Uniwersytet Warszawski, Wydział Nauk Ekonomicznych - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Języki i paradygmaty programowania [1000-216bJPP] Semestr letni 2023/24

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Jacek Chrząszcz
12:15 Laboratorium, grupa 7 każdy poniedziałek, 12:15 - 14:00 Sala 2044, budynek nr 3320
Daria Walukiewicz-Chrząszcz
12:15 Laboratorium, grupa 6 każdy poniedziałek, 12:15 - 14:00 Sala 2043, budynek nr 3320
Marcin Benke
12:15 Laboratorium, grupa 1 każdy poniedziałek, 12:15 - 14:00 Sala 2041, budynek nr 3320
Marcin Benke
14:15 Wykład, grupa 1 każdy poniedziałek, 14:15 - 16:00 Sala 3180, budynek nr 3320
Mirosława Miłkowska
16:15 Laboratorium, grupa 4 każdy poniedziałek, 16:15 - 18:00 Sala 3043, budynek nr 3320
Artur Zaroda
16:15 Laboratorium, grupa 3 każdy poniedziałek, 16:15 - 18:00 Sala 3042, budynek nr 3320

Wtorek

Michał Skrzypczak
12:15 Laboratorium, grupa 5 każdy wtorek, 12:15 - 14:00 Sala 3041, budynek nr 3320
Tomasz Gogacz
14:15 Laboratorium, grupa 8 każdy wtorek, 14:15 - 16:00 Sala 3042, budynek nr 3320
Tomasz Gogacz
16:15 Laboratorium, grupa 2 każdy wtorek, 16:15 - 18:00 Sala 3042, budynek nr 3320

Środa

Michał Skrzypczak
10:15 Laboratorium, grupa 5 każda środa, 10:15 - 12:00 Sala 3044, budynek nr 3320

Czwartek

Jacek Chrząszcz
10:15 Laboratorium, grupa 7 każdy czwartek, 10:15 - 12:00 Sala 2045, budynek nr 3320
Daria Walukiewicz-Chrząszcz
10:15 Laboratorium, grupa 6 każdy czwartek, 10:15 - 12:00 Sala 2044, budynek nr 3320
Artur Zaroda
10:15 Laboratorium, grupa 3 każdy czwartek, 10:15 - 12:00 Sala 2043, budynek nr 3320
Marcin Benke
10:15 Laboratorium, grupa 1 każdy czwartek, 10:15 - 12:00 Sala 3045, budynek nr 3320

Piątek

Tomasz Gogacz
8:30 Laboratorium, grupa 2 każdy piątek, 8:30 - 10:00 Sala 3044, budynek nr 3320
Tomasz Gogacz
12:15 Laboratorium, grupa 8 każdy piątek, 12:15 - 14:00 Sala 3044, budynek nr 3320
Mirosława Miłkowska
14:15 Laboratorium, grupa 4 każdy piątek, 14:15 - 16:00 Sala 3045, budynek nr 3320

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2

ul. Długa 44/50
00-241 Warszawa
tel: +48 22 55 49 126 https://www.wne.uw.edu.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0 (2024-03-22)