Uniwersytet Warszawski, Wydział Nauk Ekonomicznych - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Wydział Nauk Ekonomicznych
Przedmioty obowiązkowe dla II r. studiów licencjackich - Finanse, Inwestycje i Rachunkowość
Semestr zimowy 2022/23

Plan zajęć grupy przedmiotów

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr zimowy 2022/23 - Semestr letni 2022/23 - Rok akademicki 2022/23

Wybrany podział planu:    
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.201
Makroekonomia II - Ćwiczenia (s.B104 bud.1355), Dagmara Mycielska
8:00, gr.204
Rachunek prawdopodobieństwa - Ćwiczenia (s.A201 bud.1354)
8:00, gr.211
Finanse I - Ćwiczenia (s.A202 bud.1354), Marek Sylwestrzak
8:00, gr.205
Mikroekonomia III - Konwersatorium (s.B105 bud.1355), Adam Piłat
8:00, gr.206
Makroekonomia II - Ćwiczenia (s.A201 bud.1354), Joanna Mackiewicz-Łyziak
8:00, gr.201
Mikroekonomia III - Konwersatorium (s.B202 bud.1355), Marta Sylwestrzak
9:00
9:45, gr.207
Mikroekonomia III - Konwersatorium (s.B105 bud.1355), Adam Piłat
9:45, gr.221
Finanse I - Ćwiczenia (s.A202 bud.1354), Marek Sylwestrzak
9:45, gr.202
Makroekonomia II - Ćwiczenia (s.B104 bud.1355), Dagmara Mycielska
9:45, gr.211
Mikroekonomia III - Konwersatorium (s.B106 bud.1355), Anna Kukla-Gryz
9:45, gr.210
Rachunek prawdopodobieństwa - Ćwiczenia (s.A201 bud.1354), Maria Ogonek
9:45, gr.1
Makroekonomia II - Wykład (s.Aula A bud.1356), Dagmara Mycielska
9:45, gr.207
Makroekonomia II - Ćwiczenia (s.B103 bud.1355), Joanna Mackiewicz-Łyziak
9:45, gr.201
Rachunek prawdopodobieństwa - Ćwiczenia (s.A201 bud.1354), Maria Ogonek
9:45, gr.202
Mikroekonomia III - Konwersatorium (s.B202 bud.1355), Marta Sylwestrzak
10:00
11:00
11:30, gr.206
Rachunek prawdopodobieństwa - Ćwiczenia (s.A201 bud.1354), Maria Ogonek
11:30, gr.208
Finanse I - Ćwiczenia (s.A202 bud.1354), Marek Sylwestrzak
11:30, gr.231
Mikroekonomia III - Konwersatorium (s.B106 bud.1355), Anna Kukla-Gryz
11:30, gr.202
Rachunek prawdopodobieństwa - Ćwiczenia (s.A201 bud.1354), Maria Ogonek
11:30, gr.205
Rachunek prawdopodobieństwa - Ćwiczenia (s.B103 bud.1355), Kateryna Zabarina
11:30, gr.1
Microeconomics III - Konwersatorium (s.A104 bud.1354), Katarzyna Metelska-Szaniawska
11:30, gr.208
Mikroekonomia III - Konwersatorium (s.B202 bud.1355), Marta Sylwestrzak
11:30, gr.209
Makroekonomia II - Ćwiczenia (s.A101 bud.1354), Joanna Siwińska-Gorzelak
12:00
13:00
13:15, gr.1
Rachunek prawdopodobieństwa - Wykład (s.Aula A bud.1356), Anna Janicka
13:15, gr.210
Finanse I - Ćwiczenia (s.A102 bud.1354), Marek Sylwestrzak
13:15, gr.211
Rachunek prawdopodobieństwa - Ćwiczenia (s.A201 bud.1354), Anna Janicka
13:15, gr.204
Makroekonomia II - Ćwiczenia (s.A101 bud.1354), Grzegorz Wesołowski
13:15, gr.208
Makroekonomia II - Ćwiczenia (s.B106 bud.1355), Jacek Liwiński
13:15, gr.208
Rachunek prawdopodobieństwa - Ćwiczenia (s.A203 bud.1354), Maria Ogonek
13:15, gr.210
Mikroekonomia III - Konwersatorium (s.B105 bud.1355), Ewa Aksman
13:15, gr.211
Makroekonomia II - Ćwiczenia (s.A101 bud.1354), Joanna Siwińska-Gorzelak
14:00
15:0015:00, gr.205
Makroekonomia II - Ćwiczenia (s.A101 bud.1354), Grzegorz Wesołowski
15:00, gr.204
Mikroekonomia III - Konwersatorium (s.B105 bud.1355), Olga Kiuila
15:00, gr.2
Makroekonomia II - Wykład (s.Aula A bud.1356), Joanna Siwińska-Gorzelak
15:00, gr.207
Rachunek prawdopodobieństwa - Ćwiczenia (s.A203 bud.1354), Andrzej Kocięcki
15:00, gr.203
Mikroekonomia III - Konwersatorium (s.A201 bud.1354), Ewa Aksman
15:00, gr.210
Makroekonomia II - Ćwiczenia (s.B106 bud.1355), Jacek Liwiński
15:00, gr.231
Finanse I - Ćwiczenia (s.A102 bud.1354), Sylwia Domańska
16:00
16:45, gr.2
Rachunek prawdopodobieństwa - Wykład (s.Aula A bud.1356), Maciej Wiśniewolski
16:45, gr.209
Mikroekonomia III - Konwersatorium (s.B105 bud.1355), Olga Kiuila
16:45, gr.221
Rachunek prawdopodobieństwa - Ćwiczenia (s.A201 bud.1354), Katarzyna Lada
16:45, gr.231
Makroekonomia II - Ćwiczenia (s.B106 bud.1355), Leszek Morawski
16:45, gr.203
Makroekonomia II - Ćwiczenia (s.B103 bud.1355), Paweł Gierałtowski
16:45, gr.203
Rachunek prawdopodobieństwa - Ćwiczenia (s.A201 bud.1354), Andrzej Kocięcki
16:45, gr.209
Finanse I - Ćwiczenia (s.A102 bud.1354), Sylwia Domańska
16:45, gr.1
Macroeconomics II - Ćwiczenia (s.A203 bud.1354), Michał Brzozowski
17:00
18:00
18:30, gr.1
Finanse I - Wykład (s.Aula A bud.1356), Katarzyna Dąbrowska-Gruszczyńska
18:30, gr.209
Rachunek prawdopodobieństwa - Ćwiczenia (s.A201 bud.1354), Katarzyna Lada
18:30, gr.206
Mikroekonomia III - Konwersatorium (s.B105 bud.1355), Olga Kiuila
18:30, gr.1
Macroeconomics II - Wykład (s.Aula B bud.1356), Joanna Siwińska-Gorzelak
18:30, gr.221
Makroekonomia II - Ćwiczenia (s.B104 bud.1355), Paweł Gierałtowski
19:00
20:00
ul. Długa 44/50
00-241 Warszawa
tel: +48 22 55 49 126 https://www.wne.uw.edu.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 6.8.1.0-4 (2023-02-27)