Plan zajęć przedmiotu Metody badań miejskich II [1900-SM-2-1] Semestr letni 2022/23
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Sylwia Dudek-Mańkowska, Mirosław Grochowski, Mikołaj Herbst, Bogna Kietlińska, Jolanta Korycka-Skorupa, Maciej Misztal, Monika Pękalska, Mariusz Piotrowski, Karolina Sitnik
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sylwia Dudek-Mańkowska, Mirosław Grochowski, Mikołaj Herbst, Bogna Kietlińska, Jolanta Korycka-Skorupa, Maciej Misztal, Monika Pękalska, Mariusz Piotrowski, Karolina Sitnik,
Sala 20B-prac.komp., budynek nr 1216
Sylwia Dudek-Mańkowska, Mirosław Grochowski, Mikołaj Herbst, Bogna Kietlińska, Jolanta Korycka-Skorupa, Maciej Misztal, Monika Pękalska, Mariusz Piotrowski, Karolina Sitnik
11:30
Konwersatorium, grupa 1
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sylwia Dudek-Mańkowska, Mirosław Grochowski, Mikołaj Herbst, Bogna Kietlińska, Jolanta Korycka-Skorupa, Maciej Misztal, Monika Pękalska, Mariusz Piotrowski, Karolina Sitnik,
Sala 20B-prac.komp., budynek nr 1216
Sylwia Dudek-Mańkowska, Mirosław Grochowski, Mikołaj Herbst, Bogna Kietlińska, Jolanta Korycka-Skorupa, Maciej Misztal, Mariusz Piotrowski, Karolina Sitnik
11:30
Warsztaty, grupa 1
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sylwia Dudek-Mańkowska, Mirosław Grochowski, Mikołaj Herbst, Bogna Kietlińska, Jolanta Korycka-Skorupa, Maciej Misztal, Mariusz Piotrowski, Karolina Sitnik,
Sala 20B-prac.komp., budynek nr 1216
Środa
Czwartek
Sylwia Dudek-Mańkowska, Mirosław Grochowski, Mikołaj Herbst, Bogna Kietlińska, Jolanta Korycka-Skorupa, Maciej Misztal, Monika Pękalska, Mariusz Piotrowski, Karolina Sitnik
9:45
Konwersatorium, grupa 1
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sylwia Dudek-Mańkowska, Mirosław Grochowski, Mikołaj Herbst, Bogna Kietlińska, Jolanta Korycka-Skorupa, Maciej Misztal, Monika Pękalska, Mariusz Piotrowski, Karolina Sitnik,
Sala 221, budynek nr 1216
Sylwia Dudek-Mańkowska, Mirosław Grochowski, Mikołaj Herbst, Bogna Kietlińska, Jolanta Korycka-Skorupa, Maciej Misztal, Monika Pękalska, Mariusz Piotrowski, Karolina Sitnik
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sylwia Dudek-Mańkowska, Mirosław Grochowski, Mikołaj Herbst, Bogna Kietlińska, Jolanta Korycka-Skorupa, Maciej Misztal, Monika Pękalska, Mariusz Piotrowski, Karolina Sitnik,
Sala 221, budynek nr 1216
Sylwia Dudek-Mańkowska, Mirosław Grochowski, Mikołaj Herbst, Bogna Kietlińska, Jolanta Korycka-Skorupa, Maciej Misztal, Mariusz Piotrowski, Karolina Sitnik
9:45
Warsztaty, grupa 1
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sylwia Dudek-Mańkowska, Mirosław Grochowski, Mikołaj Herbst, Bogna Kietlińska, Jolanta Korycka-Skorupa, Maciej Misztal, Mariusz Piotrowski, Karolina Sitnik,
Sala 221, budynek nr 1216
Sylwia Dudek-Mańkowska, Mirosław Grochowski, Mikołaj Herbst, Bogna Kietlińska, Jolanta Korycka-Skorupa, Maciej Misztal, Mariusz Piotrowski, Karolina Sitnik
13:15
Warsztaty, grupa 1
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sylwia Dudek-Mańkowska, Mirosław Grochowski, Mikołaj Herbst, Bogna Kietlińska, Jolanta Korycka-Skorupa, Maciej Misztal, Mariusz Piotrowski, Karolina Sitnik,
Sala 221, budynek nr 1216
Sylwia Dudek-Mańkowska, Mirosław Grochowski, Mikołaj Herbst, Bogna Kietlińska, Jolanta Korycka-Skorupa, Maciej Misztal, Monika Pękalska, Mariusz Piotrowski, Karolina Sitnik
13:15
Konwersatorium, grupa 1
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sylwia Dudek-Mańkowska, Mirosław Grochowski, Mikołaj Herbst, Bogna Kietlińska, Jolanta Korycka-Skorupa, Maciej Misztal, Monika Pękalska, Mariusz Piotrowski, Karolina Sitnik,
Sala 221, budynek nr 1216
Sylwia Dudek-Mańkowska, Mirosław Grochowski, Mikołaj Herbst, Bogna Kietlińska, Jolanta Korycka-Skorupa, Maciej Misztal, Monika Pękalska, Mariusz Piotrowski, Karolina Sitnik
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sylwia Dudek-Mańkowska, Mirosław Grochowski, Mikołaj Herbst, Bogna Kietlińska, Jolanta Korycka-Skorupa, Maciej Misztal, Monika Pękalska, Mariusz Piotrowski, Karolina Sitnik,
Sala 221, budynek nr 1216
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Pałac Czetwertyńskich