Uniwersytet Warszawski, Wydział Nauk Ekonomicznych - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Analiza matematyczna I.1 (potok I) [1000-111bAM1a] Semestr zimowy 2023/24

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Wtorek

Marek Bodnar
10:15 Wykład, grupa 2 każdy wtorek, 10:15 - 12:00 Sala 4420, budynek nr 3320
Marcin Bobieński
10:15 Wykład, grupa 1 każdy wtorek, 10:15 - 12:00 Sala 3180, budynek nr 3320
Agnieszka Kałamajska
12:15 Ćwiczenia, grupa 12 każdy wtorek, 12:15 - 14:00 Sala 3240, budynek nr 3320
Michał Strzelecki
12:15 Ćwiczenia, grupa 10 każdy wtorek, 12:15 - 14:00 Sala 2280, budynek nr 3320
Michał Kotowski
12:15 Ćwiczenia, grupa 9 każdy wtorek, 12:15 - 14:00 Sala 3160, budynek nr 3320
Tomasz Cieśla
12:15 Ćwiczenia, grupa 8 każdy wtorek, 12:15 - 14:00 Sala 4050, budynek nr 3320
Jacek Sadowski
12:15 Ćwiczenia, grupa 5 każdy wtorek, 12:15 - 14:00 Sala 3170, budynek nr 3320
Marcin Moszyński
12:15 Ćwiczenia, grupa 3 każdy wtorek, 12:15 - 14:00 Sala 3250, budynek nr 3320
Witold Bednorz
12:15 Ćwiczenia, grupa 2 każdy wtorek, 12:15 - 14:00 Sala 4060, budynek nr 3320
Tomasz Kochanek
14:15 Ćwiczenia, grupa 11 każdy wtorek, 14:15 - 16:00 Sala 3220, budynek nr 3320
Rafał Martynek
14:15 Ćwiczenia, grupa 7 każdy wtorek, 14:15 - 16:00 Sala 1770, budynek nr 3320
Jacek Sadowski
14:15 Ćwiczenia, grupa 6 każdy wtorek, 14:15 - 16:00 Sala 3150, budynek nr 3320
Marcin Moszyński
14:15 Ćwiczenia, grupa 4 każdy wtorek, 14:15 - 16:00 Sala 3250, budynek nr 3320
Mikołaj Rotkiewicz
14:15 Ćwiczenia, grupa 1 każdy wtorek, 14:15 - 16:00 Sala 3120, budynek nr 3320

Środa

Marcin Moszyński
14:15 Ćwiczenia, grupa 3 każda środa, 14:15 - 16:00 Sala 5870, budynek nr 3320

Czwartek

Marek Bodnar
10:15 Wykład, grupa 2 każdy czwartek, 10:15 - 12:00 Sala 4420, budynek nr 3320
Marcin Bobieński
10:15 Wykład, grupa 1 każdy czwartek, 10:15 - 12:00 Sala 3180, budynek nr 3320
Tomasz Kochanek
12:15 Ćwiczenia, grupa 11 każdy czwartek, 12:15 - 14:00 Sala 5870, budynek nr 3320
Michał Kotowski
12:15 Ćwiczenia, grupa 9 każdy czwartek, 12:15 - 14:00 Sala 3250, budynek nr 3320
Jacek Sadowski
12:15 Ćwiczenia, grupa 5 każdy czwartek, 12:15 - 14:00 Sala 3260, budynek nr 3320
Marcin Moszyński
12:15 Ćwiczenia, grupa 4 każdy czwartek, 12:15 - 14:00 Sala 5050, budynek nr 3320

Piątek

Tomasz Cieśla
10:15 Ćwiczenia, grupa 8 każdy piątek, 10:15 - 12:00 Sala 3150, budynek nr 3320
Witold Bednorz
10:15 Ćwiczenia, grupa 2 każdy piątek, 10:15 - 12:00 Sala 5870, budynek nr 3320
Agnieszka Kałamajska
12:15 Ćwiczenia, grupa 12 każdy piątek, 12:15 - 14:00 Sala 5050, budynek nr 3320
Michał Strzelecki
12:15 Ćwiczenia, grupa 10 każdy piątek, 12:15 - 14:00 Sala 3230, budynek nr 3320
Mikołaj Rotkiewicz
12:15 Ćwiczenia, grupa 1 każdy piątek, 12:15 - 14:00 Sala 3120, budynek nr 3320
Rafał Martynek
14:15 Ćwiczenia, grupa 7 każdy piątek, 14:15 - 16:00 Sala 3140, budynek nr 3320
Jacek Sadowski
14:15 Ćwiczenia, grupa 6 każdy piątek, 14:15 - 16:00 Sala 3170, budynek nr 3320

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2

ul. Długa 44/50
00-241 Warszawa
tel: +48 22 55 49 126 https://www.wne.uw.edu.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0-2 (2024-02-19)