Plan zajęć przedmiotu Makroekonomia I [2400-PP1MA1] Semestr letni 2021/22
Ustawienia planu
Poniedziałek
Tomasz Gajderowicz, Gabriela Grotkowska
11:30
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala Aula Siwińskiego, budynek nr 1356
Tomasz Gajderowicz, Gabriela Grotkowska
18:30
Wykład, grupa 2
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00
Sala Aula Siwińskiego, budynek nr 1356
Wtorek
Grzegorz Wesołowski
8:00
Ćwiczenia, grupa 108
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala B103, budynek nr 1355
Grzegorz Wesołowski
8:00
Ćwiczenia, grupa 108
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala A102, budynek nr 1354
Grzegorz Wesołowski
9:45
Ćwiczenia, grupa 107
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala B103, budynek nr 1355
Grzegorz Wesołowski
9:45
Ćwiczenia, grupa 107
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala A102, budynek nr 1354
Leszek Morawski
11:30
Ćwiczenia, grupa 110
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala B103, budynek nr 1355
Leszek Morawski
11:30
Ćwiczenia, grupa 110
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala Aula I, budynek nr 1356
Leszek Morawski
13:15
Ćwiczenia, grupa 109
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala B103, budynek nr 1355
Leszek Morawski
13:15
Ćwiczenia, grupa 109
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala Aula I, budynek nr 1356
Tomasz Gajderowicz
15:00
Ćwiczenia, grupa 111
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala B103, budynek nr 1355
Tomasz Gajderowicz
15:00
Ćwiczenia, grupa 111
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala A102, budynek nr 1354
Jan Baran
16:45
Ćwiczenia, grupa 112
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala B103, budynek nr 1355
Jan Baran
16:45
Ćwiczenia, grupa 112
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala Aula J, budynek nr 1356
Jan Baran
18:30
Ćwiczenia, grupa 113
każdy wtorek, 18:30 - 20:00
Sala B103, budynek nr 1355
Jan Baran
18:30
Ćwiczenia, grupa 113
każdy wtorek, 18:30 - 20:00
Sala Aula I, budynek nr 1356
Środa
Czwartek
Jan Hagemejer
8:00
Ćwiczenia, grupa 102
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala B103, budynek nr 1355
Jan Hagemejer
8:00
Ćwiczenia, grupa 102
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala A102, budynek nr 1354
Tomasz Gajderowicz
9:45
Ćwiczenia, grupa 131
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala B104, budynek nr 1355
Tomasz Gajderowicz
9:45
Ćwiczenia, grupa 131
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala Aula H, budynek nr 1356
Jan Hagemejer
9:45
Ćwiczenia, grupa 101
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala B103, budynek nr 1355
Jan Hagemejer
9:45
Ćwiczenia, grupa 101
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala B107, budynek nr 1355
Tomasz Gajderowicz
11:30
Ćwiczenia, grupa 121
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala B104, budynek nr 1355
Tomasz Gajderowicz
11:30
Ćwiczenia, grupa 121
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala Aula H, budynek nr 1356
Jacek Liwiński
11:30
Ćwiczenia, grupa 104
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala B103, budynek nr 1355
Jacek Liwiński
11:30
Ćwiczenia, grupa 104
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala B107, budynek nr 1355
Łukasz Matuszczak
13:15
Ćwiczenia, grupa 132
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala B105, budynek nr 1355
Łukasz Matuszczak
13:15
Ćwiczenia, grupa 132
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala Aula J, budynek nr 1356
Sylwia Wrona
13:15
Ćwiczenia, grupa 122
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala Aula H, budynek nr 1356
Sylwia Wrona
13:15
Ćwiczenia, grupa 122
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala B104, budynek nr 1355
Jacek Liwiński
13:15
Ćwiczenia, grupa 103
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala B103, budynek nr 1355
Jacek Liwiński
13:15
Ćwiczenia, grupa 103
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala A102, budynek nr 1354
Łukasz Matuszczak
15:00
Ćwiczenia, grupa 106
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala B103, budynek nr 1355
Łukasz Matuszczak
15:00
Ćwiczenia, grupa 106
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala B107, budynek nr 1355
Sylwia Wrona
16:45
Ćwiczenia, grupa 105
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Sala B103, budynek nr 1355
Sylwia Wrona
16:45
Ćwiczenia, grupa 105
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Sala B107, budynek nr 1355
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: