Uniwersytet Warszawski, Wydział Nauk Ekonomicznych - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Algebra liniowa [2400-PP1AL] Semestr zimowy 2022/23

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Mirosław Sobolewski
8:00 Wykład, grupa 1 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala A.Mickiewicza aula, budynek nr 1104
Magdalena Zielenkiewicz
16:45 Wykład, grupa 2 każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15 Sala Aula B, budynek nr 1356

Wtorek

Tomasz Pełka
8:00 Ćwiczenia, grupa 113 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala A101, budynek nr 1354
Magdalena Zielenkiewicz
8:00 Ćwiczenia, grupa 108 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala B103, budynek nr 1355
Bartosz Źrałek
8:00 Ćwiczenia, grupa 101 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala B104, budynek nr 1355
Tomasz Pełka
9:45 Ćwiczenia, grupa 114 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala A104, budynek nr 1354
Mirosław Sobolewski
9:45 Ćwiczenia, grupa 107 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala B103, budynek nr 1355
Bartosz Źrałek
9:45 Ćwiczenia, grupa 102 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala B104, budynek nr 1355
Oskar Kędzierski
11:30 Ćwiczenia, grupa 110 każdy wtorek, 11:30 - 13:00 Sala B103, budynek nr 1355
Bartosz Źrałek
11:30 Ćwiczenia, grupa 103 każdy wtorek, 11:30 - 13:00 Sala B104, budynek nr 1355
Jakub Paliga
13:15 Ćwiczenia, grupa 109 każdy wtorek, 13:15 - 14:45 Sala B103, budynek nr 1355
Marcin Gryszówka
13:15 Ćwiczenia, grupa 104 każdy wtorek, 13:15 - 14:45 Sala B104, budynek nr 1355
Krzysztof Zakrzewski
15:00 Ćwiczenia, grupa 111 każdy wtorek, 15:00 - 16:30 Sala B103, budynek nr 1355
Piotr Oszer
15:00 Ćwiczenia, grupa 105 każdy wtorek, 15:00 - 16:30 Sala B104, budynek nr 1355
Bogdan Petraszczuk
16:45 Ćwiczenia, grupa 121 każdy wtorek, 16:45 - 18:15 Sala A104, budynek nr 1354
Karol Dąbrowski
16:45 Ćwiczenia, grupa 106 każdy wtorek, 16:45 - 18:15 Sala B104, budynek nr 1355

Środa

Czwartek

Magdalena Zielenkiewicz
8:00 Ćwiczenia, grupa 108 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala B103, budynek nr 1355
Mirosław Sobolewski
9:45 Ćwiczenia, grupa 107 każdy czwartek, 9:45 - 11:15 Sala B103, budynek nr 1355
Oskar Kędzierski
11:30 Ćwiczenia, grupa 110 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala B103, budynek nr 1355
Jakub Paliga
13:15 Ćwiczenia, grupa 109 każdy czwartek, 13:15 - 14:45 Sala B103, budynek nr 1355
Krzysztof Zakrzewski
15:00 Ćwiczenia, grupa 111 każdy czwartek, 15:00 - 16:30 Sala B103, budynek nr 1355
Bogdan Petraszczuk
16:45 Ćwiczenia, grupa 121 każdy czwartek, 16:45 - 18:15 Sala A104, budynek nr 1354
Karol Dąbrowski
16:45 Ćwiczenia, grupa 106 każdy czwartek, 16:45 - 18:15 Sala B104, budynek nr 1355

Piątek

Tomasz Pełka
8:00 Ćwiczenia, grupa 113 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala A101, budynek nr 1354
Bartosz Źrałek
8:00 Ćwiczenia, grupa 101 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala B104, budynek nr 1355
Tomasz Pełka
9:45 Ćwiczenia, grupa 114 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala A101, budynek nr 1354
Bartosz Źrałek
9:45 Ćwiczenia, grupa 102 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala B104, budynek nr 1355
Bartosz Źrałek
11:30 Ćwiczenia, grupa 103 każdy piątek, 11:30 - 13:00 Sala B104, budynek nr 1355
Marcin Gryszówka
13:15 Ćwiczenia, grupa 104 każdy piątek, 13:15 - 14:45 Sala B104, budynek nr 1355
Piotr Oszer
15:00 Ćwiczenia, grupa 105 każdy piątek, 15:00 - 16:30 Sala B104, budynek nr 1355

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

ul. Długa 44/50
00-241 Warszawa
tel: +48 22 55 49 126 https://www.wne.uw.edu.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0-2 (2024-02-19)