)
8:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 8:15 - 11:45
Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz-Mocydlarz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Lidia Lipińska-Zubrycka, Karolina Łabędzka-Dmoch, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek,
Sala 129, budynek nr 8068
CW, gr. 6 (203A, bud. 3109)
8:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 8:45 - 11:45
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Michał Bykowski, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Bartosz Mierzejewski, Joanna Wójtowicz, Małgorzata Zimowska-Wypych,
Sala 203A, budynek nr 3109
CW, gr. 5 (203A, bud. 3109)
8:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 8:45 - 11:45
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Michał Bykowski, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Bartosz Mierzejewski, Joanna Wójtowicz, Małgorzata Zimowska-Wypych,
Sala 203A, budynek nr 3109
CW, gr. 3 (201A, bud. 3109)
9:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 9:15 - 11:45
Sala 201A, budynek nr 3109
CW, gr. 3 (2A, bud. 3109)
9:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 9:15 - 11:45
Sala 2A, budynek nr 3109
CW, gr. 8 (203A, bud. 3109)
12:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 12:15 - 15:15
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Michał Bykowski, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Bartosz Mierzejewski, Joanna Wójtowicz, Małgorzata Zimowska-Wypych,
Sala 203A, budynek nr 3109
CW, gr. 7 (203A, bud. 3109)
12:15
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 12:15 - 15:15
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Michał Bykowski, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Bartosz Mierzejewski, Joanna Wójtowicz, Małgorzata Zimowska-Wypych,
Sala 203A, budynek nr 3109
CW, gr. 4 (129, bud. 8068)
12:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 12:15 - 15:45
Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz-Mocydlarz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Lidia Lipińska-Zubrycka, Karolina Łabędzka-Dmoch, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek,
Sala 129, budynek nr 8068
CW, gr. 4 (2A, bud. 3109)
13:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 13:30 - 16:00
Sala 2A, budynek nr 3109
CW, gr. 4 (201A, bud. 3109)
13:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 13:30 - 16:00
Sala 201A, budynek nr 3109
Środa
CW, gr. 5 (129, bud. 8068)
8:15
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 8:15 - 11:45
Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz-Mocydlarz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Lidia Lipińska-Zubrycka, Karolina Łabędzka-Dmoch, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek,
Sala 129, budynek nr 8068
CW, gr. 10 (203A, bud. 3109)
8:45
Ćwiczenia, grupa 10
każda środa, 8:45 - 11:45
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Michał Bykowski, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Bartosz Mierzejewski, Joanna Wójtowicz, Małgorzata Zimowska-Wypych,
Sala 203A, budynek nr 3109
CW, gr. 9 (203A, bud. 3109)
8:45
Ćwiczenia, grupa 9
każda środa, 8:45 - 11:45
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Michał Bykowski, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Bartosz Mierzejewski, Joanna Wójtowicz, Małgorzata Zimowska-Wypych,
Sala 203A, budynek nr 3109
CW, gr. 12 (203A, bud. 3109)
12:15
Ćwiczenia, grupa 12
każda środa, 12:15 - 15:15
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Michał Bykowski, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Bartosz Mierzejewski, Joanna Wójtowicz, Małgorzata Zimowska-Wypych,
Sala 203A, budynek nr 3109
CW, gr. 11 (203A, bud. 3109)
12:15
Ćwiczenia, grupa 11
każda środa, 12:15 - 15:15
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Michał Bykowski, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Bartosz Mierzejewski, Joanna Wójtowicz, Małgorzata Zimowska-Wypych,
Sala 203A, budynek nr 3109
CW, gr. 6 (129, bud. 8068)
12:15
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 12:15 - 15:45
Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz-Mocydlarz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Lidia Lipińska-Zubrycka, Karolina Łabędzka-Dmoch, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek,
Sala 129, budynek nr 8068
Czwartek
WYK, gr. 1 (9B, bud. 3109)
8:15
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 8:15 - 9:45
Sala 9B, budynek nr 3109
WYK, gr. 1 (9B, bud. 3109)
10:15
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 10:15 - 11:45
Sala 9B, budynek nr 3109
CW, gr. 7 (129, bud. 8068)
14:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy czwartek, 14:30 - 18:00
Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz-Mocydlarz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Lidia Lipińska-Zubrycka, Karolina Łabędzka-Dmoch, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek,
Sala 129, budynek nr 8068
CW, gr. 14 (203A, bud. 3109)
15:00
Ćwiczenia, grupa 14
każdy czwartek, 15:00 - 18:00
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Michał Bykowski, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Bartosz Mierzejewski, Joanna Wójtowicz, Małgorzata Zimowska-Wypych,
Sala 203A, budynek nr 3109
CW, gr. 13 (203A, bud. 3109)
15:00
Ćwiczenia, grupa 13
każdy czwartek, 15:00 - 18:00
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Michał Bykowski, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Bartosz Mierzejewski, Joanna Wójtowicz, Małgorzata Zimowska-Wypych,
Sala 203A, budynek nr 3109
Piątek
WYK, gr. 2 (0.06, bud. 3113)
8:00
Wykład, grupa 2
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 0.06, budynek nr 3113
WYK, gr. 1 (0.06, bud. 3113)
8:00
Wykład, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 0.06, budynek nr 3113
WYK, gr. 1 (9B, bud. 3109)
10:15
Wykład, grupa 1
każdy piątek, 10:15 - 11:45
Sala 9B, budynek nr 3109
CW, gr. 16 (203A, bud. 3109)
12:15
Ćwiczenia, grupa 16
każdy piątek, 12:15 - 15:15
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Michał Bykowski, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Bartosz Mierzejewski, Joanna Wójtowicz, Małgorzata Zimowska-Wypych,
Sala 203A, budynek nr 3109
CW, gr. 15 (203A, bud. 3109)
12:15
Ćwiczenia, grupa 15
każdy piątek, 12:15 - 15:15
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Michał Bykowski, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Bartosz Mierzejewski, Joanna Wójtowicz, Małgorzata Zimowska-Wypych,
Sala 203A, budynek nr 3109
CW, gr. 8 (129, bud. 8068)
12:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy piątek, 12:15 - 15:45
Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz-Mocydlarz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Lidia Lipińska-Zubrycka, Karolina Łabędzka-Dmoch, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek,
Sala 129, budynek nr 8068
CW, gr. 5 (2A, bud. 3109)
12:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 12:45 - 15:15
Sala 2A, budynek nr 3109
CW, gr. 5 (201A, bud. 3109)
12:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 12:45 - 15:15
Sala 201A, budynek nr 3109
CW, gr. 6 (201A, bud. 3109)
15:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy piątek, 15:45 - 18:15
Sala 201A, budynek nr 3109
CW, gr. 6 (2A, bud. 3109)
15:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy piątek, 15:45 - 18:15
Sala 2A, budynek nr 3109
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: