| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | 9:45, gr.1 Advanced Econometrics - Ćwiczenia (s.A102 bud.1354), Marcin Chlebus | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:30, gr.4 Machine Learning 1: classification methods - Konwersatorium (s.A008 bud.1354), Piotr Wójcik | | 11:30, gr.3 Webscraping and Social Media Scraping - Konwersatorium (s.Aula I bud.1356), Maciej Świtała, Ewa Weychert | | 11:30, gr.1 Communication and Autopresentation - Konwersatorium (s.A101 bud.1354), Jarosław Górski | | 11:30, gr.2 Advanced Econometrics - Ćwiczenia (s.A102 bud.1354), Rafał Woźniak | 11:30, gr.1 Advanced Programming in R - Konwersatorium (s.Aula I bud.1356), Maria Kubara, Ewa Weychert | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
13:15, gr.1 Machine Learning 1: classification methods - Konwersatorium (s.A008 bud.1354), Piotr Wójcik | | 13:15, gr.1 Webscraping and Social Media Scraping - Konwersatorium (s.Aula I bud.1356), Maciej Świtała, Ewa Weychert | | 13:15, gr.2 Communication and Autopresentation - Konwersatorium (s.A101 bud.1354), Jarosław Górski | | 13:15, gr.3 Advanced Programming in R - Konwersatorium (s.Aula J bud.1356), Maria Kubara, Ewa Weychert | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | 15:00, gr.2 Webscraping and Social Media Scraping - Konwersatorium (s.Aula I bud.1356), Maciej Świtała, Ewa Weychert | | | 15:00, gr.3 Communication and Autopresentation - Konwersatorium (s.A201 bud.1354), Jarosław Górski | 15:00, gr.2 Advanced Programming in R - Konwersatorium (s.A202 bud.1354), Maria Kubara, Ewa Weychert | | 15:00, gr.2 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Algorithms for Data Science - Ćwiczenia (s.A201 bud.1354), Krzysztof Fleszar | 15:00, gr.2 /niestandardowa częstotliwość/ Algorithms for Data Science - Ćwiczenia (s.A008 bud.1354), Krzysztof Fleszar | 15:00, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Algorithms for Data Science - Ćwiczenia (s.A201 bud.1354), Krzysztof Fleszar | 15:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Algorithms for Data Science - Ćwiczenia (s.A008 bud.1354), Krzysztof Fleszar | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 16:45, gr.2 Machine Learning 1: classification methods - Konwersatorium (s.Aula I bud.1356), Szymon Lis, Michał Woźniak | | 16:45, gr.1 Advanced Econometrics - Wykład (s.Aula B bud.1356), Rafał Woźniak | | 16:45, gr.3 Advanced Econometrics - Ćwiczenia (s.A202 bud.1354), Kateryna Zabarina | | 16:45, gr.1 Algorithms for Data Science - Wykład (s.Aula B bud.1356), Krzysztof Fleszar | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 18:30, gr.4 Webscraping and Social Media Scraping - Konwersatorium (s.Aula H bud.1356), Maciej Świtała, Ewa Weychert | 18:30, gr.3 Machine Learning 1: classification methods - Konwersatorium (s.Aula I bud.1356), Szymon Lis, Michał Woźniak | | | 18:30, gr.4 Advanced Econometrics - Ćwiczenia (s.A202 bud.1354), Kateryna Zabarina | 18:30, gr.4 Advanced Programming in R - Konwersatorium (s.Aula H bud.1356), Maria Kubara, Ewa Weychert | 18:30, gr.4 Communication and Autopresentation - Konwersatorium (s.A201 bud.1354), Jarosław Górski | | 18:30, gr.4 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Algorithms for Data Science - Ćwiczenia (s.A104 bud.1354), Krzysztof Fleszar | 18:30, gr.4 /niestandardowa częstotliwość/ Algorithms for Data Science - Ćwiczenia (s.Aula H bud.1356), Krzysztof Fleszar | 18:30, gr.3 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Algorithms for Data Science - Ćwiczenia (s.A104 bud.1354), Krzysztof Fleszar | 18:30, gr.3 /niestandardowa częstotliwość/ Algorithms for Data Science - Ćwiczenia (s.Aula H bud.1356), Krzysztof Fleszar | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|