Plan zajęć przedmiotu Zoologia [1400-111ZOO] Semestr zimowy 2022/23
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Anna Bednarska, Małgorzata Bednarska, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Elżbieta Fuszara, Katarzyna Goździk, Paweł Koperski, Sergi López-Torres, Paweł Majewski, Andrzej Mikulski, Marta Polańska, Mateusz Tałanda, Małgorzata Waksmundzka, Renata Welc-Falęciak
12:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 12:30 - 15:30
Anna Bednarska, Małgorzata Bednarska, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Elżbieta Fuszara, Katarzyna Goździk, Paweł Koperski, Sergi López-Torres, Paweł Majewski, Andrzej Mikulski, Marta Polańska, Mateusz Tałanda, Małgorzata Waksmundzka, Renata Welc-Falęciak,
Sala 55A, budynek nr 3109
Anna Bednarska, Małgorzata Bednarska, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Elżbieta Fuszara, Katarzyna Goździk, Paweł Koperski, Sergi López-Torres, Paweł Majewski, Andrzej Mikulski, Marta Polańska, Mateusz Tałanda, Małgorzata Waksmundzka, Renata Welc-Falęciak
16:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 16:15 - 19:15
Anna Bednarska, Małgorzata Bednarska, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Elżbieta Fuszara, Katarzyna Goździk, Paweł Koperski, Sergi López-Torres, Paweł Majewski, Andrzej Mikulski, Marta Polańska, Mateusz Tałanda, Małgorzata Waksmundzka, Renata Welc-Falęciak,
Sala 55A, budynek nr 3109
Środa
Anna Bednarska, Małgorzata Bednarska, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Elżbieta Fuszara, Katarzyna Goździk, Paweł Koperski, Sergi López-Torres, Paweł Majewski, Andrzej Mikulski, Marta Polańska, Mateusz Tałanda, Małgorzata Waksmundzka, Renata Welc-Falęciak
8:00
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 8:00 - 11:00
Anna Bednarska, Małgorzata Bednarska, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Elżbieta Fuszara, Katarzyna Goździk, Paweł Koperski, Sergi López-Torres, Paweł Majewski, Andrzej Mikulski, Marta Polańska, Mateusz Tałanda, Małgorzata Waksmundzka, Renata Welc-Falęciak,
Sala 55A, budynek nr 3109
Anna Bednarska, Małgorzata Bednarska, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Elżbieta Fuszara, Katarzyna Goździk, Paweł Koperski, Sergi López-Torres, Paweł Majewski, Andrzej Mikulski, Marta Polańska, Mateusz Tałanda, Małgorzata Waksmundzka, Renata Welc-Falęciak
11:30
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 11:30 - 14:30
Anna Bednarska, Małgorzata Bednarska, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Elżbieta Fuszara, Katarzyna Goździk, Paweł Koperski, Sergi López-Torres, Paweł Majewski, Andrzej Mikulski, Marta Polańska, Mateusz Tałanda, Małgorzata Waksmundzka, Renata Welc-Falęciak,
Sala 55A, budynek nr 3109
Czwartek
Piątek
Piotr Bernatowicz
13:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 13:30 - 15:00
Sala 9B, budynek nr 3109
Piotr Bernatowicz, Mateusz Tałanda
13:30
Wykład, grupa 1
każdy piątek, 13:30 - 15:00
Sala 9B, budynek nr 3109
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Gmach Wydziału Biologii - Miecznikowa 1