Plan zajęć przedmiotu Algebra liniowa [2400-PP1AL] Semestr zimowy 2022/23
Ustawienia planu
Poniedziałek
Mirosław Sobolewski
8:00
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala A.Mickiewicza aula, budynek nr 1104
Magdalena Zielenkiewicz
16:45
Wykład, grupa 2
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala Aula B, budynek nr 1356
Wtorek
Tomasz Pełka
8:00
Ćwiczenia, grupa 113
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala A101, budynek nr 1354
Magdalena Zielenkiewicz
8:00
Ćwiczenia, grupa 108
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala B103, budynek nr 1355
Bartosz Źrałek
8:00
Ćwiczenia, grupa 101
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala B104, budynek nr 1355
Tomasz Pełka
9:45
Ćwiczenia, grupa 114
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala A104, budynek nr 1354
Mirosław Sobolewski
9:45
Ćwiczenia, grupa 107
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala B103, budynek nr 1355
Bartosz Źrałek
9:45
Ćwiczenia, grupa 102
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala B104, budynek nr 1355
Oskar Kędzierski
11:30
Ćwiczenia, grupa 110
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala B103, budynek nr 1355
Bartosz Źrałek
11:30
Ćwiczenia, grupa 103
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala B104, budynek nr 1355
Jakub Paliga
13:15
Ćwiczenia, grupa 109
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala B103, budynek nr 1355
Marcin Gryszówka
13:15
Ćwiczenia, grupa 104
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala B104, budynek nr 1355
Krzysztof Zakrzewski
15:00
Ćwiczenia, grupa 111
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala B103, budynek nr 1355
Piotr Oszer
15:00
Ćwiczenia, grupa 105
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala B104, budynek nr 1355
Bogdan Petraszczuk
16:45
Ćwiczenia, grupa 121
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala A104, budynek nr 1354
Karol Dąbrowski
16:45
Ćwiczenia, grupa 106
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala B104, budynek nr 1355
Środa
Czwartek
Magdalena Zielenkiewicz
8:00
Ćwiczenia, grupa 108
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala B103, budynek nr 1355
Mirosław Sobolewski
9:45
Ćwiczenia, grupa 107
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala B103, budynek nr 1355
Oskar Kędzierski
11:30
Ćwiczenia, grupa 110
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala B103, budynek nr 1355
Jakub Paliga
13:15
Ćwiczenia, grupa 109
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala B103, budynek nr 1355
Krzysztof Zakrzewski
15:00
Ćwiczenia, grupa 111
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala B103, budynek nr 1355
Bogdan Petraszczuk
16:45
Ćwiczenia, grupa 121
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Sala A104, budynek nr 1354
Karol Dąbrowski
16:45
Ćwiczenia, grupa 106
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Sala B104, budynek nr 1355
Piątek
Tomasz Pełka
8:00
Ćwiczenia, grupa 113
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala A101, budynek nr 1354
Bartosz Źrałek
8:00
Ćwiczenia, grupa 101
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala B104, budynek nr 1355
Tomasz Pełka
9:45
Ćwiczenia, grupa 114
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala A101, budynek nr 1354
Bartosz Źrałek
9:45
Ćwiczenia, grupa 102
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala B104, budynek nr 1355
Bartosz Źrałek
11:30
Ćwiczenia, grupa 103
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala B104, budynek nr 1355
Marcin Gryszówka
13:15
Ćwiczenia, grupa 104
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala B104, budynek nr 1355
Piotr Oszer
15:00
Ćwiczenia, grupa 105
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala B104, budynek nr 1355
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: