Uniwersytet Warszawski, Wydział Nauk Ekonomicznych - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom zaawansowany [4024-ANGOC1] Semestr zimowy 2022/23

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Anna Piwowarska
9:45 Lektorat, grupa 19 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala 400, budynek nr 1227
Anna Piwowarska
11:30 Lektorat, grupa 20 każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00 Sala 400, budynek nr 1227
Dorota Jurczyk
19:30 Lektorat, grupa 11 każdy poniedziałek, 19:30 - 21:00 Sala 421, budynek nr 1342

Wtorek

Agnieszka Sadłowska-Sołowiej
8:00 Lektorat, grupa 14 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala 22, budynek nr 1224
Katarzyna Michałowska
8:00 Lektorat, grupa 6 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala 3, budynek nr 1119
Agnieszka Sadłowska-Sołowiej
9:45 Lektorat, grupa 15 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala 22, budynek nr 1224
Katarzyna Michałowska
9:45 Lektorat, grupa 7 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala 3, budynek nr 1119
Joanna Pawlak-Radzimińska
10:15 Lektorat, grupa 13 każdy wtorek, 10:15 - 11:45 Sala B0.02, budynek nr 3113
Agnieszka Przewłoka
11:30 Lektorat, grupa 17 każdy wtorek, 11:30 - 13:00 Sala 114, budynek nr 1107
Agnieszka Sadłowska-Sołowiej
11:30 Lektorat, grupa 16 każdy wtorek, 11:30 - 13:00 Sala 22, budynek nr 1224
Katarzyna Michałowska
11:30 Lektorat, grupa 8 każdy wtorek, 11:30 - 13:00 Sala 3, budynek nr 1119
Małgorzata Rytelewska
12:00 Lektorat, grupa 12 każdy wtorek, 12:00 - 13:30 Sala 421, budynek nr 1342
Agnieszka Przewłoka
13:15 Lektorat, grupa 18 każdy wtorek, 13:15 - 14:45 Sala 114, budynek nr 1107
Magdalena Dębowska
13:15 Lektorat, grupa 9 każdy wtorek, 13:15 - 14:45 Sala 4, budynek nr 1119
Marta Franciszkiewicz
13:15 Lektorat, grupa 3 każdy wtorek, 13:15 - 14:45 Sala 24, budynek nr 1119
Magdalena Dębowska
15:00 Lektorat, grupa 10 każdy wtorek, 15:00 - 16:30 Sala 4, budynek nr 1119
Marta Franciszkiewicz
15:00 Lektorat, grupa 4 każdy wtorek, 15:00 - 16:30 Sala 24, budynek nr 1119
Marta Franciszkiewicz
16:45 Lektorat, grupa 5 każdy wtorek, 16:45 - 18:15 Sala 24, budynek nr 1119

Środa

Krzysztof Zabłocki
8:00 Lektorat, grupa 21 każda środa, 8:00 - 9:30 Sala 114, budynek nr 1107
Ewa Górczyńska
8:00 Lektorat, grupa 1 każda środa, 8:00 - 9:30 Sala 6, budynek nr 1119
Ewa Górczyńska
9:45 Lektorat, grupa 2 każda środa, 9:45 - 11:15 Sala 6, budynek nr 1119

Czwartek

Krzysztof Zabłocki
8:00 Lektorat, grupa 21 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala 114, budynek nr 1107
Agnieszka Sadłowska-Sołowiej
8:00 Lektorat, grupa 14 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala 22, budynek nr 1224
Katarzyna Michałowska
8:00 Lektorat, grupa 6 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala 3, budynek nr 1119
Agnieszka Sadłowska-Sołowiej
9:45 Lektorat, grupa 15 każdy czwartek, 9:45 - 11:15 Sala 22, budynek nr 1224
Katarzyna Michałowska
9:45 Lektorat, grupa 7 każdy czwartek, 9:45 - 11:15 Sala 3, budynek nr 1119
Joanna Pawlak-Radzimińska
10:15 Lektorat, grupa 13 każdy czwartek, 10:15 - 11:45 Sala B0.02, budynek nr 3113
Agnieszka Przewłoka
11:30 Lektorat, grupa 17 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala 114, budynek nr 1107
Agnieszka Sadłowska-Sołowiej
11:30 Lektorat, grupa 16 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala 22, budynek nr 1224
Katarzyna Michałowska
11:30 Lektorat, grupa 8 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala 3, budynek nr 1119
Małgorzata Rytelewska
12:00 Lektorat, grupa 12 każdy czwartek, 12:00 - 13:30 Sala 421, budynek nr 1342
Agnieszka Przewłoka
13:15 Lektorat, grupa 18 każdy czwartek, 13:15 - 14:45 Sala 114, budynek nr 1107
Dorota Jurczyk
19:30 Lektorat, grupa 11 każdy czwartek, 19:30 - 21:00 Sala 421, budynek nr 1342

Piątek

Magdalena Dębowska
8:00 Lektorat, grupa 9 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala 22, budynek nr 1224
Ewa Górczyńska
8:00 Lektorat, grupa 1 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala 6, budynek nr 1119
Anna Piwowarska
9:45 Lektorat, grupa 19 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala 400, budynek nr 1227
Magdalena Dębowska
9:45 Lektorat, grupa 10 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala 22, budynek nr 1224
Ewa Górczyńska
9:45 Lektorat, grupa 2 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala 6, budynek nr 1119
Anna Piwowarska
11:30 Lektorat, grupa 20 każdy piątek, 11:30 - 13:00 Sala 400, budynek nr 1227
Marta Franciszkiewicz
13:15 Lektorat, grupa 3 każdy piątek, 13:15 - 14:45 Sala 24, budynek nr 1119
Marta Franciszkiewicz
15:00 Lektorat, grupa 4 każdy piątek, 15:00 - 16:30 Sala 24, budynek nr 1119
Marta Franciszkiewicz
16:45 Lektorat, grupa 5 każdy piątek, 16:45 - 18:15 Sala 24, budynek nr 1119
ul. Długa 44/50
00-241 Warszawa
tel: +48 22 55 49 126 https://www.wne.uw.edu.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0-2 (2024-02-19)