Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany [4024-ANGOB1] Semestr letni 2023/24
- Semestr zimowy 2024/25
- Semestr letni 2023/24
- Semestr zimowy 2023/24
Ustawienia planu
Poniedziałek
Renata Orłowska-Charszlak
8:00
Lektorat, grupa 9
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 24, budynek nr 1119
Monika Czerwińska
8:00
Lektorat, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 21, budynek nr 1119
Anna Orzyłowska
9:00
Lektorat, grupa 5
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30
Sala 6B, budynek nr 3109
Anna Orzyłowska
12:30
Lektorat, grupa 6
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala 6B, budynek nr 3109
Wtorek
Hanna Kaczmarczyk
8:00
Lektorat, grupa 11
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 1, kl.C-C7, budynek nr 1221
Dorota Jurczyk
8:00
Lektorat, grupa 2
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 24, budynek nr 1119
Waldemar Sikorski
8:15
Lektorat, grupa 13
każdy wtorek, 8:15 - 9:45
Sala 26, budynek nr 3212
Dorota Jurczyk
9:45
Lektorat, grupa 3
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 24, budynek nr 1119
Kinga Kasperczyk-Pliszka
10:15
Lektorat, grupa 8
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Sala B0.03, budynek nr 3113
Ewa Kościuk
10:15
Lektorat, grupa 7
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Sala 32, budynek nr 4005
Dorota Jurczyk
11:30
Lektorat, grupa 4
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 24, budynek nr 1119
Środa
Anna Orzyłowska
9:00
Lektorat, grupa 5
każda środa, 9:00 - 10:30
Sala 14A, budynek nr 3109
Kinga Kasperczyk-Pliszka
10:15
Lektorat, grupa 8
każda środa, 10:15 - 11:45
Sala B0.03, budynek nr 3113
Hanna Kaczmarczyk
11:30
Lektorat, grupa 10
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 205, budynek nr 1227
Anna Orzyłowska
12:30
Lektorat, grupa 6
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala 14A, budynek nr 3109
Czwartek
Hanna Kaczmarczyk
8:00
Lektorat, grupa 11
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 1, kl.C-C7, budynek nr 1221
Dorota Jurczyk
8:00
Lektorat, grupa 2
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 24, budynek nr 1119
Waldemar Sikorski
8:15
Lektorat, grupa 13
każdy czwartek, 8:15 - 9:45
Sala 26, budynek nr 3212
Kinga Kasperczyk-Pliszka
9:45
Lektorat, grupa 12
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 1.10, budynek nr 1109
Dorota Jurczyk
9:45
Lektorat, grupa 3
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 24, budynek nr 1119
Ewa Kościuk
10:15
Lektorat, grupa 7
każdy czwartek, 10:15 - 11:45
Sala 32, budynek nr 4005
Dorota Jurczyk
11:30
Lektorat, grupa 4
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 24, budynek nr 1119
Piątek
Renata Orłowska-Charszlak
8:00
Lektorat, grupa 9
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala B2, budynek nr 1108
Monika Czerwińska
8:00
Lektorat, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 3, budynek nr 1119
Kinga Kasperczyk-Pliszka
9:45
Lektorat, grupa 12
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 1.10, budynek nr 1109
Hanna Kaczmarczyk
11:30
Lektorat, grupa 10
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 205, budynek nr 1227
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 1108 — Budynek Pomuzealny
- 1109 — Budynek Szkoły Głównej
- 1119 — Budynek Szkoły Języków Obcych
- 1221 — Pałac Tyszkiewiczów-Potockich
- 1227 — Budynek Dydaktyczny - Karowa 18
- 3109 — Gmach Wydziału Biologii - Miecznikowa 1
- 3113 — W.Fizyki budynek A i B CeNT II - Pasteura 5
- 3212 — Gmach Wydziału Chemii - Pasteura 1
- 4005 — Budynek Dydaktyczny - Podchorążych 20