Uniwersytet Warszawski, Wydział Nauk Ekonomicznych - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Geometria z algebrą liniową I (potok I) [1000-111bGA1a] Semestr zimowy 2023/24

Zmień cykl dydaktyczny Wybierz cykl dydaktyczny
Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Karol Szumiło
12:15 Ćwiczenia, grupa 8 każdy poniedziałek, 12:15 - 14:00 Sala 1770, budynek nr 3320
Andrzej Weber
12:15 Ćwiczenia, grupa 4 każdy poniedziałek, 12:15 - 14:00 Sala 2280, budynek nr 3320

Wtorek

Olga Ziemiańska
8:30 Wykład, grupa 2 każdy wtorek, 8:30 - 10:00 Sala 4420, budynek nr 3320
Arkadiusz Męcel
8:30 Wykład, grupa 1 każdy wtorek, 8:30 - 10:00 Sala 3180, budynek nr 3320
Mirosław Sobolewski
12:15 Ćwiczenia, grupa 7 każdy wtorek, 12:15 - 14:00 Sala 5070, budynek nr 3320
Olga Ziemiańska
12:15 Ćwiczenia, grupa 6 każdy wtorek, 12:15 - 14:00 Sala 3150, budynek nr 3320
Andrzej Weber
12:15 Ćwiczenia, grupa 4 każdy wtorek, 12:15 - 14:00 Sala 3260, budynek nr 3320
Maria Donten-Bury
12:15 Ćwiczenia, grupa 1 każdy wtorek, 12:15 - 14:00 Sala 3120, budynek nr 3320
Patryk Jaśniewski
14:15 Ćwiczenia, grupa 9 każdy wtorek, 14:15 - 16:00 Sala 3160, budynek nr 3320
Piotr Oszer
14:15 Ćwiczenia, grupa 5 każdy wtorek, 14:15 - 16:00 Sala 3240, budynek nr 3320
Paweł Traczyk
14:15 Ćwiczenia, grupa 3 każdy wtorek, 14:15 - 16:00 Sala 3260, budynek nr 3320
Jarosław Wiśniewski
14:15 Ćwiczenia, grupa 2 każdy wtorek, 14:15 - 16:00 Sala 3130, budynek nr 3320

Środa

Patryk Jaśniewski
8:30 Ćwiczenia, grupa 9 każda środa, 8:30 - 10:00 Sala 3320, budynek nr 3320
Piotr Oszer
10:15 Ćwiczenia, grupa 5 każda środa, 10:15 - 12:00 Sala 3120, budynek nr 3320
Paweł Traczyk
12:15 Ćwiczenia, grupa 3 każda środa, 12:15 - 14:00 Sala 5870, budynek nr 3320

Czwartek

Piątek

Karol Szumiło
8:30 Ćwiczenia, grupa 8 każdy piątek, 8:30 - 10:00 Sala 2100, budynek nr 3320
Jarosław Wiśniewski
8:30 Ćwiczenia, grupa 2 każdy piątek, 8:30 - 10:00 Sala 5870, budynek nr 3320
Maria Donten-Bury
10:15 Ćwiczenia, grupa 1 każdy piątek, 10:15 - 12:00 Sala 3120, budynek nr 3320
Mirosław Sobolewski
12:15 Ćwiczenia, grupa 7 każdy piątek, 12:15 - 14:00 Sala 3140, budynek nr 3320
Olga Ziemiańska
12:15 Ćwiczenia, grupa 6 każdy piątek, 12:15 - 14:00 Sala 3170, budynek nr 3320

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2

ul. Długa 44/50
00-241 Warszawa
tel: +48 22 55 49 126 https://www.wne.uw.edu.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0 (2024-03-22)