Uniwersytet Warszawski, Wydział Nauk Ekonomicznych - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Analiza matematyczna I.1 (potok I) [1000-111bAM1a] Semestr zimowy 2024/25

Zmień cykl dydaktyczny Wybierz cykl dydaktyczny
Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Rafał Martynek
8:30 Ćwiczenia, grupa 6 każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00 Sala 4070, budynek nr 3320
Michał Jóźwikowski
8:30 Ćwiczenia, grupa 4 każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00 Sala 4050, budynek nr 3320
Sławomir Kolasiński
8:30 Ćwiczenia, grupa 3 każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00 Sala 4060, budynek nr 3320
Piotr Nayar
8:30 Ćwiczenia, grupa 2 każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00 Sala 3130, budynek nr 3320

Wtorek

Anna Zatorska-Goldstein
10:15 Wykład, grupa 2 każdy wtorek, 10:15 - 12:00 Sala 4420, budynek nr 3320
Marta Szumańska
10:15 Wykład, grupa 1 każdy wtorek, 10:15 - 12:00 Sala 3180, budynek nr 3320
Piotr Mormul
12:15 Ćwiczenia, grupa 12 każdy wtorek, 12:15 - 14:00 Sala P116, budynek nr 3211
12:15 Ćwiczenia, grupa 10 każdy wtorek, 12:15 - 14:00 Sala P114, budynek nr 3211
Marcin Moszyński
12:15 Ćwiczenia, grupa 9 każdy wtorek, 12:15 - 14:00 Sala 4050, budynek nr 3320
Tomasz Kochanek
12:15 Ćwiczenia, grupa 5 każdy wtorek, 12:15 - 14:00 Sala 3170, budynek nr 3320
Piotr Nayar
12:15 Ćwiczenia, grupa 2 każdy wtorek, 12:15 - 14:00 Sala 3160, budynek nr 3320
Piotr Mormul
14:15 Ćwiczenia, grupa 11 każdy wtorek, 14:15 - 16:00 Sala P115, budynek nr 3211
Michał Jóźwikowski
14:15 Ćwiczenia, grupa 4 każdy wtorek, 14:15 - 16:00 Sala 3250, budynek nr 3320
Witold Bednorz
14:15 Ćwiczenia, grupa 1 każdy wtorek, 14:15 - 16:00 Sala 3120, budynek nr 3320

Środa

Marta Szumańska
10:15 Ćwiczenia, grupa 8 każda środa, 10:15 - 12:00 Sala P113, budynek nr 3211
Sławomir Kolasiński
14:15 Ćwiczenia, grupa 3 każda środa, 14:15 - 16:00 Sala P112, budynek nr 3211

Czwartek

Anna Zatorska-Goldstein
10:15 Wykład, grupa 2 każdy czwartek, 10:15 - 12:00 Sala 4420, budynek nr 3320
Marta Szumańska
10:15 Wykład, grupa 1 każdy czwartek, 10:15 - 12:00 Sala 3180, budynek nr 3320
Marcin Moszyński
12:15 Ćwiczenia, grupa 9 każdy czwartek, 12:15 - 14:00 Sala 5050, budynek nr 3320
Galina Filipuk
12:15 Ćwiczenia, grupa 7 każdy czwartek, 12:15 - 14:00 Sala 4060, budynek nr 3320

Piątek

Piotr Mormul
10:15 Ćwiczenia, grupa 11 każdy piątek, 10:15 - 12:00 Sala P115, budynek nr 3211
Marta Szumańska
10:15 Ćwiczenia, grupa 8 każdy piątek, 10:15 - 12:00 Sala 3150, budynek nr 3320
Galina Filipuk
10:15 Ćwiczenia, grupa 7 każdy piątek, 10:15 - 12:00 Sala 4050, budynek nr 3320
Rafał Martynek
10:15 Ćwiczenia, grupa 6 każdy piątek, 10:15 - 12:00 Sala P116, budynek nr 3211
Tomasz Kochanek
10:15 Ćwiczenia, grupa 5 każdy piątek, 10:15 - 12:00 Sala 3160, budynek nr 3320
Piotr Mormul
12:15 Ćwiczenia, grupa 12 każdy piątek, 12:15 - 14:00 Sala P115, budynek nr 3211
12:15 Ćwiczenia, grupa 10 każdy piątek, 12:15 - 14:00 Sala P114, budynek nr 3211
Witold Bednorz
12:15 Ćwiczenia, grupa 1 każdy piątek, 12:15 - 14:00 Sala 3130, budynek nr 3320

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

ul. Długa 44/50
00-241 Warszawa
tel: +48 22 55 49 126 https://www.wne.uw.edu.pl/
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-3 (2024-06-10)