| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.310 Teoria wymiany międzynarodowej - Ćwiczenia (s.B105 bud.1355), Jan Hagemejer | 8:00, gr.301 Teoria wymiany międzynarodowej - Ćwiczenia (s.B104 bud.1355), Jan Baran | | | | 8:00, gr.307 Ekonometria - Ćwiczenia (s.A101 bud.1354), Sebastian Zalas | 8:00, gr.307 /niestandardowa częstotliwość/ Ekonometria - Ćwiczenia (s.Aula H bud.1356), Sebastian Zalas | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:45, gr.302 Teoria wymiany międzynarodowej - Ćwiczenia (s.B104 bud.1355), Jan Baran | | | | 9:45, gr.302 Ekonometria - Ćwiczenia (s.A002 bud.1354), Sebastian Zalas | 9:45, gr.302 /niestandardowa częstotliwość/ Ekonometria - Ćwiczenia (s.Aula H bud.1356), Sebastian Zalas | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:30, gr.306 Teoria wymiany międzynarodowej - Ćwiczenia (s.A103 bud.1354), Jan Baran | 11:30, gr.305 Teoria wymiany międzynarodowej - Ćwiczenia (s.B105 bud.1355), Łukasz Matuszczak | 11:30, gr.303 Teoria wymiany międzynarodowej - Ćwiczenia (s.B104 bud.1355), Sylwia Wrona | 11:30, gr.1 International Trade Theory and Policy - Ćwiczenia (s.B106 bud.1355), Leszek Wincenciak | | | | 11:30, gr.303 Ekonometria - Ćwiczenia (s.A002 bud.1354), Sebastian Zalas | 11:30, gr.303 /niestandardowa częstotliwość/ Ekonometria - Ćwiczenia (s.Aula H bud.1356), Sebastian Zalas | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
13:15, gr.309 Teoria wymiany międzynarodowej - Ćwiczenia (s.B104 bud.1355), Łukasz Matuszczak | | 13:15, gr.1 Teoria wymiany międzynarodowej - Wykład (s.Aula B bud.1356), Jan Michałek | | | 13:15, gr.301 Ekonometria - Ćwiczenia (s.A002 bud.1354), Andrzej Kocięcki | 13:15, gr.301 /niestandardowa częstotliwość/ Ekonometria - Ćwiczenia (s.Aula H bud.1356), Andrzej Kocięcki | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | 15:00, gr.308 Teoria wymiany międzynarodowej - Ćwiczenia (s.B104 bud.1355), Sylwia Wrona | | 15:00, gr.1 International Trade Theory and Policy - Wykład (s.A103 bud.1354), Leszek Wincenciak | 15:00, gr.1 Ekonometria - Wykład (s.Aula Siwińskiego bud.1356), Stanisław Cichocki, Natalia Nehrebecka | | | 15:00, gr.308 Ekonometria - Ćwiczenia (s.A103 bud.1354), Andrzej Kocięcki | 15:00, gr.308 /niestandardowa częstotliwość/ Ekonometria - Ćwiczenia (s.A202 bud.1354), Andrzej Kocięcki | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:45, gr.304 Teoria wymiany międzynarodowej - Ćwiczenia (s.B104 bud.1355), Sylwia Wrona | 16:45, gr.1 Finanse publiczne I - Wykład (s.Aula F bud.1356), Ewa Aksman | | | 16:45, gr.310 Ekonometria - Ćwiczenia (s.A203 bud.1354), Rafał Walasek | 16:45, gr.310 Zamówienia publiczne i pomoc publiczna - Konwersatorium (s.A104 bud.1354), Piotr Modzelewski | 16:45, gr.310 /niestandardowa częstotliwość/ Ekonometria - Ćwiczenia (s.A202 bud.1354), Rafał Walasek | | 16:45, gr.1 Postępowanie administracyjne i sądowe - Wykład (s.A103 bud.1354), Jarosław Wierzbicki | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:30, gr.1 Prawo podatkowe - Wykład (s.Aula F bud.1356), Beata Rogowska-Rajda | | 18:30, gr.2 Teoria wymiany międzynarodowej - Wykład (s.Aula B bud.1356), Jan Hagemejer | | 18:30, gr.309 Ekonometria - Ćwiczenia (s.B103 bud.1355), Rafał Walasek | 18:30, gr.309 /niestandardowa częstotliwość/ Ekonometria - Ćwiczenia (s.A202 bud.1354), Rafał Walasek | | 18:30, gr.310 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Ekonomiczna analiza podatków - Konwersatorium (s.A306 bud.1354), Grzegorz Kula | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|