Uniwersytet Warszawski, Wydział Nauk Ekonomicznych - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Instytut Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji
Przedmioty Instytutu Profilaktyki i Resocjalizacji (zaoczne)
(2022-10-01 - 2023-01-29)

To jest plan przecięty w wybranym przedziale dat! Oznacza to, że mogą się na nim znaleźć zarówno przedmioty semestralne jak i roczne i trymestralne: wyświetlane są tylko te przedmioty, które prowadzone są w cyklach dydaktycznych okalających dany przedział dat.
Wybrany podział planu:    
wcześniejPoniższy plan jest aktualny w dniach: 2022-10-01 - 2023-01-29późniejpokaż przedziały
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
7:00
8:008:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (44 bud.4005), Paweł Kobes
8:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (44 bud.4005), Paweł Kobes
8:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (44 bud.4005), Paweł Kobes
8:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (44 bud.4005), Paweł Kobes
8:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (55 bud.4005), Justyna Kurtyka-Chałas
8:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (40 bud.4005), Paweł Kobes
8:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (61 bud.4005), Mikołaj Pawlak
8:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Warsztaty (61 bud.4005), Mikołaj Pawlak
8:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (37 bud.4005), Antoni Bojańczyk
8:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (45 bud.4005), Wojciech Misztal
8:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (45 bud.4005), Wojciech Misztal
8:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (55 bud.4005), Justyna Kurtyka-Chałas
8:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (41 bud.4005), Dariusz Schmidt
8:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (45 bud.4005), Jarosław Utrat-Milecki
8:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (42 bud.4005), Aleksander Manterys
8:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (45 bud.4005), Jarosław Utrat-Milecki
8:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (55 bud.4005), Paweł Kobes
8:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (55 bud.4005), Paweł Kobes
8:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (40 bud.4005), Elżbieta Bielecka
8:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (42 bud.4005), Aleksander Manterys
8:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Projekt (61 bud.4005), Bohdan Skrzypczak
8:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (40 bud.4005), Elżbieta Bielecka
8:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (32 bud.4005), Aneta Domżalska
8:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (44 bud.4005), Adam Redzik
8:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (42 bud.4005), Jarosław Utrat-Milecki
8:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (24 bud.4005), Ewa Stachowska
8:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (41 bud.4005), Dariusz Schmidt
8:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (40 bud.4005), Paweł Kobes
8:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (45 bud.4005), Jarosław Utrat-Milecki
8:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (45 bud.4005), Jarosław Utrat-Milecki
8:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (37 bud.4005), Jadwiga Królikowska
9:009:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (24 bud.4005), Katarzyna Szumlewicz
9:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (35 bud.4005), Paweł Szczepaniak
9:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (55 bud.4005), Aneta Domżalska
9:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (32 bud.4005), Dagmara Woźniakowska-Fajst
9:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (45 bud.4005), Jarosław Utrat-Milecki
9:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (32 bud.4005), Ewa Gruza
9:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (45 bud.4005), Jarosław Utrat-Milecki
9:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (55 bud.4005), Elżbieta Bielecka
9:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (42 bud.4005), Aleksander Manterys
9:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (55 bud.4005), Barbara Błońska
10:00
10:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (55 bud.4005), Jarosław Utrat-Milecki
10:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (55 bud.4005), Jarosław Utrat-Milecki
10:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (55 bud.4005), Justyna Kurtyka-Chałas
10:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (41 bud.4005), Leszek Morawski
10:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (41 bud.4005), Leszek Morawski
10:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (45 bud.4005), Bartłomiej Skowroński
10:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (37 bud.4005), Antoni Bojańczyk
10:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (55 bud.4005), Elżbieta Bielecka
10:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (42 bud.4005), Aleksander Manterys
10:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (55 bud.4005), Barbara Błońska
11:0011:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (32 bud.4005), Aneta Domżalska
11:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (44 bud.4005), Ewa Stachowska
11:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (24 bud.4005), Marta Czapnik-Jurak
11:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (16 bud.4005), Aneta Ostaszewska
11:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (37 bud.4005), Ewa Stachowska
11:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (44 bud.4005), Kamil Miszewski
11:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (44 bud.4005), Kamil Miszewski
11:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (44 bud.4005), Andriy Kosylo
11:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (61 bud.4005), Paweł Kobes
11:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (24 bud.4005), Dariusz Schmidt
11:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (55 bud.4005), Sylwia Różycka-Jaroś
11:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (41 bud.4005), Maria Niełaczna
11:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (19 bud.4005), Paweł Ostaszewski
11:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (61 bud.4005), Bohdan Skrzypczak
11:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Warsztaty (61 bud.4005), Bohdan Skrzypczak
11:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (44 bud.4005), Kamil Miszewski
11:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (44 bud.4005), Kamil Miszewski
11:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (44 bud.4005), Andriy Kosylo
12:0012:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (32 bud.4005), Jadwiga Królikowska
12:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (45 bud.4005), Jarosław Utrat-Milecki
12:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (45 bud.4005), Jarosław Utrat-Milecki
12:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (32 bud.4005), Katarzyna Witkowska-Rozpara
12:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (24 bud.4005), Paweł Kobes
12:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (45 bud.4005), Jarosław Utrat-Milecki
12:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (45 bud.4005), Jarosław Utrat-Milecki
12:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Warsztaty (42 bud.4005), Paweł Szczepaniak
12:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (55 bud.4005), Tomasz Kaźmierczak
12:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Warsztaty (42 bud.4005), Paweł Szczepaniak
12:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (55 bud.4005), Tomasz Kaźmierczak
12:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (24 bud.4005), Paweł Kobes
12:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (45 bud.4005), Katarzyna Witkowska-Rozpara
12:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (35 bud.4005), Ewa Stachowska
13:0013:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (55 bud.4005), Justyna Kurtyka-Chałas
13:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (55 bud.4005), Sylwia Różycka-Jaroś
13:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Warsztaty (37 bud.4005), Elżbieta Bielecka
13:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Warsztaty (24 bud.4005), Paweł Szczepaniak
13:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Warsztaty (24 bud.4005), Paweł Szczepaniak
13:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (44 bud.4005), Sylwia Różycka-Jaroś
13:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (35 bud.4005), Barbara Błońska
13:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (24 bud.4005), Agnieszka Dudzińska
13:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (37 bud.4005), Ewa Kiliszek
14:0014:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium magisterskie (40 bud.4005), Antoni Bojańczyk
14:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium magisterskie (41 bud.4005), Dariusz Schmidt
14:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium magisterskie (50 bud.4005), Mikołaj Pawlak
14:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium magisterskie (53 bud.4005), Tomasz Przesławski
14:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium magisterskie (63 bud.4005), Jarosław Utrat-Milecki
14:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium magisterskie (37 bud.4005), Aleksander Manterys
14:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium magisterskie (54 bud.4005), Wojciech Misztal
14:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (45 bud.4005), Katarzyna Witkowska-Rozpara
14:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium magisterskie (61 bud.4005), Adam Redzik
14:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium magisterskie (55 bud.4005), Mirosław Górecki
14:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (35 bud.4005), Ewa Stachowska
14:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (35 bud.4005), Mikołaj Pawlak
14:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (55 bud.4005), Katarzyna Rychlicka-Maraszek
14:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (55 bud.4005), Katarzyna Rychlicka-Maraszek
14:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (55 bud.4005), Paweł Kobes
14:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (42 bud.4005), Kamil Miszewski
14:30, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (19 bud.4005), Paweł Ostaszewski
14:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (32 bud.4005), Andriy Kosylo
14:30, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (41 bud.4005), Maria Niełaczna
14:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (35 bud.4005), Mikołaj Pawlak
14:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (41 bud.4005)
14:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (41 bud.4005)
14:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (41 bud.4005)
14:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (41 bud.4005)
14:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (55 bud.4005), Katarzyna Rychlicka-Maraszek
14:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (55 bud.4005), Katarzyna Rychlicka-Maraszek
14:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (42 bud.4005), Kamil Miszewski
14:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (55 bud.4005), Paweł Kobes
15:0015:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium licencjackie (44 bud.4005), Bartłomiej Skowroński
15:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (45 bud.4005), Katarzyna Witkowska-Rozpara
15:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (35 bud.4005), Marta Kindler
15:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium licencjackie (sala nieznana), Ewa Kiliszek
15:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium licencjackie (32 bud.4005), Paweł Szczepaniak
15:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (32 bud.4005), Elżbieta Bielecka
15:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium licencjackie (19 bud.4005), Paweł Ostaszewski
15:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (32 bud.4005), Grzegorz Kudlak
15:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (24 bud.4005), Paweł Kobes
15:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (42 bud.4005), Bartłomiej Skowroński
15:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (61 bud.4005), Mirosław Górecki
15:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (37 bud.4005), Ewa Kiliszek
15:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (45 bud.4005), Jadwiga Królikowska
15:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (32 bud.4005), Elżbieta Bielecka
15:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (45 bud.4005), Katarzyna Witkowska-Rozpara
15:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (35 bud.4005), Marta Kindler
15:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (42 bud.4005), Kamil Miszewski
15:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (45 bud.4005), Jadwiga Królikowska
16:0016:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (24 bud.4005), Agnieszka Dudzińska
16:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Warsztaty (16 bud.4005), Justyna Kurtyka-Chałas
16:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (16 bud.4005), Justyna Kurtyka-Chałas
17:0017:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (45 bud.4005), Agnieszka Dudzińska
17:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (35 bud.4005), Łukasz Chojniak
17:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (37 bud.4005), Wojciech Misztal
17:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (42 bud.4005), Kamil Miszewski
17:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (35 bud.4005), Maria Niełaczna
17:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (55 bud.4005), Barbara Błońska
17:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (32 bud.4005), Paweł Kobes
17:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (41 bud.4005), Wojciech Misztal
17:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (44 bud.4005), Katarzyna Szumlewicz
17:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (24 bud.4005), Dagmara Woźniakowska-Fajst
17:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (40 bud.4005), Adriana Mica
17:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (32 bud.4005), Barbara Błońska
17:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (24 bud.4005), Ewa Kiliszek
17:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (40 bud.4005), Paweł Kobes, Kamil Miszewski
17:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (24 bud.4005), Bartłomiej Skowroński
18:00
19:0019:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (24 bud.4005), Bartłomiej Skowroński
19:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (19 bud.4005), Paweł Kobes, Kamil Miszewski
20:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Budynek Dydaktyczny - Podchorążych 20
ul. Długa 44/50
00-241 Warszawa
tel: +48 22 55 49 126 https://www.wne.uw.edu.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 6.8.0.0-7 (2022-11-16)