Uniwersytet Warszawski, Wydział Nauk Ekonomicznych - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Makroekonomia I [2400-PP1MA1] Semestr letni 2020/21

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Tomasz Gajderowicz, Gabriela Grotkowska
16:45 Wykład, grupa 1 każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15 Sala Aula Siwińskiego, budynek nr 1356

Wtorek

Igor Rębas
8:00 Ćwiczenia, grupa 108 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala B103, budynek nr 1355
Igor Rębas
8:00 Ćwiczenia, grupa 108 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala A102, budynek nr 1354
Paweł Krzewicki
9:45 Ćwiczenia, grupa 107 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala B103, budynek nr 1355
Paweł Krzewicki
9:45 Ćwiczenia, grupa 107 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala A102, budynek nr 1354
Jacek Liwiński
11:30 Ćwiczenia, grupa 110 każdy wtorek, 11:30 - 13:00 Sala B103, budynek nr 1355
Jacek Liwiński
11:30 Ćwiczenia, grupa 110 każdy wtorek, 11:30 - 13:00 Sala A102, budynek nr 1354
Jacek Liwiński
13:15 Ćwiczenia, grupa 109 każdy wtorek, 13:15 - 14:45 Sala B103, budynek nr 1355
Jacek Liwiński
13:15 Ćwiczenia, grupa 109 każdy wtorek, 13:15 - 14:45 Sala A102, budynek nr 1354
Jacek Liwiński
15:00 Ćwiczenia, grupa 111 każdy wtorek, 15:00 - 16:30 Sala B103, budynek nr 1355
Jacek Liwiński
15:00 Ćwiczenia, grupa 111 każdy wtorek, 15:00 - 16:30 Sala A102, budynek nr 1354
Leszek Morawski
16:45 Ćwiczenia, grupa 112 każdy wtorek, 16:45 - 18:15 Sala B103, budynek nr 1355
Leszek Morawski
16:45 Ćwiczenia, grupa 112 każdy wtorek, 16:45 - 18:15 Sala A102, budynek nr 1354
Leszek Morawski
18:30 Ćwiczenia, grupa 113 każdy wtorek, 18:30 - 20:00 Sala B103, budynek nr 1355
Leszek Morawski
18:30 Ćwiczenia, grupa 113 każdy wtorek, 18:30 - 20:00 Sala A102, budynek nr 1354

Środa

Tomasz Gajderowicz, Gabriela Grotkowska
18:30 Wykład, grupa 2 każda środa, 18:30 - 20:00 Sala Aula Siwińskiego, budynek nr 1356

Czwartek

Jan Hagemejer
8:00 Ćwiczenia, grupa 102 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala B103, budynek nr 1355
Jan Hagemejer
8:00 Ćwiczenia, grupa 102 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala A102, budynek nr 1354
Jan Hagemejer
9:45 Ćwiczenia, grupa 121 każdy czwartek, 9:45 - 11:15 Sala B104, budynek nr 1355
Jan Hagemejer
9:45 Ćwiczenia, grupa 121 każdy czwartek, 9:45 - 11:15 Sala B107, budynek nr 1355
Tomasz Gajderowicz
9:45 Ćwiczenia, grupa 101 każdy czwartek, 9:45 - 11:15 Sala B103, budynek nr 1355
Tomasz Gajderowicz
9:45 Ćwiczenia, grupa 101 każdy czwartek, 9:45 - 11:15 Sala A102, budynek nr 1354
Łukasz Matuszczak
11:30 Ćwiczenia, grupa 122 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala B104, budynek nr 1355
Łukasz Matuszczak
11:30 Ćwiczenia, grupa 122 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala B107, budynek nr 1355
Tomasz Gajderowicz
11:30 Ćwiczenia, grupa 104 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala B103, budynek nr 1355
Tomasz Gajderowicz
11:30 Ćwiczenia, grupa 104 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala A102, budynek nr 1354
Łukasz Matuszczak
13:15 Ćwiczenia, grupa 103 każdy czwartek, 13:15 - 14:45 Sala B103, budynek nr 1355
Łukasz Matuszczak
13:15 Ćwiczenia, grupa 103 każdy czwartek, 13:15 - 14:45 Sala A102, budynek nr 1354
Leszek Morawski
15:00 Ćwiczenia, grupa 132 każdy czwartek, 15:00 - 16:30 Sala B102, budynek nr 1355
Leszek Morawski
15:00 Ćwiczenia, grupa 132 każdy czwartek, 15:00 - 16:30 Sala B107, budynek nr 1355
Łukasz Matuszczak
15:00 Ćwiczenia, grupa 106 każdy czwartek, 15:00 - 16:30 Sala B103, budynek nr 1355
Łukasz Matuszczak
15:00 Ćwiczenia, grupa 106 każdy czwartek, 15:00 - 16:30 Sala A102, budynek nr 1354
Leszek Morawski
16:45 Ćwiczenia, grupa 105 każdy czwartek, 16:45 - 18:15 Sala A102, budynek nr 1354
Leszek Morawski
16:45 Ćwiczenia, grupa 105 każdy czwartek, 16:45 - 18:15 Sala B103, budynek nr 1355

Piątek

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

ul. Długa 44/50
00-241 Warszawa
tel: +48 22 55 49 126 https://www.wne.uw.edu.pl/
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-3 (2024-06-10)