Plan zajęć przedmiotu Prawo rzymskie i tradycja romanistyczna [2200-1P005S] Rok akademicki 2022/23
Ustawienia planu
Poniedziałek
Emil Ratowski
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala A2, budynek nr 1232
Agnieszka Stępkowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 2.6, budynek nr 1232
Agnieszka Stępkowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 3.4, budynek nr 1232
Aleksandra Wojnisz
15:00
Ćwiczenia, grupa 18
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 116, budynek nr 1107
Witold Borysiak
16:45
Ćwiczenia, grupa 16
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 2.3, budynek nr 1232
Wtorek
Aleksander Grebieniow
8:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 2.8, budynek nr 1232
Jan Rudnicki
8:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 1.510, budynek nr 1239
Maria Nowak
9:45
Ćwiczenia, grupa 100
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 2.3, budynek nr 1232
Jan Rudnicki
9:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 1.510, budynek nr 1239
Aleksander Grebieniow
15:00
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 115, budynek nr 1107
Środa
Maria Nowak
8:00
Ćwiczenia, grupa 10
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 03.39, budynek nr Business Centre
Agnieszka Stępkowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 8
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 2.4, budynek nr 1232
Tomasz Giaro
9:45
Wykład, grupa 1
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala A.Mickiewicza aula, budynek nr 1104
Czwartek
Zuzanna Benincasa, Kacper Żochowski
11:30
Ćwiczenia, grupa 11
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 2.3, budynek nr 1232
Magdalena Ossowska-Tutaj
18:30
Ćwiczenia, grupa 12
każdy czwartek, 18:30 - 20:00
Sala 114, budynek nr 1107
Piątek
Zuzanna Benincasa
9:45
Ćwiczenia, grupa 17
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 3.6, budynek nr 1232
Mateusz Nocuń
9:45
Ćwiczenia, grupa 13
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 3.3, budynek nr 1232
Zuzanna Benincasa
11:30
Ćwiczenia, grupa 14
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 254, budynek nr 1230
Zuzanna Benincasa
13:15
Ćwiczenia, grupa 15
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 254, budynek nr 1230
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 1104 — Audytorium Maximum
- 1107 — Stara Biblioteka - "Stary BUW"
- 1230 — BUW - Dobra 56/66
- 1232 — Budynek Collegium Iuridicum II - Lipowa 4
- 1239 — Budynek Dydaktyczny - Dobra 55
- Business Centre — Lokale - Prosta 69