Uniwersytet Warszawski, Wydział Nauk Ekonomicznych - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Wydział Nauk Ekonomicznych
Przedmioty obowiązkowe dla II r. studiów licencjackich - Finanse, Inwestycje i Rachunkowość
Semestr zimowy 2021/22

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:    
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
Makroekonomia II - Wykład (s.Aula A bud.1356), Dagmara Mycielska, Joanna Siwińska-Gorzelak
8:00, gr.201
Makroekonomia II - Ćwiczenia (s.B104 bud.1355), Joanna Siwińska-Gorzelak
8:00, gr.204
Rachunek prawdopodobieństwa - Ćwiczenia (s.A201 bud.1354), Andrzej Kocięcki
8:00, gr.205
Mikroekonomia III - Konwersatorium (s.B105 bud.1355), Olga Kiuila
8:00, gr.221
Finanse I - Ćwiczenia (s.A102 bud.1354), Marek Sylwestrzak
8:00, gr.231
Finanse I - Ćwiczenia (s.A202 bud.1354), Paulina Szymanek
8:00, gr.201
Mikroekonomia III - Konwersatorium (s.B105 bud.1355), Artur Rutkowski
8:00, gr.206
Makroekonomia II - Ćwiczenia (s.A201 bud.1354), Joanna Mackiewicz-Łyziak
9:00
9:45, gr.207
Mikroekonomia III - Konwersatorium (s.B105 bud.1355), Olga Kiuila
9:45, gr.210
Rachunek prawdopodobieństwa - Ćwiczenia (s.A201 bud.1354), Andrzej Kocięcki
9:45, gr.202
Makroekonomia II - Ćwiczenia (s.B104 bud.1355), Leszek Morawski
9:45, gr.231
Mikroekonomia III - Konwersatorium (s.B202 bud.1355), Katarzyna Sałach-Dróżdż
9:45, gr.207
Rachunek prawdopodobieństwa - Ćwiczenia (s.A104 bud.1354), Ewa Cukrowska-Torzewska
9:45, gr.201
Rachunek prawdopodobieństwa - Ćwiczenia (s.A201 bud.1354), Maria Ogonek
9:45, gr.202
Mikroekonomia III - Konwersatorium (s.B105 bud.1355), Artur Rutkowski
9:45, gr.207
Makroekonomia II - Ćwiczenia (s.B103 bud.1355), Joanna Mackiewicz-Łyziak
10:00
11:00
11:30, gr.221
Makroekonomia II - Ćwiczenia (s.B103 bud.1355), Joanna Siwińska-Gorzelak
11:30, gr.221
Mikroekonomia III - Konwersatorium (s.B105 bud.1355), Olga Kiuila
11:30, gr.208
Finanse I - Ćwiczenia (s.A202 bud.1354), Marek Sylwestrzak
11:30, gr.206
Rachunek prawdopodobieństwa - Ćwiczenia (s.A201 bud.1354), Maria Ogonek
11:30, gr.208
Mikroekonomia III - Konwersatorium (s.B105 bud.1355), Artur Rutkowski
11:30, gr.209
Makroekonomia II - Ćwiczenia (s.A203 bud.1354), Dagmara Mycielska
11:30, gr.205
Rachunek prawdopodobieństwa - Ćwiczenia (s.A002 bud.1354), Ewa Cukrowska-Torzewska
11:30, gr.202
Rachunek prawdopodobieństwa - Ćwiczenia (s.A201 bud.1354), Maria Ogonek
11:30, gr.1
Microeconomics III - Konwersatorium (s.B102 bud.1355)
12:00
13:00
13:15, gr.1
Rachunek prawdopodobieństwa - Wykład (s.Aula A bud.1356), Anna Janicka
13:15, gr.221
Rachunek prawdopodobieństwa - Ćwiczenia (s.A201 bud.1354), Maria Ogonek
13:15, gr.210
Finanse I - Ćwiczenia (s.A102 bud.1354), Marek Sylwestrzak
13:15, gr.204
Makroekonomia II - Ćwiczenia (s.A101 bud.1354), Leszek Morawski
13:15, gr.206
Mikroekonomia III - Konwersatorium (s.B105 bud.1355), Ewa Aksman
13:15, gr.208
Makroekonomia II - Ćwiczenia (s.B103 bud.1355), Dagmara Mycielska
13:15, gr.207
Finanse I - Ćwiczenia (s.A102 bud.1354), Grzegorz Paluszak
13:15, gr.208
Rachunek prawdopodobieństwa - Ćwiczenia (s.A203 bud.1354), Maria Ogonek
13:15, gr.210
Mikroekonomia III - Konwersatorium (s.B105 bud.1355), Anna Bartczak
14:00
15:0015:00, gr.204
Mikroekonomia III - Konwersatorium (s.B105 bud.1355), Olga Kiuila
15:00, gr.205
Makroekonomia II - Ćwiczenia (s.A203 bud.1354), Leszek Morawski
15:00, gr.203
Mikroekonomia III - Konwersatorium (s.B102 bud.1355), Anna Bartczak
15:00, gr.210
Makroekonomia II - Ćwiczenia (s.B103 bud.1355), Jacek Liwiński
16:00
16:45, gr.2
Makroekonomia II - Wykład (sala nieznana), Dagmara Mycielska, Joanna Siwińska-Gorzelak
16:45, gr.2
Rachunek prawdopodobieństwa - Wykład (s.Aula A bud.1356), Maciej Wiśniewolski
16:45, gr.1
Macroeconomics II - Wykład (s.B bud.1104), Joanna Siwińska-Gorzelak
16:45, gr.232
Finanse I - Ćwiczenia (s.A102 bud.1354), Marek Sylwestrzak
16:45, gr.232
Makroekonomia II - Ćwiczenia (s.B106 bud.1355), Paweł Gierałtowski
16:45, gr.209
Mikroekonomia III - Konwersatorium (s.B105 bud.1355), Ewa Aksman
16:45, gr.203
Makroekonomia II - Ćwiczenia (s.B106 bud.1355), Jacek Liwiński
16:45, gr.203
Rachunek prawdopodobieństwa - Ćwiczenia (s.A201 bud.1354), Adam Czerwiński
16:45, gr.209
Finanse I - Ćwiczenia (s.A102 bud.1354), Grzegorz Paluszak
16:45, gr.1
Macroeconomics II - Ćwiczenia (s.B202 bud.1355), Michał Brzozowski
17:00
18:00
18:30, gr.1
Finanse I - Wykład (s.Aula A bud.1356), Katarzyna Dąbrowska-Gruszczyńska
18:30, gr.232
Mikroekonomia III - Konwersatorium (s.B103 bud.1355), Katarzyna Sałach-Dróżdż
18:30, gr.209
Rachunek prawdopodobieństwa - Ćwiczenia (s.A201 bud.1354), Anna Lewczuk
18:30, gr.231
Makroekonomia II - Ćwiczenia (s.B104 bud.1355), Paweł Gierałtowski
19:00
20:00
ul. Długa 44/50
00-241 Warszawa
tel: +48 22 55 49 126 https://www.wne.uw.edu.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 6.8.1.0-2 (2023-01-24)