Uniwersytet Warszawski, Wydział Nauk Ekonomicznych - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Analiza matematyczna I [2400-PP1AMI] Semestr zimowy 2023/24

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Tomasz Kochanek
11:30 Wykład, grupa 1 każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00 Sala A.Mickiewicza aula, budynek nr 1104
Tomasz Tkaliński
18:30 Wykład, grupa 2 każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00 Sala Aula B, budynek nr 1356

Wtorek

Joanna Tarka
8:00 Ćwiczenia, grupa 107 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala Aula E, budynek nr 1356
Jacek Sadowski
8:00 Ćwiczenia, grupa 101 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala Aula F, budynek nr 1356
Marcin Kysiak
9:45 Ćwiczenia, grupa 113 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala Aula C, budynek nr 1356
Joanna Tarka
9:45 Ćwiczenia, grupa 108 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala Aula E, budynek nr 1356
Jacek Sadowski
9:45 Ćwiczenia, grupa 102 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala Aula F, budynek nr 1356
Marcin Kysiak
11:30 Ćwiczenia, grupa 114 każdy wtorek, 11:30 - 13:00 Sala Aula C, budynek nr 1356
Jakub Zarzycki
11:30 Ćwiczenia, grupa 109 każdy wtorek, 11:30 - 13:00 Sala Aula E, budynek nr 1356
Dominika Machowska
11:30 Ćwiczenia, grupa 103 każdy wtorek, 11:30 - 13:00 Sala Aula F, budynek nr 1356
Piotr Godlewski
13:15 Ćwiczenia, grupa 112 każdy wtorek, 13:15 - 14:45 Sala Aula E, budynek nr 1356
Dominika Machowska
13:15 Ćwiczenia, grupa 104 każdy wtorek, 13:15 - 14:45 Sala Aula F, budynek nr 1356
Marta Przyborowska
15:00 Ćwiczenia, grupa 111 każdy wtorek, 15:00 - 16:30 Sala Aula E, budynek nr 1356
Marta Szumańska
15:00 Ćwiczenia, grupa 105 każdy wtorek, 15:00 - 16:30 Sala Aula F, budynek nr 1356
Marta Przyborowska
16:45 Ćwiczenia, grupa 110 każdy wtorek, 16:45 - 18:15 Sala Aula E, budynek nr 1356
Marta Szumańska
16:45 Ćwiczenia, grupa 106 każdy wtorek, 16:45 - 18:15 Sala Aula F, budynek nr 1356

Środa

Czwartek

Jacek Sadowski
8:00 Ćwiczenia, grupa 101 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala Aula F, budynek nr 1356
Jacek Sadowski
9:45 Ćwiczenia, grupa 102 każdy czwartek, 9:45 - 11:15 Sala Aula F, budynek nr 1356
Dominika Machowska
11:30 Ćwiczenia, grupa 103 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala Aula F, budynek nr 1356
Dominika Machowska
13:15 Ćwiczenia, grupa 104 każdy czwartek, 13:15 - 14:45 Sala Aula F, budynek nr 1356
Marta Szumańska
15:00 Ćwiczenia, grupa 105 każdy czwartek, 15:00 - 16:30 Sala Aula F, budynek nr 1356
Marta Szumańska
16:45 Ćwiczenia, grupa 106 każdy czwartek, 16:45 - 18:15 Sala Aula F, budynek nr 1356

Piątek

Joanna Tarka
8:00 Ćwiczenia, grupa 107 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala Aula E, budynek nr 1356
Marcin Kysiak
9:45 Ćwiczenia, grupa 113 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala Aula C, budynek nr 1356
Joanna Tarka
9:45 Ćwiczenia, grupa 108 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala Aula E, budynek nr 1356
Marcin Kysiak
11:30 Ćwiczenia, grupa 114 każdy piątek, 11:30 - 13:00 Sala Aula C, budynek nr 1356
Jakub Zarzycki
11:30 Ćwiczenia, grupa 109 każdy piątek, 11:30 - 13:00 Sala Aula E, budynek nr 1356
Piotr Godlewski
13:15 Ćwiczenia, grupa 112 każdy piątek, 13:15 - 14:45 Sala Aula E, budynek nr 1356
Marta Przyborowska
15:00 Ćwiczenia, grupa 111 każdy piątek, 15:00 - 16:30 Sala Aula E, budynek nr 1356
Marta Przyborowska
16:45 Ćwiczenia, grupa 110 każdy piątek, 16:45 - 18:15 Sala Aula E, budynek nr 1356

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

ul. Długa 44/50
00-241 Warszawa
tel: +48 22 55 49 126 https://www.wne.uw.edu.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0 (2024-03-22)