Uniwersytet Warszawski, Wydział Nauk Ekonomicznych - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Język angielski - poziom zaawansowany 4024-ANGOC1
Plan zajęć - Semestr zimowy 2022/23

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr zimowy 2023/24 - Semestr letni 2022/23 - Semestr zimowy 2022/23

Wybrany podział planu:    
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2022-11-21 - 2022-11-27  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.6
Lektorat (3 bud.1119), Katarzyna Michałowska
8:00, gr.14
Lektorat (22 bud.1224), Agnieszka Sadłowska-Sołowiej
8:00, gr.1
Lektorat (6 bud.1119), Ewa Górczyńska
8:00, gr.21
Lektorat (114 bud.1107), Krzysztof Zabłocki
8:00, gr.6
Lektorat (3 bud.1119), Katarzyna Michałowska
8:00, gr.14
Lektorat (22 bud.1224), Agnieszka Sadłowska-Sołowiej
8:00, gr.21
Lektorat (114 bud.1107), Krzysztof Zabłocki
8:00, gr.1
Lektorat (6 bud.1119), Ewa Górczyńska
8:00, gr.9
Lektorat (22 bud.1224), Magdalena Dębowska
9:00
9:45, gr.19
Lektorat (400 bud.1227), Anna Piwowarska
9:45, gr.7
Lektorat (3 bud.1119), Katarzyna Michałowska
9:45, gr.15
Lektorat (22 bud.1224), Agnieszka Sadłowska-Sołowiej
9:45, gr.2
Lektorat (6 bud.1119), Ewa Górczyńska
9:45, gr.7
Lektorat (3 bud.1119), Katarzyna Michałowska
9:45, gr.15
Lektorat (22 bud.1224), Agnieszka Sadłowska-Sołowiej
9:45, gr.2
Lektorat (6 bud.1119), Ewa Górczyńska
9:45, gr.10
Lektorat (22 bud.1224), Magdalena Dębowska
9:45, gr.19
Lektorat (400 bud.1227), Anna Piwowarska
10:00
10:15, gr.13
Lektorat (s.B0.02 bud.3113), Joanna Pawlak-Radzimińska
10:15, gr.13
Lektorat (s.B0.02 bud.3113), Joanna Pawlak-Radzimińska
11:00
11:30, gr.20
Lektorat (400 bud.1227), Anna Piwowarska
11:30, gr.8
Lektorat (3 bud.1119), Katarzyna Michałowska
11:30, gr.16
Lektorat (22 bud.1224), Agnieszka Sadłowska-Sołowiej
11:30, gr.17
Lektorat (114 bud.1107), Agnieszka Przewłoka
11:30, gr.8
Lektorat (3 bud.1119), Katarzyna Michałowska
11:30, gr.16
Lektorat (22 bud.1224), Agnieszka Sadłowska-Sołowiej
11:30, gr.17
Lektorat (114 bud.1107), Agnieszka Przewłoka
11:30, gr.20
Lektorat (400 bud.1227), Anna Piwowarska
12:0012:00, gr.12
Lektorat (421 bud.1342), Małgorzata Rytelewska
12:00, gr.12
Lektorat (421 bud.1342), Małgorzata Rytelewska
13:00
13:15, gr.3
Lektorat (24 bud.1119), Marta Franciszkiewicz
13:15, gr.9
Lektorat (4 bud.1119), Magdalena Dębowska
13:15, gr.18
Lektorat (114 bud.1107), Agnieszka Przewłoka
13:15, gr.18
Lektorat (114 bud.1107), Agnieszka Przewłoka
13:15, gr.3
Lektorat (24 bud.1119), Marta Franciszkiewicz
14:00
15:0015:00, gr.4
Lektorat (24 bud.1119), Marta Franciszkiewicz
15:00, gr.10
Lektorat (4 bud.1119), Magdalena Dębowska
15:00, gr.4
Lektorat (24 bud.1119), Marta Franciszkiewicz
16:00
16:45, gr.5
Lektorat (24 bud.1119), Marta Franciszkiewicz
16:45, gr.5
Lektorat (24 bud.1119), Marta Franciszkiewicz
17:00
18:00
19:00
19:30, gr.11
Lektorat (421 bud.1342), Dorota Jurczyk
19:30, gr.11
Lektorat (421 bud.1342), Dorota Jurczyk
20:00
21:00
ul. Długa 44/50
00-241 Warszawa
tel: +48 22 55 49 126 https://www.wne.uw.edu.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 6.8.1.0-4 (2023-02-27)