Uniwersytet Warszawski, Wydział Nauk Ekonomicznych - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom zaawansowany [4024-ANGOC1] Semestr zimowy 2024/25

Zmień cykl dydaktyczny Wybierz cykl dydaktyczny
Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

11:30 Lektorat, grupa 19 każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Edyta Wysocka
11:30 Lektorat, grupa 18 każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00 Sala 400, budynek nr 1227
13:15 Lektorat, grupa 20 każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
15:00 Lektorat, grupa 21 każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Anna Piwowarska
15:00 Lektorat, grupa 15 każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30 Sala 207, budynek nr 1107
Anna Piwowarska
16:45 Lektorat, grupa 16 każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15 Sala 207, budynek nr 1107
Dorota Jurczyk
19:30 Lektorat, grupa 23 każdy poniedziałek, 19:30 - 21:00

Wtorek

Katarzyna Michałowska
8:00 Lektorat, grupa 7 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala 3, budynek nr 1119
Katarzyna Michałowska
9:45 Lektorat, grupa 8 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala 3, budynek nr 1119
Sławomir Maskiewicz
11:30 Lektorat, grupa 17 każdy wtorek, 11:30 - 13:00 Sala 207, budynek nr 1107
Katarzyna Michałowska
11:30 Lektorat, grupa 9 każdy wtorek, 11:30 - 13:00 Sala 3, budynek nr 1119
Małgorzata Rytelewska
12:00 Lektorat, grupa 22 każdy wtorek, 12:00 - 13:30
Agnieszka Przewłoka
13:15 Lektorat, grupa 13 każdy wtorek, 13:15 - 14:45 Sala 207, budynek nr 1107
Marta Franciszkiewicz
13:15 Lektorat, grupa 10 każdy wtorek, 13:15 - 14:45 Sala 24, budynek nr 1119
Magdalena Dębowska
13:15 Lektorat, grupa 5 każdy wtorek, 13:15 - 14:45 Sala 4, budynek nr 1119
Anna Cegiełka
13:15 Lektorat, grupa 3 każdy wtorek, 13:15 - 14:45 Sala 22, budynek nr 1224
Agnieszka Przewłoka
15:00 Lektorat, grupa 14 każdy wtorek, 15:00 - 16:30 Sala 207, budynek nr 1107
Marta Franciszkiewicz
15:00 Lektorat, grupa 11 każdy wtorek, 15:00 - 16:30 Sala 24, budynek nr 1119
Magdalena Dębowska
15:00 Lektorat, grupa 6 każdy wtorek, 15:00 - 16:30 Sala 4, budynek nr 1119
Anna Cegiełka
15:00 Lektorat, grupa 4 każdy wtorek, 15:00 - 16:30 Sala 22, budynek nr 1224
Marta Franciszkiewicz
16:45 Lektorat, grupa 12 każdy wtorek, 16:45 - 18:15 Sala 24, budynek nr 1119

Środa

Ewa Górczyńska
8:00 Lektorat, grupa 1 każda środa, 8:00 - 9:30 Sala 6, budynek nr 1119
Waldemar Sikorski
9:45 Lektorat, grupa 24 każda środa, 9:45 - 11:15
Ewa Górczyńska
9:45 Lektorat, grupa 2 każda środa, 9:45 - 11:15 Sala 6, budynek nr 1119
Anna Piwowarska
15:00 Lektorat, grupa 15 każda środa, 15:00 - 16:30 Sala 207, budynek nr 1107
Anna Piwowarska
16:45 Lektorat, grupa 16 każda środa, 16:45 - 18:15 Sala 207, budynek nr 1107

Czwartek

Katarzyna Michałowska
8:00 Lektorat, grupa 7 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala 3, budynek nr 1119
Katarzyna Michałowska
9:45 Lektorat, grupa 8 każdy czwartek, 9:45 - 11:15 Sala 3, budynek nr 1119
11:30 Lektorat, grupa 19 każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sławomir Maskiewicz
11:30 Lektorat, grupa 17 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala 207, budynek nr 1107
Katarzyna Michałowska
11:30 Lektorat, grupa 9 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala 3, budynek nr 1119
Małgorzata Rytelewska
12:00 Lektorat, grupa 22 każdy czwartek, 12:00 - 13:30
13:15 Lektorat, grupa 20 każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Agnieszka Przewłoka
13:15 Lektorat, grupa 13 każdy czwartek, 13:15 - 14:45 Sala 207, budynek nr 1107
Anna Cegiełka
13:15 Lektorat, grupa 3 każdy czwartek, 13:15 - 14:45 Sala 22, budynek nr 1224
15:00 Lektorat, grupa 21 każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Agnieszka Przewłoka
15:00 Lektorat, grupa 14 każdy czwartek, 15:00 - 16:30 Sala 207, budynek nr 1107
Anna Cegiełka
15:00 Lektorat, grupa 4 każdy czwartek, 15:00 - 16:30 Sala 22, budynek nr 1224
Dorota Jurczyk
19:30 Lektorat, grupa 23 każdy czwartek, 19:30 - 21:00

Piątek

Magdalena Dębowska
8:00 Lektorat, grupa 5 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala 22, budynek nr 1224
Ewa Górczyńska
8:00 Lektorat, grupa 1 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala 6, budynek nr 1119
Waldemar Sikorski
9:45 Lektorat, grupa 24 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala 24, budynek nr 1119
Magdalena Dębowska
9:45 Lektorat, grupa 6 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala 22, budynek nr 1224
Ewa Górczyńska
9:45 Lektorat, grupa 2 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala 6, budynek nr 1119
Edyta Wysocka
11:30 Lektorat, grupa 18 każdy piątek, 11:30 - 13:00 Sala 400, budynek nr 1227
Marta Franciszkiewicz
13:15 Lektorat, grupa 10 każdy piątek, 13:15 - 14:45 Sala 24, budynek nr 1119
Marta Franciszkiewicz
15:00 Lektorat, grupa 11 każdy piątek, 15:00 - 16:30 Sala 24, budynek nr 1119
Marta Franciszkiewicz
16:45 Lektorat, grupa 12 każdy piątek, 16:45 - 18:15 Sala 24, budynek nr 1119

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

ul. Długa 44/50
00-241 Warszawa
tel: +48 22 55 49 126 https://www.wne.uw.edu.pl/
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-3 (2024-06-10)