Uniwersytet Warszawski, Wydział Nauk Ekonomicznych - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom ponad średnio zaawansowany [4024-ANGOB2] Semestr letni 2021/22

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Anna Łętowska-Mickiewicz
8:15 Lektorat, grupa 38 każdy poniedziałek, 8:15 - 9:45 Sala 129, budynek nr 1351
Renata Orłowska-Charszlak
9:45 Lektorat, grupa 42 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala 24, budynek nr 1119
Klara Małowiecka
9:45 Lektorat, grupa 18 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala C 406, budynek nr 2035
Monika Czerwińska
9:45 Lektorat, grupa 12 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala 21, budynek nr 1119
Julia Halbert
10:00 Lektorat, grupa 36 każdy poniedziałek, 10:00 - 11:30 Sala 404, budynek nr 1351
Agnieszka Wiloch-Sikorska
10:00 Lektorat, grupa 33 każdy poniedziałek, 10:00 - 11:30 Sala 130, budynek nr 1351
Anna Orzyłowska
10:45 Lektorat, grupa 1 każdy poniedziałek, 10:45 - 12:15 Sala 6B, budynek nr 3109
Renata Orłowska-Charszlak
11:30 Lektorat, grupa 43 każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00 Sala 24, budynek nr 1119
Klara Małowiecka
11:30 Lektorat, grupa 19 każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00 Sala C 406, budynek nr 2035
Monika Czerwińska
11:30 Lektorat, grupa 13 każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00 Sala 21, budynek nr 1119
Julia Halbert
11:45 Lektorat, grupa 37 każdy poniedziałek, 11:45 - 13:15 Sala 404, budynek nr 1351
Agnieszka Wiloch-Sikorska
11:45 Lektorat, grupa 34 każdy poniedziałek, 11:45 - 13:15 Sala 130, budynek nr 1351
Eliza Fijałkowska-Ładak
13:15 Lektorat, grupa 14 każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45 Sala 21, budynek nr 1119
Elżbieta Grzyb
13:15 Lektorat, grupa 9 każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45 Sala 24, budynek nr 1119
Anna Kurtycz
13:15 Lektorat, grupa 6 każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45 Sala 3, budynek nr 1119
Magdalena Richards
13:15 Lektorat, grupa 4 każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45 Sala 6, budynek nr 1119
Elżbieta Grzyb
15:00 Lektorat, grupa 10 każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30 Sala 24, budynek nr 1119
Anna Kurtycz
15:00 Lektorat, grupa 7 każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30 Sala 3, budynek nr 1119
Magdalena Richards
15:00 Lektorat, grupa 5 każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30 Sala 6, budynek nr 1119
Agnieszka Sadłowska-Sołowiej
16:15 Lektorat, grupa 54 każdy poniedziałek, 16:15 - 17:45 Sala 26, budynek nr 3212
Elżbieta Grzyb
16:45 Lektorat, grupa 11 każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15 Sala 24, budynek nr 1119
Anna Kurtycz
16:45 Lektorat, grupa 8 każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15 Sala 3, budynek nr 1119

Wtorek

Hanna Kaczmarczyk
8:00 Lektorat, grupa 49 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala 3, kl.C-C26, budynek nr 1221
Urszula Kozyra
8:00 Lektorat, grupa 17 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala C 406, budynek nr 2035
Ewa Kościuk
8:30 Lektorat, grupa 32 każdy wtorek, 8:30 - 10:00 Sala 24, budynek nr 4005
Anna Orzyłowska
8:30 Lektorat, grupa 24 każdy wtorek, 8:30 - 10:00 Sala 2280, budynek nr 3320
Hanna Kaczmarczyk
9:45 Lektorat, grupa 50 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala 3, kl.C-C26, budynek nr 1221
Elżbieta Habielska
9:45 Lektorat, grupa 31 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala 6, budynek nr 1119
Sylwia Twardo
9:45 Lektorat, grupa 15 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala C 404, budynek nr 2035
Anna Orzyłowska
10:15 Lektorat, grupa 25 każdy wtorek, 10:15 - 11:45 Sala 2280, budynek nr 3320
Agnieszka Przewłoka
11:30 Lektorat, grupa 20 każdy wtorek, 11:30 - 13:00 Sala 34, budynek nr 1119
Sylwia Twardo
11:30 Lektorat, grupa 16 każdy wtorek, 11:30 - 13:00 Sala C 404, budynek nr 2035
Monika Czerwińska, Małgorzata Rytelewska
12:00 Lektorat, grupa 45 każdy wtorek, 12:00 - 13:30 Sala 421, budynek nr 1342
Kinga Kasperczyk-Pliszka
12:00 Lektorat, grupa 26 każdy wtorek, 12:00 - 13:30 Sala B0.03, budynek nr 3113
Paweł Ozyra
13:15 Lektorat, grupa 47 każdy wtorek, 13:15 - 14:45 Sala 108, budynek nr 1216
Anna Cegiełka
13:15 Lektorat, grupa 28 każdy wtorek, 13:15 - 14:45 Sala 22, budynek nr 1224
Agnieszka Przewłoka
13:15 Lektorat, grupa 21 każdy wtorek, 13:15 - 14:45 Sala 34, budynek nr 1119
Agnieszka Harrison
13:15 Lektorat, grupa 2 każdy wtorek, 13:15 - 14:45 Sala 6, budynek nr 1119
Kinga Kasperczyk-Pliszka
13:45 Lektorat, grupa 27 każdy wtorek, 13:45 - 15:15 Sala B0.03, budynek nr 3113
Paweł Ozyra
15:00 Lektorat, grupa 48 każdy wtorek, 15:00 - 16:30 Sala 108, budynek nr 1216
Anna Cegiełka
15:00 Lektorat, grupa 29 każdy wtorek, 15:00 - 16:30 Sala 22, budynek nr 1224
Agnieszka Harrison
15:00 Lektorat, grupa 3 każdy wtorek, 15:00 - 16:30 Sala 6, budynek nr 1119
Hanna Kaczmarczyk
16:45 Lektorat, grupa 53 każdy wtorek, 16:45 - 18:15 Sala 205, budynek nr 1227
Agnieszka Sadłowska-Sołowiej
16:45 Lektorat, grupa 30 każdy wtorek, 16:45 - 18:15 Sala 22, budynek nr 1224

Środa

Krzysztof Zabłocki
8:00 Lektorat, grupa 22 każda środa, 8:00 - 9:30 Sala 24, budynek nr 1119
Krzysztof Zabłocki
9:45 Lektorat, grupa 23 każda środa, 9:45 - 11:15 Sala 24, budynek nr 1119
Klara Małowiecka
9:45 Lektorat, grupa 18 każda środa, 9:45 - 11:15 Sala C 406, budynek nr 2035
Anna Orzyłowska
10:45 Lektorat, grupa 1 każda środa, 10:45 - 12:15 Sala 14A, budynek nr 3109
Klara Małowiecka
11:30 Lektorat, grupa 19 każda środa, 11:30 - 13:00 Sala C 406, budynek nr 2035
Kinga Kasperczyk-Pliszka
12:00 Lektorat, grupa 26 każda środa, 12:00 - 13:30 Sala B0.03, budynek nr 3113
Anna Kurtycz
13:15 Lektorat, grupa 6 każda środa, 13:15 - 14:45 Sala 3, budynek nr 1119
Kinga Kasperczyk-Pliszka
13:45 Lektorat, grupa 27 każda środa, 13:45 - 15:15 Sala B0.03, budynek nr 3113
Anna Kurtycz
15:00 Lektorat, grupa 7 każda środa, 15:00 - 16:30 Sala 3, budynek nr 1119
Anna Kurtycz
16:45 Lektorat, grupa 8 każda środa, 16:45 - 18:15 Sala 3, budynek nr 1119

Czwartek

Hanna Kaczmarczyk
8:00 Lektorat, grupa 49 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala 2, kl.C-C27, budynek nr 1221
Urszula Kozyra
8:00 Lektorat, grupa 17 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala C 406, budynek nr 2035
Ewa Kościuk
8:30 Lektorat, grupa 32 każdy czwartek, 8:30 - 10:00 Sala 24, budynek nr 4005
Hanna Kaczmarczyk
9:45 Lektorat, grupa 50 każdy czwartek, 9:45 - 11:15 Sala 2, kl.C-C27, budynek nr 1221
Elżbieta Habielska
9:45 Lektorat, grupa 31 każdy czwartek, 9:45 - 11:15 Sala 6, budynek nr 1119
Sylwia Twardo
9:45 Lektorat, grupa 15 każdy czwartek, 9:45 - 11:15 Sala C 403, budynek nr 2035
Kinga Kasperczyk-Pliszka
11:30 Lektorat, grupa 44 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala 1.10, budynek nr 1109
Agnieszka Przewłoka
11:30 Lektorat, grupa 20 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala 34, budynek nr 1119
Sylwia Twardo
11:30 Lektorat, grupa 16 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala C 403, budynek nr 2035
Monika Czerwińska, Małgorzata Rytelewska
12:00 Lektorat, grupa 45 każdy czwartek, 12:00 - 13:30 Sala 421, budynek nr 1342
Anna Orzyłowska
12:30 Lektorat, grupa 24 każdy czwartek, 12:30 - 14:00 Sala B0.02, budynek nr 3113
Anna Cegiełka
13:15 Lektorat, grupa 28 każdy czwartek, 13:15 - 14:45 Sala 22, budynek nr 1224
Agnieszka Przewłoka
13:15 Lektorat, grupa 21 każdy czwartek, 13:15 - 14:45 Sala 34, budynek nr 1119
Magdalena Richards
13:15 Lektorat, grupa 4 każdy czwartek, 13:15 - 14:45 Sala 24, budynek nr 1119
Agnieszka Harrison
13:15 Lektorat, grupa 2 każdy czwartek, 13:15 - 14:45 Sala 3, budynek nr 1119
Anna Orzyłowska
14:15 Lektorat, grupa 25 każdy czwartek, 14:15 - 15:45 Sala B0.02, budynek nr 3113
Anna Cegiełka
15:00 Lektorat, grupa 29 każdy czwartek, 15:00 - 16:30 Sala 22, budynek nr 1224
Magdalena Richards
15:00 Lektorat, grupa 5 każdy czwartek, 15:00 - 16:30 Sala 24, budynek nr 1119
Agnieszka Harrison
15:00 Lektorat, grupa 3 każdy czwartek, 15:00 - 16:30 Sala 3, budynek nr 1119
Agnieszka Sadłowska-Sołowiej
15:15 Lektorat, grupa 54 każdy czwartek, 15:15 - 16:45 Sala 26, budynek nr 3212
Agnieszka Sadłowska-Sołowiej
16:45 Lektorat, grupa 30 każdy czwartek, 16:45 - 18:15 Sala 22, budynek nr 1224

Piątek

Krzysztof Zabłocki
8:00 Lektorat, grupa 22 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala 34, budynek nr 1119
Anna Łętowska-Mickiewicz
8:15 Lektorat, grupa 38 każdy piątek, 8:15 - 9:45 Sala 130, budynek nr 1351
Renata Orłowska-Charszlak
9:45 Lektorat, grupa 42 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala 21, budynek nr 1108
Krzysztof Zabłocki
9:45 Lektorat, grupa 23 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala 34, budynek nr 1119
Monika Czerwińska
9:45 Lektorat, grupa 12 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala 3, budynek nr 1119
Julia Halbert
10:00 Lektorat, grupa 36 każdy piątek, 10:00 - 11:30 Sala 304, budynek nr 1351
Agnieszka Wiloch-Sikorska
10:00 Lektorat, grupa 33 każdy piątek, 10:00 - 11:30 Sala 204, budynek nr 1351
Hanna Kaczmarczyk
11:30 Lektorat, grupa 53 każdy piątek, 11:30 - 13:00 Sala 400, budynek nr 1227
Kinga Kasperczyk-Pliszka
11:30 Lektorat, grupa 44 każdy piątek, 11:30 - 13:00 Sala 1.10, budynek nr 1109
Renata Orłowska-Charszlak
11:30 Lektorat, grupa 43 każdy piątek, 11:30 - 13:00 Sala 21, budynek nr 1108
Monika Czerwińska
11:30 Lektorat, grupa 13 każdy piątek, 11:30 - 13:00 Sala 3, budynek nr 1119
Julia Halbert
11:45 Lektorat, grupa 37 każdy piątek, 11:45 - 13:15 Sala 304, budynek nr 1351
Agnieszka Wiloch-Sikorska
11:45 Lektorat, grupa 34 każdy piątek, 11:45 - 13:15 Sala 204, budynek nr 1351
Paweł Ozyra
13:15 Lektorat, grupa 47 każdy piątek, 13:15 - 14:45 Sala 108, budynek nr 1216
Eliza Fijałkowska-Ładak
13:15 Lektorat, grupa 14 każdy piątek, 13:15 - 14:45 Sala 6, budynek nr 1119
Elżbieta Grzyb
13:15 Lektorat, grupa 9 każdy piątek, 13:15 - 14:45 Sala 34, budynek nr 1119
Paweł Ozyra
15:00 Lektorat, grupa 48 każdy piątek, 15:00 - 16:30 Sala 108, budynek nr 1216
Elżbieta Grzyb
15:00 Lektorat, grupa 10 każdy piątek, 15:00 - 16:30 Sala 6, budynek nr 1119
Elżbieta Grzyb
16:45 Lektorat, grupa 11 każdy piątek, 16:45 - 18:15 Sala 6, budynek nr 1119
ul. Długa 44/50
00-241 Warszawa
tel: +48 22 55 49 126 https://www.wne.uw.edu.pl/
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-3 (2024-06-10)