Uniwersytet Warszawski, Wydział Nauk Ekonomicznych - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany [4024-ANGOB1] Semestr zimowy 2021/22

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Renata Orłowska-Charszlak
8:00 Lektorat, grupa 21 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala 3, budynek nr 1119
Monika Czerwińska
8:00 Lektorat, grupa 7 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala 21, budynek nr 1119
Agnieszka Wiloch-Sikorska
8:15 Lektorat, grupa 20 każdy poniedziałek, 8:15 - 9:45 Sala 130, budynek nr 1351
Anna Orzyłowska
9:00 Lektorat, grupa 1 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30 Sala 6B, budynek nr 3109
Anna Orzyłowska
12:30 Lektorat, grupa 2 każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00 Sala 6B, budynek nr 3109

Wtorek

Katarzyna Waśniewska
8:00 Lektorat, grupa 10 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala Zdalna, budynek nr 1119
Dorota Jurczyk
8:00 Lektorat, grupa 4 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala 24, budynek nr 1119
Małgorzata Maras
8:15 Lektorat, grupa 13 każdy wtorek, 8:15 - 9:45 Sala 26, budynek nr 3212
Maria Mieszkowska
8:15 Lektorat, grupa 3 każdy wtorek, 8:15 - 9:45
Katarzyna Waśniewska
9:45 Lektorat, grupa 11 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala Zdalna, budynek nr 1119
Dorota Jurczyk
9:45 Lektorat, grupa 5 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala 24, budynek nr 1119
Ewa Kościuk
10:15 Lektorat, grupa 19 każdy wtorek, 10:15 - 11:45 Sala 24, budynek nr 4005
Kinga Kasperczyk-Pliszka
10:15 Lektorat, grupa 12 każdy wtorek, 10:15 - 11:45 Sala B0.03, budynek nr 3113
Waldemar Sikorski
11:30 Lektorat, grupa 8 każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Dorota Jurczyk
11:30 Lektorat, grupa 6 każdy wtorek, 11:30 - 13:00 Sala 24, budynek nr 1119
Waldemar Sikorski
13:15 Lektorat, grupa 9 każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Hanna Kaczmarczyk
15:00 Lektorat, grupa 23 każdy wtorek, 15:00 - 16:30 Sala 205, budynek nr 1227

Środa

Anna Orzyłowska
9:00 Lektorat, grupa 1 każda środa, 9:00 - 10:30
Kinga Kasperczyk-Pliszka
10:15 Lektorat, grupa 12 każda środa, 10:15 - 11:45
Anna Orzyłowska
12:30 Lektorat, grupa 2 każda środa, 12:30 - 14:00

Czwartek

Katarzyna Waśniewska
8:00 Lektorat, grupa 10 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala 22, budynek nr 1224
Dorota Jurczyk
8:00 Lektorat, grupa 4 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala 24, budynek nr 1119
Małgorzata Maras
8:15 Lektorat, grupa 13 każdy czwartek, 8:15 - 9:45 Sala 26, budynek nr 3212
Kinga Kasperczyk-Pliszka
9:45 Lektorat, grupa 22 każdy czwartek, 9:45 - 11:15 Sala 1.10, budynek nr 1109
Katarzyna Waśniewska
9:45 Lektorat, grupa 11 każdy czwartek, 9:45 - 11:15 Sala 22, budynek nr 1224
Dorota Jurczyk
9:45 Lektorat, grupa 5 każdy czwartek, 9:45 - 11:15 Sala 24, budynek nr 1119
Ewa Kościuk
10:15 Lektorat, grupa 19 każdy czwartek, 10:15 - 11:45
Waldemar Sikorski
11:30 Lektorat, grupa 8 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala C 406, budynek nr 2035
Dorota Jurczyk
11:30 Lektorat, grupa 6 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala 24, budynek nr 1119
Waldemar Sikorski
13:15 Lektorat, grupa 9 każdy czwartek, 13:15 - 14:45 Sala C 406, budynek nr 2035

Piątek

Renata Orłowska-Charszlak
8:00 Lektorat, grupa 21 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala 21, budynek nr 1108
Monika Czerwińska
8:00 Lektorat, grupa 7 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala 3, budynek nr 1119
Agnieszka Wiloch-Sikorska
8:15 Lektorat, grupa 20 każdy piątek, 8:15 - 9:45
Maria Mieszkowska
8:15 Lektorat, grupa 3 każdy piątek, 8:15 - 9:45 Sala 6B, budynek nr 3109
Hanna Kaczmarczyk
9:45 Lektorat, grupa 23 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala Zdalna, budynek nr 1119
Kinga Kasperczyk-Pliszka
9:45 Lektorat, grupa 22 każdy piątek, 9:45 - 11:15
ul. Długa 44/50
00-241 Warszawa
tel: +48 22 55 49 126 https://www.wne.uw.edu.pl/
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-3 (2024-06-10)