Uniwersytet Warszawski, Wydział Nauk Ekonomicznych - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Programowanie współbieżne [1000-213bPW] Semestr zimowy 2022/23

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Wtorek

Krzysztof Rogowski
8:30 Laboratorium, grupa 6 każdy wtorek, 8:30 - 10:00 Sala 3043, budynek nr 3320
Artur Zaroda
8:30 Ćwiczenia, grupa 5 każdy wtorek, 8:30 - 10:00 Sala 3160, budynek nr 3320
Krzysztof Rządca
8:30 Ćwiczenia, grupa 1 każdy wtorek, 8:30 - 10:00 Sala 3140, budynek nr 3320
Artur Zaroda
10:15 Laboratorium, grupa 5 każdy wtorek, 10:15 - 12:00 Sala 2045, budynek nr 3320
Bartłomiej Kozaryna
10:15 Laboratorium, grupa 3 każdy wtorek, 10:15 - 12:00 Sala 3042, budynek nr 3320
Agata Janowska
10:15 Ćwiczenia, grupa 2 każdy wtorek, 10:15 - 12:00 Sala 2070, budynek nr 3320
Marcin Wrochna
10:15 Laboratorium, grupa 1 każdy wtorek, 10:15 - 12:00 Sala 3043, budynek nr 3320
Marcin Wrochna
12:15 Laboratorium, grupa 11 każdy wtorek, 12:15 - 14:00 Sala 3043, budynek nr 3320
Konrad Iwanicki
12:15 Laboratorium, grupa 10 każdy wtorek, 12:15 - 14:00 Sala 2045, budynek nr 3320
Mirosława Miłkowska
12:15 Ćwiczenia, grupa 3 każdy wtorek, 12:15 - 14:00 Sala 2100, budynek nr 3320

Środa

Marcin Engel
8:30 Wykład, grupa 1 każda środa, 8:30 - 10:00 Sala 4420, budynek nr 3320
Jakub Walendowski
10:15 Laboratorium, grupa 7 każda środa, 10:15 - 12:00 Sala 3045, budynek nr 3320
Marcin Engel
10:15 Ćwiczenia, grupa 6 każda środa, 10:15 - 12:00 Sala 5060, budynek nr 3320
Artur Zaroda
10:15 Laboratorium, grupa 2 każda środa, 10:15 - 12:00 Sala 3041, budynek nr 3320
Konrad Majewski
14:15 Ćwiczenia, grupa 7 każda środa, 14:15 - 16:00 Sala 4070, budynek nr 3320

Czwartek

Piątek

Mirosława Miłkowska
12:15 Ćwiczenia, grupa 8 każdy piątek, 12:15 - 14:00 Sala 3160, budynek nr 3320
Agata Janowska
12:15 Laboratorium, grupa 4 każdy piątek, 12:15 - 14:00 Sala 3045, budynek nr 3320
Tomasz Kanas
14:15 Laboratorium, grupa 8 każdy piątek, 14:15 - 16:00 Sala 3044, budynek nr 3320
Agata Janowska
14:15 Ćwiczenia, grupa 4 każdy piątek, 14:15 - 16:00 Sala 3160, budynek nr 3320

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2

ul. Długa 44/50
00-241 Warszawa
tel: +48 22 55 49 126 https://www.wne.uw.edu.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0-2 (2024-02-19)