| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | 8:00, gr.221 Statystyka matematyczna - Ćwiczenia (s.B102 bud.1355), Małgorzata Kalbarczyk | 8:00, gr.210 Ekonomia Polityczna - Ćwiczenia (s.A002 bud.1354), Katarzyna Metelska-Szaniawska | | | 8:00, gr.209 Statystyka matematyczna - Ćwiczenia (s.B102 bud.1355), Kateryna Zabarina | 8:00, gr.208 Finanse II - Ćwiczenia (s.A202 bud.1354), Marek Sylwestrzak | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:45, gr.1 Political Economy - Wykład (s.A002 bud.1354), Jan Fałkowski | | 9:45, gr.1 Statystyka matematyczna - Wykład (s.Aula Siwińskiego bud.1356), Maria Ogonek | | 9:45, gr.211 Statystyka matematyczna - Ćwiczenia (s.B102 bud.1355), Małgorzata Kalbarczyk | 9:45, gr.1 Political Economy - Ćwiczenia (s.A002 bud.1354), Katarzyna Metelska-Szaniawska | | | 9:45, gr.209 Finanse II - Ćwiczenia (s.A202 bud.1354), Marek Sylwestrzak | 9:45, gr.201 Statystyka matematyczna - Ćwiczenia (s.B102 bud.1355), Maria Ogonek | 9:45, gr.201 Ekonomia Polityczna - Ćwiczenia (s.A002 bud.1354), Adam Piłat | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:30, gr.1 Ekonomia Polityczna - Wykład (s.Aula Siwińskiego bud.1356), Jan Fałkowski | | 11:30, gr.1 Political Economy - Wykład (s.A002 bud.1354), Jan Fałkowski | | 11:30, gr.211 Ekonomia Polityczna - Ćwiczenia (s.A002 bud.1354), Jacek Lewkowicz | 11:30, gr.210 Statystyka matematyczna - Ćwiczenia (s.B102 bud.1355), Małgorzata Kalbarczyk | | | 11:30, gr.210 Finanse II - Ćwiczenia (s.A202 bud.1354), Marek Sylwestrzak | 11:30, gr.202 Statystyka matematyczna - Ćwiczenia (s.B102 bud.1355), Maria Ogonek | 11:30, gr.202 Ekonomia Polityczna - Ćwiczenia (s.B106 bud.1355), Beata Łopaciuk-Gonczaryk | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| 13:15, gr.1 Ekonomia Polityczna - Wykład (s.Aula Siwińskiego bud.1356), Jan Fałkowski | | 13:15, gr.209 Ekonomia Polityczna - Ćwiczenia (s.A002 bud.1354), Jacek Lewkowicz | 13:15, gr.1 Mathematical Statistics - Ćwiczenia (s.Aula C bud.1356), Piotr Żoch | | | 13:15, gr.204 Statystyka matematyczna - Ćwiczenia (s.B102 bud.1355), Maria Ogonek | 13:15, gr.206 Ekonomia Polityczna - Ćwiczenia (s.B106 bud.1355), Beata Łopaciuk-Gonczaryk | 13:15, gr.211 Finanse II - Ćwiczenia (s.A202 bud.1354), Marek Sylwestrzak | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | 15:00, gr.2 Statystyka matematyczna - Wykład (s.Aula Siwińskiego bud.1356), Agata Boratyńska | | 15:00, gr.208 Ekonomia Polityczna - Ćwiczenia (s.A002 bud.1354), Dominika Milczarek-Andrzejewska | | | 15:00, gr.231 Finanse II - Ćwiczenia (s.A102 bud.1354), Sylwia Domańska | 15:00, gr.208 Makroekonomia Gospodarki Otwartej - Ćwiczenia (s.B105 bud.1355), Paweł Gierałtowski | 15:00, gr.205 Ekonomia Polityczna - Ćwiczenia (s.B106 bud.1355), Michał Brzeziński | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:45, gr.2 Ekonomia Polityczna - Wykład (s.Aula Siwińskiego bud.1356), Katarzyna Metelska-Szaniawska | | | 16:45, gr.207 Ekonomia Polityczna - Ćwiczenia (s.A002 bud.1354), Dominika Milczarek-Andrzejewska | 16:45, gr.206 Statystyka matematyczna - Ćwiczenia (s.B102 bud.1355), Katarzyna Lada | | 16:45, gr.1 Mathematical Statistics - Wykład (s.Aula B bud.1356), Anna Janicka | 16:45, gr.1 Makroekonomia Gospodarki Otwartej - Wykład (s.B202 bud.1355), Paweł Gierałtowski | | 16:45, gr.232 Finanse II - Ćwiczenia (s.A102 bud.1354), Sylwia Domańska | 16:45, gr.205 Statystyka matematyczna - Ćwiczenia (s.B102 bud.1355), Rafał Walasek | 16:45, gr.204 Ekonomia Polityczna - Ćwiczenia (s.B106 bud.1355), Michał Brzeziński | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 18:30, gr.1 Instytucje międzynarodowe w praktyce - Wykład (s.B103 bud.1355), Ryszard Kokoszczyński, Jan Michałek | | 18:30, gr.207 Statystyka matematyczna - Ćwiczenia (s.B102 bud.1355), Katarzyna Lada | | 18:30, gr.1 Finanse II - Wykład (s.Aula Siwińskiego bud.1356), Katarzyna Dąbrowska-Gruszczyńska | | 18:30, gr.221 Finanse II - Ćwiczenia (s.A008 bud.1354), Sylwia Domańska | 18:30, gr.208 Statystyka matematyczna - Ćwiczenia (s.B102 bud.1355), Rafał Walasek | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|