| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.1 Mikroekonomia w biznesie - Wykład (s.Aula A bud.2034), Tomasz Zalega | | | 8:00, gr.8 Mikroekonomia w biznesie - Ćwiczenia (s.C 409 bud.2035), Magdalena Olender-Skorek | 8:00, gr.6 Podstawy zarządzania - Ćwiczenia (s.A 313 bud.2034), Olga Pelekh, Magdalena Zatorska | 8:00, gr.5 Psychologia w biznesie - Ćwiczenia (s.C 404 bud.2035), Mariola Majchrak, Krzysztof Nowak | 8:00, gr.4 Podstawy zarządzania - Ćwiczenia (s.C 403 bud.2035), Krzysztof Smoleń | 8:00, gr.3 Psychologia w biznesie - Ćwiczenia (s.B 106 bud.2028), Anna Kuźmińska | 8:00, gr.2 Podstawy prawa w gospodarce - Ćwiczenia (s.A 306 bud.2034), Jacek Kiryło | 8:00, gr.1 Podstawy matematyki w biznesie - Ćwiczenia (s.B P-01 bud.2028), Bartłomiej Michałowicz | 8:00, gr.7 Podstawy informatyki dla biznesu - Ćwiczenia (s.C 305 bud.2035), Tomasz Eisenbardt | | 8:00, gr.5 /niestandardowa częstotliwość/ Mikroekonomia w biznesie - Ćwiczenia (s.B 105 bud.2028), Monika Sawicka | | 8:00, gr.9 Podstawy prawa w gospodarce - Ćwiczenia (s.C 308 bud.2035), Andrzej Nałęcz | 8:00, gr.7 Podstawy matematyki w biznesie - Ćwiczenia (s.C 409 bud.2035), Arkadiusz Psyk | 8:00, gr.6 Mikroekonomia w biznesie - Ćwiczenia (s.B 105 bud.2028), Monika Sawicka | 8:00, gr.5 Podstawy informatyki dla biznesu - Ćwiczenia (s.C 305 bud.2035), Jan Zadrożny | 8:00, gr.4 Mikroekonomia w biznesie - Ćwiczenia (s.B 106 bud.2028), Zofia Skrzypczak | 8:00, gr.3 Podstawy matematyki w biznesie - Ćwiczenia (s.B P-01 bud.2028), Bartłomiej Michałowicz | 8:00, gr.2 Podstawy zarządzania - Ćwiczenia (s.C 010 bud.2035), Karolina Łudzińska | 8:00, gr.1 Podstawy informatyki dla biznesu - Ćwiczenia (s.C 304 bud.2035), Małgorzata Oleś-Filiks | 8:00, gr.8 Podstawy prawa w gospodarce - Ćwiczenia (s.A 313 bud.2034), Jacek Kiryło | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:45, gr.1 Podstawy zarządzania - Wykład (s.Aula A bud.2034), Krzysztof Klincewicz, Michał Mijal | | | 9:45, gr.3 Podstawy zarządzania - Ćwiczenia (s.C 403 bud.2035), Katarzyna Rozenkowska | 9:45, gr.1 Podstawy prawa w gospodarce - Ćwiczenia (s.A 306 bud.2034), Jacek Kiryło | 9:45, gr.2 Podstawy matematyki w biznesie - Ćwiczenia (s.B P-01 bud.2028), Bartłomiej Michałowicz | 9:45, gr.7 Mikroekonomia w biznesie - Ćwiczenia (s.C 409 bud.2035), Magdalena Olender-Skorek | 9:45, gr.4 Psychologia w biznesie - Ćwiczenia (s.B 106 bud.2028), Anna Kuźmińska | 9:45, gr.5 Podstawy zarządzania - Ćwiczenia (s.A 313 bud.2034), Michał Mijal | 9:45, gr.6 Psychologia w biznesie - Ćwiczenia (s.C 404 bud.2035), Mariola Majchrak, Krzysztof Nowak | 9:45, gr.8 Podstawy informatyki dla biznesu - Ćwiczenia (s.C 305 bud.2035), Tomasz Eisenbardt | | 9:45, gr.6 /niestandardowa częstotliwość/ Mikroekonomia w biznesie - Ćwiczenia (s.B 105 bud.2028), Monika Sawicka | | 9:45, gr.4 Podstawy matematyki w biznesie - Ćwiczenia (s.B P-01 bud.2028), Bartłomiej Michałowicz | 9:45, gr.1 Podstawy zarządzania - Ćwiczenia (s.C 010 bud.2035), Karolina Łudzińska | 9:45, gr.2 Podstawy informatyki dla biznesu - Ćwiczenia (s.C 304 bud.2035), Małgorzata Oleś-Filiks | 9:45, gr.3 Mikroekonomia w biznesie - Ćwiczenia (s.B 106 bud.2028), Zofia Skrzypczak | 9:45, gr.7 Podstawy prawa w gospodarce - Ćwiczenia (s.A 313 bud.2034), Jacek Kiryło | 9:45, gr.5 Mikroekonomia w biznesie - Ćwiczenia (s.B 105 bud.2028), Monika Sawicka | 9:45, gr.6 Podstawy informatyki dla biznesu - Ćwiczenia (s.C 305 bud.2035), Jan Zadrożny | 9:45, gr.8 Podstawy matematyki w biznesie - Ćwiczenia (s.C 409 bud.2035), Arkadiusz Psyk | 9:45, gr.9 Psychologia w biznesie - Ćwiczenia (s.C 306 bud.2035), Anna Kuźmińska | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:30, gr.1 Podstawy prawa w gospodarce - Wykład (s.Aula A bud.2034), Stanisław Piątek | | | 11:30, gr.3 Podstawy informatyki dla biznesu - Ćwiczenia (s.C 305 bud.2035), Tomasz Eisenbardt | 11:30, gr.1 Mikroekonomia w biznesie - Ćwiczenia (s.C 409 bud.2035), Magdalena Olender-Skorek | 11:30, gr.2 Psychologia w biznesie - Ćwiczenia (s.C 404 bud.2035), Tomasz Garstka, Tomasz Ochinowski | 11:30, gr.7 Podstawy zarządzania - Ćwiczenia (s.C 403 bud.2035), Katarzyna Rozenkowska | 11:30, gr.4 Podstawy prawa w gospodarce - Ćwiczenia (s.A 306 bud.2034), Jacek Kiryło | 11:30, gr.5 Podstawy matematyki w biznesie - Ćwiczenia (s.B P-01 bud.2028), Bartłomiej Michałowicz | 11:30, gr.6 Podstawy prawa w gospodarce - Ćwiczenia (s.A 313 bud.2034), Andrzej Nałęcz | 11:30, gr.8 Psychologia w biznesie - Ćwiczenia (s.B 106 bud.2028), Anna Kuźmińska | | | 11:30, gr.9 Podstawy zarządzania - Ćwiczenia (s.C 010 bud.2035), Michał Mijal | 11:30, gr.6 /niestandardowa częstotliwość/ Podstawy zarządzania - Ćwiczenia (s.B 103 bud.2028), Olga Pelekh, Magdalena Zatorska | 11:30, gr.2 /jednokrotnie/ Podstawy informatyki dla biznesu - Ćwiczenia (s.C 304 bud.2035), Małgorzata Oleś-Filiks | 11:30, gr.1 /jednokrotnie/ Podstawy informatyki dla biznesu - Ćwiczenia (s.C 304 bud.2035), Małgorzata Oleś-Filiks | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
13:15, gr.3 /jednokrotnie/ Mikroekonomia w biznesie - Ćwiczenia (s.Aula B bud.2028), Zofia Skrzypczak | 13:15, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Podstawy matematyki w biznesie - Wykład (s.Aula A bud.2034), Leszek Rudak | | | 13:15, gr.8 Podstawy zarządzania - Ćwiczenia (s.C 403 bud.2035), Katarzyna Rozenkowska | 13:15, gr.7 Psychologia w biznesie - Ćwiczenia (s.B 106 bud.2028), Anna Kuźmińska | 13:15, gr.6 Podstawy matematyki w biznesie - Ćwiczenia (s.C 408 bud.2035), Mariusz Szałański | 13:15, gr.5 Podstawy prawa w gospodarce - Ćwiczenia (s.A 313 bud.2034), Andrzej Nałęcz | 13:15, gr.4 Podstawy informatyki dla biznesu - Ćwiczenia (s.C 305 bud.2035), Tomasz Eisenbardt | 13:15, gr.3 Podstawy prawa w gospodarce - Ćwiczenia (s.A 306 bud.2034), Jacek Kiryło | 13:15, gr.2 Mikroekonomia w biznesie - Ćwiczenia (s.C 409 bud.2035), Magdalena Olender-Skorek | 13:15, gr.1 Psychologia w biznesie - Ćwiczenia (s.C 404 bud.2035), Tomasz Garstka, Tomasz Ochinowski | | | 13:15, gr.9 Mikroekonomia w biznesie - Ćwiczenia (s.B 106 bud.2028), Beata Piątkowska | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | 15:00, gr.9 Podstawy matematyki w biznesie - Ćwiczenia (s.C 408 bud.2035), Mariusz Szałański | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:45, gr.4 /jednokrotnie/ Mikroekonomia w biznesie - Ćwiczenia (s.Aula B bud.2028), Zofia Skrzypczak | | | 16:45, gr.9 Podstawy informatyki dla biznesu - Ćwiczenia (s.C 305 bud.2035), Alicja Fandrejewska | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|