Plan zajęć przedmiotu Programowanie obiektowe [1000-212cPO] Semestr letni 2023/24
- Semestr letni 2024/25
- Semestr letni 2023/24
Ustawienia planu
Poniedziałek
Łukasz Wnuk
16:15
Laboratorium, grupa 3
każdy poniedziałek, 16:15 - 18:00
Sala 2043, budynek nr 3320
Łukasz Wnuk
18:15
Laboratorium, grupa 3
każdy poniedziałek, 18:15 - 20:00
Sala 2043, budynek nr 3320
Wtorek
Artur Zaroda
8:30
Laboratorium, grupa 2
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Sala 2041, budynek nr 3320
Artur Zaroda
10:15
Laboratorium, grupa 2
każdy wtorek, 10:15 - 12:00
Sala 2041, budynek nr 3320
Jarosław Paszek
12:15
Laboratorium, grupa 5
każdy wtorek, 12:15 - 14:00
Sala 2045, budynek nr 3320
Karol Pieniący
14:15
Laboratorium, grupa 9
każdy wtorek, 14:15 - 16:00
Sala 3045, budynek nr 3320
Jarosław Paszek
14:15
Laboratorium, grupa 5
każdy wtorek, 14:15 - 16:00
Sala 2045, budynek nr 3320
Paweł Brach
14:15
Laboratorium, grupa 4
każdy wtorek, 14:15 - 16:00
Sala 3041, budynek nr 3320
Karol Pieniący
16:15
Laboratorium, grupa 9
każdy wtorek, 16:15 - 18:00
Sala 3045, budynek nr 3320
Michał Kutwin
16:15
Laboratorium, grupa 7
każdy wtorek, 16:15 - 18:00
Sala 2041, budynek nr 3320
Paweł Brach
16:15
Laboratorium, grupa 4
każdy wtorek, 16:15 - 18:00
Sala 3041, budynek nr 3320
Michał Kutwin
18:15
Laboratorium, grupa 7
każdy wtorek, 18:15 - 20:00
Sala 2041, budynek nr 3320
Środa
Janusz Jabłonowski
10:15
Wykład, grupa 1
każda środa, 10:15 - 12:00
Sala 4420, budynek nr 3320
Marek Zbysiński
12:15
Laboratorium, grupa 11
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala 2044, budynek nr 3320
Marcin Waniek
12:15
Laboratorium, grupa 10
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala 2045, budynek nr 3320
Jacek Chrząszcz
12:15
Laboratorium, grupa 8
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala 2042, budynek nr 3320
Przemysław Rutka
12:15
Laboratorium, grupa 6
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala 3044, budynek nr 3320
Janusz Jabłonowski
12:15
Laboratorium, grupa 1
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala 2041, budynek nr 3320
Marek Zbysiński
14:15
Laboratorium, grupa 11
każda środa, 14:15 - 16:00
Sala 2044, budynek nr 3320
Marcin Waniek
14:15
Laboratorium, grupa 10
każda środa, 14:15 - 16:00
Sala 2045, budynek nr 3320
Jacek Chrząszcz
14:15
Laboratorium, grupa 8
każda środa, 14:15 - 16:00
Sala 2042, budynek nr 3320
Przemysław Rutka
14:15
Laboratorium, grupa 6
każda środa, 14:15 - 16:00
Sala 3044, budynek nr 3320
Janusz Jabłonowski
14:15
Laboratorium, grupa 1
każda środa, 14:15 - 16:00
Sala 2041, budynek nr 3320
Czwartek
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2