Plan zajęć przedmiotu Mikroekonomia II [2400-PP1MI2] Semestr letni 2017/18
Ustawienia planu
Poniedziałek
Ewa Aksman
9:45
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:20
Sala Aula A, budynek nr 1341
Wtorek
Marta Sylwestrzak
8:00
Ćwiczenia, grupa 102
każdy wtorek, 8:00 - 9:35
Sala Aula G, budynek nr 1341
Marta Sylwestrzak
9:45
Ćwiczenia, grupa 101
każdy wtorek, 9:45 - 11:20
Sala Aula G, budynek nr 1341
Marta Sylwestrzak
11:30
Ćwiczenia, grupa 106
każdy wtorek, 11:30 - 13:05
Sala Aula G, budynek nr 1341
Jakub Sokołowski
13:15
Ćwiczenia, grupa 103
każdy wtorek, 13:15 - 14:50
Sala Aula G, budynek nr 1341
Magdalena Brzozowicz
15:00
Ćwiczenia, grupa 105
każdy wtorek, 15:00 - 16:35
Sala Aula G, budynek nr 1341
Magdalena Brzozowicz
16:45
Ćwiczenia, grupa 104
każdy wtorek, 16:45 - 18:20
Sala Aula E, budynek nr 1341
Środa
Anna Bartczak
15:00
Wykład, grupa 2
każda środa, 15:00 - 16:35
Sala Aula A, budynek nr 1341
Czwartek
Iana Okhrimenko
8:00
Ćwiczenia, grupa 122
każdy czwartek, 8:00 - 9:35
Sala B106, budynek nr 1341
Jan Witajewski-Baltvilks
8:00
Ćwiczenia, grupa 108
każdy czwartek, 8:00 - 9:35
Sala Aula E, budynek nr 1341
Iana Okhrimenko
9:45
Ćwiczenia, grupa 123
każdy czwartek, 9:45 - 11:20
Sala B106, budynek nr 1341
Jan Witajewski-Baltvilks
9:45
Ćwiczenia, grupa 107
każdy czwartek, 9:45 - 11:20
Sala Aula E, budynek nr 1341
Michał Krawczyk
11:30
Ćwiczenia, grupa 121
każdy czwartek, 11:30 - 13:05
Sala B106, budynek nr 1341
Ewa Aksman
11:30
Ćwiczenia, grupa 110
każdy czwartek, 11:30 - 13:05
Sala Aula E, budynek nr 1341
Michał Krawczyk
13:15
Ćwiczenia, grupa 132
każdy czwartek, 13:15 - 14:50
Sala B105, budynek nr 1341
Ewa Aksman
13:15
Ćwiczenia, grupa 109
każdy czwartek, 13:15 - 14:50
Sala Aula E, budynek nr 1341
Jan Witajewski-Baltvilks
15:00
Ćwiczenia, grupa 131
każdy czwartek, 15:00 - 16:35
Sala B105, budynek nr 1341
Natalia Starzykowska
15:00
Ćwiczenia, grupa 111
każdy czwartek, 15:00 - 16:35
Sala Aula E, budynek nr 1341
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Wydział Nauk Ekonomicznych - Budynek Dydaktyczny