Plan zajęć grupy przedmiotów (2024-02-19 - 2024-06-16)
- Jednostka:
- Wydział Biologii
- Grupa przedmiotów:
- Przedmioty obowiązkowe, BIOLOGIA, I rok, I stopień
Ustawienia planu
- 2023-10-01 - 2024-01-28 (Liczba zajęć: 49)
- 2024-01-29 - 2024-02-18 (Liczba zajęć: 0)
- 2024-02-19 - 2024-06-16 (Liczba zajęć: 44)
- 2024-06-17 - 2024-09-30 (Liczba zajęć: 0)
- 2024-10-01 - 2025-01-26 (Liczba zajęć: 31)
- 2025-01-27 - 2025-06-08 (Liczba zajęć: 0)
Poniedziałek
CW, gr. 1 (129, bud. 8068)
8:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:30 - 12:00
Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz-Mocydlarz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Lidia Lipińska-Zubrycka, Karolina Łabędzka-Dmoch, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek,
Sala 129, budynek nr 8068
CW, gr. 2 (203A, bud. 3109)
9:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:00 - 12:00
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Michał Bykowski, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Bartosz Mierzejewski, Joanna Wójtowicz, Daria Zdżalik-Bielecka, Małgorzata Zimowska-Wypych,
Sala 203A, budynek nr 3109
CW, gr. 1 (203A, bud. 3109)
9:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:00 - 12:00
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Michał Bykowski, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Bartosz Mierzejewski, Joanna Wójtowicz, Daria Zdżalik-Bielecka, Małgorzata Zimowska-Wypych,
Sala 203A, budynek nr 3109
CW, gr. 1 (145A, bud. 3109)
9:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:00 - 12:00
Halina Galera, Ingeborga Jarzyna, Andrzej Mikulski, Robert Mysłajek, Barbara Pietrzak, Mirosław Ślusarczyk, Maciej Wódkiewicz,
Sala 145A, budynek nr 3109
CW, gr. 4 (203A, bud. 3109)
12:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 12:30 - 15:30
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Michał Bykowski, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Bartosz Mierzejewski, Joanna Wójtowicz, Daria Zdżalik-Bielecka, Małgorzata Zimowska-Wypych,
Sala 203A, budynek nr 3109
CW, gr. 3 (203A, bud. 3109)
12:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 12:30 - 15:30
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Michał Bykowski, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Bartosz Mierzejewski, Joanna Wójtowicz, Daria Zdżalik-Bielecka, Małgorzata Zimowska-Wypych,
Sala 203A, budynek nr 3109
CW, gr. 2 (129, bud. 8068)
12:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 12:30 - 16:00
Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz-Mocydlarz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Lidia Lipińska-Zubrycka, Karolina Łabędzka-Dmoch, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek,
Sala 129, budynek nr 8068
CW, gr. 2 (145A, bud. 3109)
12:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 12:45 - 15:45
Halina Galera, Ingeborga Jarzyna, Andrzej Mikulski, Robert Mysłajek, Barbara Pietrzak, Mirosław Ślusarczyk, Maciej Wódkiewicz,
Sala 145A, budynek nr 3109
CW, gr. 1 (2A, bud. 3109)
13:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:30 - 16:00
Sala 2A, budynek nr 3109
CW, gr. 1 (201A, bud. 3109)
13:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:30 - 16:00
Sala 201A, budynek nr 3109
CW, gr. 2 (201A, bud. 3109)
16:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 16:30 - 19:00
Sala 201A, budynek nr 3109
CW, gr. 2 (2A, bud. 3109)
16:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 16:30 - 19:00
Sala 2A, budynek nr 3109
Wtorek
CW, gr. 3 (129, bud. 8068)
8:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 8:15 - 11:45
Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz-Mocydlarz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Lidia Lipińska-Zubrycka, Karolina Łabędzka-Dmoch, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek,
Sala 129, budynek nr 8068
CW, gr. 6 (203A, bud. 3109)
8:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 8:45 - 11:45
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Michał Bykowski, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Bartosz Mierzejewski, Joanna Wójtowicz, Daria Zdżalik-Bielecka, Małgorzata Zimowska-Wypych,
Sala 203A, budynek nr 3109
CW, gr. 5 (203A, bud. 3109)
8:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 8:45 - 11:45
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Michał Bykowski, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Bartosz Mierzejewski, Joanna Wójtowicz, Daria Zdżalik-Bielecka, Małgorzata Zimowska-Wypych,
Sala 203A, budynek nr 3109
CW, gr. 3 (201A, bud. 3109)
9:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 9:15 - 11:45
Sala 201A, budynek nr 3109
CW, gr. 3 (2A, bud. 3109)
9:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 9:15 - 11:45
Sala 2A, budynek nr 3109
CW, gr. 8 (203A, bud. 3109)
12:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 12:15 - 15:15
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Michał Bykowski, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Bartosz Mierzejewski, Joanna Wójtowicz, Daria Zdżalik-Bielecka, Małgorzata Zimowska-Wypych,
Sala 203A, budynek nr 3109
CW, gr. 7 (203A, bud. 3109)
12:15
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 12:15 - 15:15
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Michał Bykowski, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Bartosz Mierzejewski, Joanna Wójtowicz, Daria Zdżalik-Bielecka, Małgorzata Zimowska-Wypych,
Sala 203A, budynek nr 3109
CW, gr. 4 (129, bud. 8068)
12:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 12:15 - 15:45
Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz-Mocydlarz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Lidia Lipińska-Zubrycka, Karolina Łabędzka-Dmoch, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek,
Sala 129, budynek nr 8068
CW, gr. 4 (2A, bud. 3109)
13:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 13:30 - 16:00
Sala 2A, budynek nr 3109
CW, gr. 4 (201A, bud. 3109)
13:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 13:30 - 16:00
Sala 201A, budynek nr 3109
Środa
CW, gr. 5 (129, bud. 8068)
8:15
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 8:15 - 11:45
Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz-Mocydlarz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Lidia Lipińska-Zubrycka, Karolina Łabędzka-Dmoch, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek,
Sala 129, budynek nr 8068
CW, gr. 10 (203A, bud. 3109)
8:45
Ćwiczenia, grupa 10
każda środa, 8:45 - 11:45
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Michał Bykowski, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Bartosz Mierzejewski, Joanna Wójtowicz, Daria Zdżalik-Bielecka, Małgorzata Zimowska-Wypych,
Sala 203A, budynek nr 3109
CW, gr. 9 (203A, bud. 3109)
8:45
Ćwiczenia, grupa 9
każda środa, 8:45 - 11:45
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Michał Bykowski, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Bartosz Mierzejewski, Joanna Wójtowicz, Daria Zdżalik-Bielecka, Małgorzata Zimowska-Wypych,
Sala 203A, budynek nr 3109
CW, gr. 3 (145A, bud. 3109)
8:45
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 8:45 - 11:45
Halina Galera, Ingeborga Jarzyna, Andrzej Mikulski, Robert Mysłajek, Barbara Pietrzak, Mirosław Ślusarczyk, Maciej Wódkiewicz,
Sala 145A, budynek nr 3109
CW, gr. 12 (203A, bud. 3109)
12:15
Ćwiczenia, grupa 12
każda środa, 12:15 - 15:15
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Michał Bykowski, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Bartosz Mierzejewski, Joanna Wójtowicz, Daria Zdżalik-Bielecka, Małgorzata Zimowska-Wypych,
Sala 203A, budynek nr 3109
CW, gr. 11 (203A, bud. 3109)
12:15
Ćwiczenia, grupa 11
każda środa, 12:15 - 15:15
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Michał Bykowski, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Bartosz Mierzejewski, Joanna Wójtowicz, Daria Zdżalik-Bielecka, Małgorzata Zimowska-Wypych,
Sala 203A, budynek nr 3109
CW, gr. 6 (129, bud. 8068)
12:15
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 12:15 - 15:45
Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz-Mocydlarz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Lidia Lipińska-Zubrycka, Karolina Łabędzka-Dmoch, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek,
Sala 129, budynek nr 8068
CW, gr. 4 (145A, bud. 3109)
12:15
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 12:15 - 15:15
Halina Galera, Ingeborga Jarzyna, Andrzej Mikulski, Robert Mysłajek, Barbara Pietrzak, Mirosław Ślusarczyk, Maciej Wódkiewicz,
Sala 145A, budynek nr 3109
CW, gr. 5 (145A, bud. 3109)
16:15
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 16:15 - 19:15
Halina Galera, Ingeborga Jarzyna, Andrzej Mikulski, Robert Mysłajek, Barbara Pietrzak, Mirosław Ślusarczyk, Maciej Wódkiewicz,
Sala 145A, budynek nr 3109
Czwartek
WYK, gr. 1 (9B, bud. 3109)
8:15
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 8:15 - 9:45
Sala 9B, budynek nr 3109
WYK, gr. 1 (9B, bud. 3109)
10:15
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 10:15 - 11:45
Sala 9B, budynek nr 3109
WYK, gr. 1 (103B, bud. 3109)
12:15
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 12:15 - 13:45
Sala 103B, budynek nr 3109
CW, gr. 7 (129, bud. 8068)
14:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy czwartek, 14:30 - 18:00
Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz-Mocydlarz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Lidia Lipińska-Zubrycka, Karolina Łabędzka-Dmoch, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek,
Sala 129, budynek nr 8068
Piątek
WYK, gr. 1 (0.06, bud. 3113)
8:00
Wykład, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 0.06, budynek nr 3113
WYK, gr. 1 (9B, bud. 3109)
10:15
Wykład, grupa 1
każdy piątek, 10:15 - 11:45
Sala 9B, budynek nr 3109
CW, gr. 14 (203A, bud. 3109)
12:15
Ćwiczenia, grupa 14
każdy piątek, 12:15 - 15:15
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Michał Bykowski, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Bartosz Mierzejewski, Joanna Wójtowicz, Daria Zdżalik-Bielecka, Małgorzata Zimowska-Wypych,
Sala 203A, budynek nr 3109
CW, gr. 13 (203A, bud. 3109)
12:15
Ćwiczenia, grupa 13
każdy piątek, 12:15 - 15:15
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Michał Bykowski, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Bartosz Mierzejewski, Joanna Wójtowicz, Daria Zdżalik-Bielecka, Małgorzata Zimowska-Wypych,
Sala 203A, budynek nr 3109
CW, gr. 8 (129, bud. 8068)
12:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy piątek, 12:15 - 15:45
Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz-Mocydlarz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Lidia Lipińska-Zubrycka, Karolina Łabędzka-Dmoch, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek,
Sala 129, budynek nr 8068
CW, gr. 5 (2A, bud. 3109)
12:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 12:45 - 15:15
Sala 2A, budynek nr 3109
CW, gr. 5 (201A, bud. 3109)
12:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 12:45 - 15:15
Sala 201A, budynek nr 3109
CW, gr. 6 (201A, bud. 3109)
15:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy piątek, 15:45 - 18:15
Sala 201A, budynek nr 3109
CW, gr. 6 (2A, bud. 3109)
15:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy piątek, 15:45 - 18:15
Sala 2A, budynek nr 3109
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: