Plan zajęć przedmiotu Mikroekonomia II [2400-PP1MI2] Semestr letni 2021/22
Ustawienia planu
Poniedziałek
Maciej Wilamowski
9:45
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala Aula Siwińskiego, budynek nr 1356
Katarzyna Zagórska
16:45
Wykład, grupa 2
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala Aula B, budynek nr 1356
Wtorek
Katarzyna Zagórska
8:00
Ćwiczenia, grupa 102
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala B106, budynek nr 1355
Katarzyna Zagórska
9:45
Ćwiczenia, grupa 101
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala B106, budynek nr 1355
Wojciech Zawadzki
11:30
Ćwiczenia, grupa 106
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala B106, budynek nr 1355
Wojciech Zawadzki
13:15
Ćwiczenia, grupa 103
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala B106, budynek nr 1355
Ewa Aksman
15:00
Ćwiczenia, grupa 105
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala B106, budynek nr 1355
Środa
Czwartek
Magdalena Brzozowicz
8:00
Ćwiczenia, grupa 121
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala A201, budynek nr 1354
Bartosz Jusypenko
8:00
Ćwiczenia, grupa 108
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala B106, budynek nr 1355
Magdalena Brzozowicz
9:45
Ćwiczenia, grupa 122
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala A201, budynek nr 1354
Bartosz Jusypenko
9:45
Ćwiczenia, grupa 107
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala B106, budynek nr 1355
Magdalena Brzozowicz
11:30
Ćwiczenia, grupa 131
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala A201, budynek nr 1354
Bartosz Jusypenko
11:30
Ćwiczenia, grupa 110
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala B106, budynek nr 1355
Marta Sylwestrzak
13:15
Ćwiczenia, grupa 109
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala A201, budynek nr 1354
Natalia Starzykowska
15:00
Ćwiczenia, grupa 132
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala B106, budynek nr 1355
Marta Sylwestrzak
15:00
Ćwiczenia, grupa 111
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala A201, budynek nr 1354
Natalia Starzykowska
16:45
Ćwiczenia, grupa 112
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Sala B106, budynek nr 1355
Natalia Starzykowska
18:30
Ćwiczenia, grupa 113
każdy czwartek, 18:30 - 20:00
Sala B106, budynek nr 1355
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: