Plan zajęć przedmiotu Analiza matematyczna I.1 (potok I) [1000-111bAM1a] Semestr zimowy 2021/22
Ustawienia planu
Poniedziałek
Przemysław Ohrysko
12:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy poniedziałek, 12:15 - 14:00
Sala 3260, budynek nr 3320
Wtorek
Marta Szumańska
10:15
Wykład, grupa 2
każdy wtorek, 10:15 - 12:00
Sala 4420, budynek nr 3320
Marek Bodnar
10:15
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 10:15 - 12:00
Sala 3180, budynek nr 3320
Zofia Grochulska
12:15
Ćwiczenia, grupa 12
każdy wtorek, 12:15 - 14:00
Sala 2280, budynek nr 3320
Marcin Moszyński
12:15
Ćwiczenia, grupa 10
każdy wtorek, 12:15 - 14:00
Sala 3250, budynek nr 3320
Bartosz Bieganowski
12:15
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 12:15 - 14:00
Sala 3160, budynek nr 3320
Przemysław Ohrysko
12:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 12:15 - 14:00
Sala 3230, budynek nr 3320
Michał Krych
12:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 12:15 - 14:00
Sala 3150, budynek nr 3320
Piotr Nayar
12:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 12:15 - 14:00
Sala 4060, budynek nr 3320
Sławomir Kolasiński
14:15
Ćwiczenia, grupa 11
każdy wtorek, 14:15 - 16:00
Sala 3240, budynek nr 3320
Marcin Moszyński
14:15
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 14:15 - 16:00
Sala 3220, budynek nr 3320
Marta Szumańska
14:15
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 14:15 - 16:00
Sala 3180, budynek nr 3320
Agnieszka Kałamajska
14:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 14:15 - 16:00
Sala 5840, budynek nr 3320
Witold Bednorz
14:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 14:15 - 16:00
Sala 3120, budynek nr 3320
Środa
Czwartek
Piotr Nayar
8:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 8:30 - 10:00
Sala 3320, budynek nr 3320
Marta Szumańska
10:15
Wykład, grupa 2
każdy czwartek, 10:15 - 12:00
Sala 4420, budynek nr 3320
Marek Bodnar
10:15
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 10:15 - 12:00
Sala 3180, budynek nr 3320
Sławomir Kolasiński
12:15
Ćwiczenia, grupa 11
każdy czwartek, 12:15 - 14:00
Sala 3250, budynek nr 3320
Piątek
Marta Szumańska
10:15
Ćwiczenia, grupa 6
każdy piątek, 10:15 - 12:00
Sala 3250, budynek nr 3320
Zofia Grochulska
12:15
Ćwiczenia, grupa 12
każdy piątek, 12:15 - 14:00
Sala 3260, budynek nr 3320
Marcin Moszyński
12:15
Ćwiczenia, grupa 10
każdy piątek, 12:15 - 14:00
Sala 3250, budynek nr 3320
Bartosz Bieganowski
12:15
Ćwiczenia, grupa 9
każdy piątek, 12:15 - 14:00
Sala 3130, budynek nr 3320
Przemysław Ohrysko
12:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 12:15 - 14:00
Sala 3140, budynek nr 3320
Michał Krych
12:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 12:15 - 14:00
Sala 3150, budynek nr 3320
Witold Bednorz
12:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 12:15 - 14:00
Sala 3120, budynek nr 3320
Przemysław Ohrysko
14:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy piątek, 14:15 - 16:00
Sala 3230, budynek nr 3320
Marcin Moszyński
14:15
Ćwiczenia, grupa 7
każdy piątek, 14:15 - 16:00
Sala 3220, budynek nr 3320
Agnieszka Kałamajska
14:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy piątek, 14:15 - 16:00
Sala 3130, budynek nr 3320
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2